Statistieken Zaglebie Lubin 2019

Alle cijfers hieronder gaan over Ekstraklasa 2019, 30 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Zaglebie Lubin

Zaglebie Lubin speelde 30 wedstrijden dit seizoen: 10 keer gewonnen, 8 keer gelijk en 12 keer verloren. Dat levert 38 punten op, oftewel 1,27 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,60 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,93.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 30 10 8 12 49 46 3 38 1,27
Thuis 15 6 6 3 30 21 9 24 1,60
Uit 15 4 2 9 19 25 -6 14 0,93
Punten per wedstrijd 1,27
Gescoord per wedstrijd 1,63
Tegen per wedstrijd 1,53
De nul gehouden 17%

Basisstatistieken Zaglebie Lubin

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 33% 40% 27%
Gelijk 27% 40% 13%
Verloren 40% 20% 60%
Gescoord per wedstrijd 1,63 2,00 1,27
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,53 1,40 1,67
De nul gehouden 17% 20% 13%
Niet gescoord 27% 20% 33%
Als eerste gescoord 43% 53% 33%

Doelpuntenstatistieken Zaglebie Lubin

Zaglebie Lubin scoorde 49 doelpunten, gemiddeld 1,63 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 55 minuten een doelpunt. In 53% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 27% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,63 2,00 1,27
Minstens 1 keer gescoord 73% 80% 67%
Minstens 2 keer gescoord 53% 67% 40%
Minstens 3 keer gescoord 23% 33% 13%
Minstens 4 keer gescoord 10% 13% 7%
In beide helften gescoord 30% 33% 27%
Niet gescoord 27% 20% 33%

Tegendoelpunten Zaglebie Lubin

Aan de andere kant incasseerde Zaglebie Lubin 46 doelpunten, gemiddeld 1,53 per wedstrijd. In 17% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,53 1,40 1,67
Minstens 1 tegendoelpunt 83% 80% 87%
Minstens 2 tegendoelpunten 40% 33% 47%
Minstens 3 tegendoelpunten 20% 20% 20%
Minstens 4 tegendoelpunten 10% 7% 13%
De nul gehouden 17% 20% 13%

Over/under statistieken Zaglebie Lubin

In een wedstrijd van Zaglebie Lubin vallen er gemiddeld 3,17 doelpunten. In 57% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 33% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 3,17 3,40 2,93
Over 0.5 100% 100% 100%
Over 1.5 80% 87% 73%
Over 2.5 57% 60% 53%
Over 3.5 33% 47% 20%
Over 4.5 20% 20% 20%
Over 5.5 13% 13% 13%

Beide ploegen scoren bij Zaglebie Lubin

In 57% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 60%, op verplaatsing tot 53%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 57% 60% 53%
Beide ploegen scoren + winst 17% 20% 13%
Beide ploegen scoren + gelijk 27% 40% 13%
Beide ploegen scoren + verlies 13% 0% 27%
Beide ploegen scoren + over 2.5 47% 47% 47%
Geen btts + over 2.5 10% 13% 7%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 27% 27% 27%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 33% 27% 40%
Beide ploegen scoren in beide helften 10% 7% 13%

Statistieken per helft

Zaglebie Lubin scoorde 26 doelpunten voor rust en 23 erna, en kreeg er 21 tegen in de eerste helft en 25 in de tweede. De ploeg is duidelijk het gevaarlijkst voor de rust.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 33% 40% 27%
Eerste helft gelijk 30% 20% 40%
Eerste helft verloren 37% 40% 33%
Gescoord in de eerste helft 0,87 1,00 0,73
Tegen in de eerste helft 0,70 0,73 0,67
De nul gehouden in de eerste helft 47% 40% 53%
Niet gescoord in de eerste helft 47% 47% 47%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 30% 53% 7%
Tweede helft gelijk 37% 20% 53%
Tweede helft verloren 33% 27% 40%
Gescoord in de tweede helft 0,77 1,00 0,53
Tegen in de tweede helft 0,83 0,67 1,00
De nul gehouden in de tweede helft 37% 47% 27%
Niet gescoord in de tweede helft 50% 40% 60%
Meeste doelpunten in de eerste helft 43% 40% 47%
Meeste doelpunten in de tweede helft 40% 33% 47%
Evenveel in beide helften 17% 27% 7%

Wanneer scoort Zaglebie Lubin?

De meeste doelpunten van Zaglebie Lubin vallen tussen minuut 61 en 70, goed voor 16% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
10%
14%
14%
8%
8%
12%
16%
8%
8%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
7%
15%
11%
11%
7%
9%
9%
15%
17%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Zaglebie Lubin

Zaglebie Lubin trapte gemiddeld 4,9 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 4,8 toe. In 59% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 4,93 4,73 5,14
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 4,79 4,73 4,86
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 69% 73% 64%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 59% 60% 57%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 45% 47% 43%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 28% 27% 29%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 62% 60% 64%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 45% 47% 43%

Gebaseerd op 29 van de 30 wedstrijden.

Kaartenstatistieken Zaglebie Lubin

Zaglebie Lubin kreeg gemiddeld 1,63 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,07 bij de tegenstander. In 50% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,63 1,47 1,80
Rode kaarten per wedstrijd 0,03 0,00 0,07
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 2,07 2,13 2,00
Zelf over 1.5 kaarten 47% 40% 53%
Zelf over 2.5 kaarten 27% 27% 27%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 50% 47% 53%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 37% 27% 47%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 30% 27% 33%

Schoten en xG van Zaglebie Lubin

De ploeg loste gemiddeld 10,1 schoten per wedstrijd, waarvan 5,2 op doel. Dat is een precisie van 51%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 10,14 11,27 8,93
Schoten op doel per wedstrijd 5,17 5,60 4,71
Schoten naast per wedstrijd 4,97 5,67 4,21
Schoten tegen per wedstrijd 10,14 8,73 11,64
Balbezit 50,2 50,6 49,8

Gebaseerd op 29 van de 30 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen Zaglebie Lubin

De vaakst voorkomende uitslag is 0-1, in 5 van de 30 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
0 - 1 5 17%
2 - 1 3 10%
1 - 1 3 10%
4 - 4 2 7%
3 - 1 2 7%
2 - 0 2 7%
2 - 2 2 7%
1 - 2 2 7%
0 - 2 2 7%
5 - 0 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Zaglebie Lubin.

Zaglebie Lubin · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook