Statistieken Zaglebie Lubin

Alle cijfers hieronder gaan over Ekstraklasa 2026, 13 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Zaglebie Lubin

Zaglebie Lubin speelde 13 wedstrijden dit seizoen: 6 keer gewonnen, 4 keer gelijk en 3 keer verloren. Dat levert 22 punten op, oftewel 1,69 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 2,29 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,00.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 13 6 4 3 16 15 1 22 1,69
Thuis 7 5 1 1 8 4 4 16 2,29
Uit 6 1 3 2 8 11 -3 6 1,00
Punten per wedstrijd 1,69
Gescoord per wedstrijd 1,23
Tegen per wedstrijd 1,15
De nul gehouden 38%

Basisstatistieken Zaglebie Lubin

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 46% 71% 17%
Gelijk 31% 14% 50%
Verloren 23% 14% 33%
Gescoord per wedstrijd 1,23 1,14 1,33
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,15 0,57 1,83
De nul gehouden 38% 57% 17%
Niet gescoord 23% 29% 17%
Als eerste gescoord 62% 57% 67%

Doelpuntenstatistieken Zaglebie Lubin

Zaglebie Lubin scoorde 16 doelpunten, gemiddeld 1,23 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 73 minuten een doelpunt. In 38% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 23% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,23 1,14 1,33
Minstens 1 keer gescoord 77% 71% 83%
Minstens 2 keer gescoord 38% 43% 33%
Minstens 3 keer gescoord 8% 0% 17%
Minstens 4 keer gescoord 0% 0% 0%
In beide helften gescoord 15% 14% 17%
Niet gescoord 23% 29% 17%

Tegendoelpunten Zaglebie Lubin

Aan de andere kant incasseerde Zaglebie Lubin 15 doelpunten, gemiddeld 1,15 per wedstrijd. In 38% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,15 0,57 1,83
Minstens 1 tegendoelpunt 62% 43% 83%
Minstens 2 tegendoelpunten 38% 14% 67%
Minstens 3 tegendoelpunten 15% 0% 33%
Minstens 4 tegendoelpunten 0% 0% 0%
De nul gehouden 38% 57% 17%

Over/under statistieken Zaglebie Lubin

In een wedstrijd van Zaglebie Lubin vallen er gemiddeld 2,38 doelpunten. In 46% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 31% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,38 1,71 3,17
Over 0.5 85% 86% 83%
Over 1.5 69% 57% 83%
Over 2.5 46% 29% 67%
Over 3.5 31% 0% 67%
Over 4.5 8% 0% 17%
Over 5.5 0% 0% 0%

Beide ploegen scoren bij Zaglebie Lubin

In 54% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 29%, op verplaatsing tot 83%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 54% 29% 83%
Beide ploegen scoren + winst 23% 29% 17%
Beide ploegen scoren + gelijk 15% 0% 33%
Beide ploegen scoren + verlies 15% 0% 33%
Beide ploegen scoren + over 2.5 46% 29% 67%
Geen btts + over 2.5 0% 0% 0%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 8% 0% 17%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 31% 14% 50%
Beide ploegen scoren in beide helften 0% 0% 0%

Statistieken per helft

Zaglebie Lubin scoorde 5 doelpunten voor rust en 11 erna, en kreeg er 4 tegen in de eerste helft en 11 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 31% 29% 33%
Eerste helft gelijk 46% 43% 50%
Eerste helft verloren 23% 29% 17%
Gescoord in de eerste helft 0,38 0,29 0,50
Tegen in de eerste helft 0,31 0,29 0,33
De nul gehouden in de eerste helft 69% 71% 67%
Niet gescoord in de eerste helft 62% 71% 50%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 31% 43% 17%
Tweede helft gelijk 38% 43% 33%
Tweede helft verloren 31% 14% 50%
Gescoord in de tweede helft 0,85 0,86 0,83
Tegen in de tweede helft 0,85 0,29 1,50
De nul gehouden in de tweede helft 46% 71% 17%
Niet gescoord in de tweede helft 46% 43% 50%
Meeste doelpunten in de eerste helft 8% 14% 0%
Meeste doelpunten in de tweede helft 62% 57% 67%
Evenveel in beide helften 31% 29% 33%

Wanneer scoort Zaglebie Lubin?

De meeste doelpunten van Zaglebie Lubin vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 31% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
13%
0%
6%
0%
19%
6%
6%
19%
31%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
0%
0%
7%
7%
13%
7%
0%
13%
53%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Zaglebie Lubin

Zaglebie Lubin trapte gemiddeld 3,5 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 6,3 toe. In 54% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 3,54 4,86 2,00
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 6,31 5,00 7,83
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 85% 86% 83%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 54% 43% 67%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 38% 29% 50%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 23% 29% 17%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 38% 71% 0%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 38% 71% 0%

Kaartenstatistieken Zaglebie Lubin

Zaglebie Lubin kreeg gemiddeld 2,54 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,62 bij de tegenstander. In 54% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 2,54 2,71 2,33
Rode kaarten per wedstrijd 0,00 0,00 0,00
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 1,62 1,43 1,83
Zelf over 1.5 kaarten 85% 86% 83%
Zelf over 2.5 kaarten 46% 57% 33%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 54% 57% 50%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 31% 29% 33%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 31% 29% 33%

Schoten en xG van Zaglebie Lubin

De ploeg loste gemiddeld 13,0 schoten per wedstrijd, waarvan 3,8 op doel. Dat is een precisie van 30%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 13,00 14,29 11,50
Schoten op doel per wedstrijd 3,85 4,14 3,50
Schoten naast per wedstrijd 6,92 7,57 6,17
Schoten tegen per wedstrijd 16,46 12,86 20,67
Verwachte doelpunten (xG) voor 1,28 1,42 1,13
Verwachte doelpunten (xG) tegen 1,40 1,07 1,78
Balbezit 40,9 44,4 36,8

Meest voorkomende uitslagen Zaglebie Lubin

De vaakst voorkomende uitslag is 2-1, in 2 van de 13 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
2 - 1 2 15%
1 - 0 2 15%
1 - 3 2 15%
0 - 0 2 15%
3 - 2 1 8%
2 - 0 1 8%
2 - 2 1 8%
1 - 1 1 8%
0 - 2 1 8%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Zaglebie Lubin.

Spelersstatistieken Zaglebie Lubin

Topschutters
Speler Doelpunten
Marcel Wojciech Reguła 3
Aleks Ławniczak 2
Sebastian Kerk 2
Damian Michalski 1
Filip Kocaba 1

Marcel Wojciech Reguła is dit seizoen de topschutter van Zaglebie Lubin (3). Daarachter volgen Aleks Ławniczak (2) en Sebastian Kerk (2).

Topschutters Zaglebie Lubin

Meeste assists
Speler Assists
Josip Čorluka 2
Michał Nalepa 2
Roman Yakuba 2
Igor Orlikowski 1
Jakub Sypek 1

Josip Čorluka gaf de meeste assists bij Zaglebie Lubin (2). Daarachter volgen Michał Nalepa (2) en Roman Yakuba (2).

Assists Zaglebie Lubin

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
Aleks Ławniczak 13
Damian Michalski 13
Filip Kocaba 13
Marcel Wojciech Reguła 13
Filip Szymczak 12

Aleks Ławniczak speelde de meeste wedstrijden voor Zaglebie Lubin (13). Daarachter volgen Damian Michalski (13) en Filip Kocaba (13).

Wedstrijden Zaglebie Lubin

Meeste kaarten
Speler Kaarten
David Čolina 4
Mateusz Grzybek 4
Damian Dąbrowski 3
Marcel Wojciech Reguła 3
Roman Yakuba 3

David Čolina pakte de meeste kaarten bij Zaglebie Lubin (4). Daarachter volgen Mateusz Grzybek (4) en Damian Dąbrowski (3).

Kaarten Zaglebie Lubin

Aanvallend

Doelpunten + assists
Speler Totaal
1 Josip Čorluka 3
1 Marcel Wojciech Reguła 3
1 Michał Nalepa 3
4 Aleks Ławniczak 2
4 Jakub Sypek 2
4 Roman Yakuba 2
4 Sebastian Kerk 2
8 Damian Michalski 1
8 Filip Kocaba 1
8 Igor Orlikowski 1
Doelpunten uit spel
Speler Totaal
1 Marcel Wojciech Reguła 3
2 Aleks Ławniczak 2
3 Damian Michalski 1
3 Filip Kocaba 1
3 Jakub Sypek 1
3 Josip Čorluka 1
3 Kamil Nowogoński 1
3 Levente Szabo 1
3 Michalis Kosidis 1
3 Michał Nalepa 1
Penalty's gescoord
Speler Totaal
1 Sebastian Kerk 1
Schoten op doel
Speler Totaal
1 Marcel Wojciech Reguła 14
2 Aleks Ławniczak 5
2 Michał Nalepa 5
4 Michalis Kosidis 4
5 Filip Szymczak 3
5 Jakub Sypek 3
5 Mateusz Grzybek 3
5 Sebastian Kerk 3
9 Damian Michalski 2
9 Filip Kocaba 2
Schotprecisie
Speler Totaal
1 Michał Nalepa 41,7%
2 Marcel Wojciech Reguła 40,0%
3 Aleks Ławniczak 31,3%

Vanaf 450 gespeelde minuten

Doelpunten per schot
Speler Totaal
1 Aleks Ławniczak 12,5%
2 Marcel Wojciech Reguła 8,6%
3 Michał Nalepa 8,3%

Vanaf 450 gespeelde minuten

Passing

Sleutelpasses
Speler Totaal
1 Sebastian Kerk 21
2 Damian Dąbrowski 15
3 David Čolina 11
4 Josip Čorluka 9
4 Marcel Wojciech Reguła 9
6 Mateusz Grzybek 8
7 Damian Michalski 7
7 Roman Yakuba 7
9 Aleks Ławniczak 5
9 Jakub Sypek 5
Aangekomen passes
Speler Totaal
1 Aleks Ławniczak 370
2 Damian Dąbrowski 311
3 Filip Kocaba 296
4 Michał Nalepa 293
5 Zlatan Alomerovic 269
6 Roman Yakuba 232
7 Damian Michalski 168
8 Sebastian Kerk 151
9 Marcel Wojciech Reguła 148
10 David Čolina 138
Passprecisie
Speler Totaal
1 Damian Michalski 83,2%
2 Damian Dąbrowski 82,1%
3 Filip Kocaba 81,1%
4 Aleks Ławniczak 80,1%
5 Michał Nalepa 78,6%
6 Roman Yakuba 74,6%
7 Sebastian Kerk 72,9%
8 Marcel Wojciech Reguła 67,0%
9 Zlatan Alomerovic 64,4%

Vanaf 450 gespeelde minuten

Verdedigend

Intercepties
Speler Totaal
1 Michał Nalepa 13
2 Damian Dąbrowski 12
2 Filip Kocaba 12
4 Aleks Ławniczak 11
4 Josip Čorluka 11
6 Damian Michalski 10
7 Mateusz Grzybek 8
8 David Čolina 7
9 Marcel Wojciech Reguła 6
9 Roman Yakuba 6
Duels gewonnen
Speler Totaal
1 Marcel Wojciech Reguła 101
2 Aleks Ławniczak 63
3 Michał Nalepa 55
4 Filip Kocaba 53
5 Roman Yakuba 51
6 Josip Čorluka 44
7 Mateusz Grzybek 34
8 Filip Szymczak 29
9 Jakub Sypek 28
10 Damian Michalski 27
Duels gewonnen %
Speler Totaal
1 Michał Nalepa 60,4%
2 Filip Kocaba 59,6%
3 Aleks Ławniczak 57,3%
4 Roman Yakuba 53,1%
5 Mateusz Grzybek 51,5%
6 Josip Čorluka 51,2%
7 Marcel Wojciech Reguła 45,9%
8 Filip Szymczak 37,7%

Vanaf 450 gespeelde minuten

Voorbijgespeeld
Speler Totaal
1 Jakub Kolan 8
2 Marcel Wojciech Reguła 7
2 Sebastian Kerk 7
4 Damian Dąbrowski 6
5 Filip Kocaba 4
5 Jakub Sypek 4
5 Roman Yakuba 4
8 Josip Čorluka 3
8 Mateusz Grzybek 3
10 David Čolina 2

Dribbels

Dribbels gelukt
Speler Totaal
1 Marcel Wojciech Reguła 22
2 Filip Szymczak 6
3 Josip Čorluka 5
4 Jakub Sypek 4
5 David Čolina 3
5 Filip Kocaba 3
5 Mateusz Grzybek 3
8 Mateusz Dziewiatowski 2
9 Damian Dąbrowski 1
9 Jakub Kolan 1
Dribbels gelukt %
Speler Totaal
1 Marcel Wojciech Reguła 39,3%

Vanaf 450 gespeelde minuten

Doelman

Clean sheets
Speler Totaal
1 Zlatan Alomerovic 6
Reddingen
Speler Totaal
1 Zlatan Alomerovic 39
2 Jasmin Burić 5
Reddingspercentage
Speler Totaal
1 Zlatan Alomerovic 81,3%

Vanaf 450 gespeelde minuten

Discipline

Fouten begaan
Speler Totaal
1 Marcel Wojciech Reguła 27
2 Filip Kocaba 16
3 Filip Szymczak 13
4 Jakub Sypek 11
4 Josip Čorluka 11
4 Roman Yakuba 11
7 Aleks Ławniczak 10
7 Mateusz Grzybek 10
7 Michał Nalepa 10
10 David Čolina 8
Fouten uitgelokt
Speler Totaal
1 Marcel Wojciech Reguła 31
2 Filip Kocaba 20
3 Mateusz Grzybek 15
4 Aleks Ławniczak 12
5 Jakub Sypek 10
6 Jakub Kolan 8
7 Kamil Nowogoński 7
7 Michalis Kosidis 7
9 Filip Szymczak 5
9 Michał Nalepa 5

Speeltijd

Speelminuten
Speler Totaal
1 Filip Kocaba 1.169
2 Aleks Ławniczak 1.162
3 Marcel Wojciech Reguła 1.146
4 Zlatan Alomerovic 1.080
5 Michał Nalepa 939
6 Damian Dąbrowski 849
7 Roman Yakuba 811
8 Josip Čorluka 735
9 Damian Michalski 617
10 Sebastian Kerk 609
Gemiddelde rating
Speler Totaal
1 Aleks Ławniczak 7,01
2 Filip Kocaba 6,99
3 Zlatan Alomerovic 6,94
4 Josip Čorluka 6,91
5 Michał Nalepa 6,90
6 Mateusz Grzybek 6,90
7 Sebastian Kerk 6,89
8 Marcel Wojciech Reguła 6,86
9 Roman Yakuba 6,72
10 David Čolina 6,70

Vanaf 450 gespeelde minuten

Zaglebie Lubin · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook