Statistieken Zaglebie Lubin 2018

Alle cijfers hieronder gaan over Ekstraklasa 2018, 37 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Zaglebie Lubin

Zaglebie Lubin speelde 37 wedstrijden dit seizoen: 15 keer gewonnen, 8 keer gelijk en 14 keer verloren. Dat levert 53 punten op, oftewel 1,43 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,39 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,47.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 37 15 8 14 57 48 9 53 1,43
Thuis 18 7 4 7 28 23 5 25 1,39
Uit 19 8 4 7 29 25 4 28 1,47
Punten per wedstrijd 1,43
Gescoord per wedstrijd 1,54
Tegen per wedstrijd 1,30
De nul gehouden 24%

Basisstatistieken Zaglebie Lubin

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 41% 39% 42%
Gelijk 22% 22% 21%
Verloren 38% 39% 37%
Gescoord per wedstrijd 1,54 1,56 1,53
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,30 1,28 1,32
De nul gehouden 24% 22% 26%
Niet gescoord 24% 28% 21%
Als eerste gescoord 49% 50% 47%

Doelpuntenstatistieken Zaglebie Lubin

Zaglebie Lubin scoorde 57 doelpunten, gemiddeld 1,54 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 58 minuten een doelpunt. In 51% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 24% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,54 1,56 1,53
Minstens 1 keer gescoord 76% 72% 79%
Minstens 2 keer gescoord 51% 56% 47%
Minstens 3 keer gescoord 22% 22% 21%
Minstens 4 keer gescoord 5% 6% 5%
In beide helften gescoord 30% 39% 21%
Niet gescoord 24% 28% 21%

Tegendoelpunten Zaglebie Lubin

Aan de andere kant incasseerde Zaglebie Lubin 48 doelpunten, gemiddeld 1,30 per wedstrijd. In 24% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,30 1,28 1,32
Minstens 1 tegendoelpunt 76% 78% 74%
Minstens 2 tegendoelpunten 41% 39% 42%
Minstens 3 tegendoelpunten 14% 11% 16%
Minstens 4 tegendoelpunten 0% 0% 0%
De nul gehouden 24% 22% 26%

Over/under statistieken Zaglebie Lubin

In een wedstrijd van Zaglebie Lubin vallen er gemiddeld 2,84 doelpunten. In 57% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 30% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,84 2,83 2,84
Over 0.5 97% 94% 100%
Over 1.5 84% 83% 84%
Over 2.5 57% 61% 53%
Over 3.5 30% 28% 32%
Over 4.5 11% 11% 11%
Over 5.5 5% 6% 5%

Beide ploegen scoren bij Zaglebie Lubin

In 54% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 56%, op verplaatsing tot 53%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 54% 56% 53%
Beide ploegen scoren + winst 19% 22% 16%
Beide ploegen scoren + gelijk 19% 17% 21%
Beide ploegen scoren + verlies 16% 17% 16%
Beide ploegen scoren + over 2.5 46% 50% 42%
Geen btts + over 2.5 11% 11% 11%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 22% 22% 21%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 30% 39% 21%
Beide ploegen scoren in beide helften 8% 11% 5%

Statistieken per helft

Zaglebie Lubin scoorde 28 doelpunten voor rust en 29 erna, en kreeg er 22 tegen in de eerste helft en 26 in de tweede. Beide helften wegen dus ongeveer even zwaar.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 35% 33% 37%
Eerste helft gelijk 38% 44% 32%
Eerste helft verloren 27% 22% 32%
Gescoord in de eerste helft 0,76 0,83 0,68
Tegen in de eerste helft 0,59 0,50 0,68
De nul gehouden in de eerste helft 54% 61% 47%
Niet gescoord in de eerste helft 49% 44% 53%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 35% 28% 42%
Tweede helft gelijk 32% 39% 26%
Tweede helft verloren 32% 33% 32%
Gescoord in de tweede helft 0,78 0,72 0,84
Tegen in de tweede helft 0,70 0,78 0,63
De nul gehouden in de tweede helft 41% 33% 47%
Niet gescoord in de tweede helft 46% 44% 47%
Meeste doelpunten in de eerste helft 30% 28% 32%
Meeste doelpunten in de tweede helft 35% 33% 37%
Evenveel in beide helften 35% 39% 32%

Wanneer scoort Zaglebie Lubin?

De meeste doelpunten van Zaglebie Lubin vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 25% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 71 en 80.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
7%
18%
7%
12%
7%
5%
7%
12%
25%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
6%
10%
13%
10%
15%
8%
4%
17%
17%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Zaglebie Lubin

Zaglebie Lubin trapte gemiddeld 4,6 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 5,6 toe. In 70% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 4,60 4,27 4,93
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 5,63 4,80 6,47
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 73% 60% 87%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 70% 60% 80%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 37% 27% 47%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 27% 20% 33%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 63% 60% 67%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 43% 40% 47%

Gebaseerd op 30 van de 37 wedstrijden.

Kaartenstatistieken Zaglebie Lubin

Zaglebie Lubin kreeg gemiddeld 2,43 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,97 bij de tegenstander. In 59% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 2,43 2,17 2,68
Rode kaarten per wedstrijd 0,11 0,11 0,11
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 1,97 2,44 1,53
Zelf over 1.5 kaarten 73% 72% 74%
Zelf over 2.5 kaarten 41% 39% 42%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 59% 67% 53%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 49% 56% 42%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 32% 39% 26%

Schoten en xG van Zaglebie Lubin

De ploeg loste gemiddeld 8,2 schoten per wedstrijd, waarvan 4,6 op doel. Dat is een precisie van 57%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 8,17 8,80 7,53
Schoten op doel per wedstrijd 4,63 4,53 4,73
Schoten naast per wedstrijd 3,53 4,27 2,80
Schoten tegen per wedstrijd 9,57 7,33 11,80
Balbezit 47,7 49,9 45,2

Gebaseerd op 30 van de 37 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen Zaglebie Lubin

De vaakst voorkomende uitslag is 2-1, in 5 van de 37 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
2 - 1 5 14%
0 - 2 5 14%
1 - 1 3 8%
1 - 2 3 8%
0 - 1 3 8%
4 - 0 2 5%
3 - 0 2 5%
3 - 1 2 5%
3 - 3 2 5%
2 - 0 2 5%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Zaglebie Lubin.

Zaglebie Lubin · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook