Statistieken Zaglebie Lubin 2023
Alle cijfers hieronder gaan over Ekstraklasa 2023, 34 gespeelde wedstrijden.
Seizoensoverzicht Zaglebie Lubin
Zaglebie Lubin speelde 34 wedstrijden dit seizoen: 13 keer gewonnen, 8 keer gelijk en 13 keer verloren. Dat levert 47 punten op, oftewel 1,38 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,53 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,24.
| Gespeeld | W | G | V | Voor | Tegen | Saldo | Punten | Ppw | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 34 | 13 | 8 | 13 | 43 | 50 | -7 | 47 | 1,38 |
| Thuis | 17 | 7 | 5 | 5 | 19 | 18 | 1 | 26 | 1,53 |
| Uit | 17 | 6 | 3 | 8 | 24 | 32 | -8 | 21 | 1,24 |
Basisstatistieken Zaglebie Lubin
| Basis | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gewonnen | 38% | 41% | 35% |
| Gelijk | 24% | 29% | 18% |
| Verloren | 38% | 29% | 47% |
| Gescoord per wedstrijd | 1,26 | 1,12 | 1,41 |
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,47 | 1,06 | 1,88 |
| De nul gehouden | 26% | 35% | 18% |
| Niet gescoord | 21% | 12% | 29% |
| Als eerste gescoord | 50% | 65% | 35% |
Doelpuntenstatistieken Zaglebie Lubin
Zaglebie Lubin scoorde 43 doelpunten, gemiddeld 1,26 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 71 minuten een doelpunt. In 38% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 21% bleef ze zonder doelpunt.
| Gescoord | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gescoord per wedstrijd | 1,26 | 1,12 | 1,41 |
| Minstens 1 keer gescoord | 79% | 88% | 71% |
| Minstens 2 keer gescoord | 38% | 24% | 53% |
| Minstens 3 keer gescoord | 6% | 0% | 12% |
| Minstens 4 keer gescoord | 3% | 0% | 6% |
| In beide helften gescoord | 26% | 12% | 41% |
| Niet gescoord | 21% | 12% | 29% |
Tegendoelpunten Zaglebie Lubin
Aan de andere kant incasseerde Zaglebie Lubin 50 doelpunten, gemiddeld 1,47 per wedstrijd. In 26% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.
| Tegen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,47 | 1,06 | 1,88 |
| Minstens 1 tegendoelpunt | 74% | 65% | 82% |
| Minstens 2 tegendoelpunten | 47% | 29% | 65% |
| Minstens 3 tegendoelpunten | 18% | 12% | 24% |
| Minstens 4 tegendoelpunten | 6% | 0% | 12% |
| De nul gehouden | 26% | 35% | 18% |
Over/under statistieken Zaglebie Lubin
In een wedstrijd van Zaglebie Lubin vallen er gemiddeld 2,74 doelpunten. In 50% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 21% meer dan 3,5.
| Totaal doelpunten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten | 2,74 | 2,18 | 3,29 |
| Over 0.5 | 97% | 94% | 100% |
| Over 1.5 | 85% | 71% | 100% |
| Over 2.5 | 50% | 41% | 59% |
| Over 3.5 | 21% | 6% | 35% |
| Over 4.5 | 12% | 6% | 18% |
| Over 5.5 | 6% | 0% | 12% |
Beide ploegen scoren bij Zaglebie Lubin
In 56% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 59%, op verplaatsing tot 53%.
| Beide ploegen scoren | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Beide ploegen scoren | 56% | 59% | 53% |
| Beide ploegen scoren + winst | 15% | 12% | 18% |
| Beide ploegen scoren + gelijk | 21% | 24% | 18% |
| Beide ploegen scoren + verlies | 21% | 24% | 18% |
| Beide ploegen scoren + over 2.5 | 41% | 35% | 47% |
| Geen btts + over 2.5 | 9% | 6% | 12% |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 9% | 6% | 12% |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 26% | 29% | 24% |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 3% | 0% | 6% |
Statistieken per helft
Zaglebie Lubin scoorde 19 doelpunten voor rust en 24 erna, en kreeg er 25 tegen in de eerste helft en 25 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.
| Eerste helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Eerste helft gewonnen | 38% | 35% | 41% |
| Eerste helft gelijk | 21% | 41% | 0% |
| Eerste helft verloren | 41% | 24% | 59% |
| Gescoord in de eerste helft | 0,56 | 0,41 | 0,71 |
| Tegen in de eerste helft | 0,74 | 0,41 | 1,06 |
| De nul gehouden in de eerste helft | 53% | 71% | 35% |
| Niet gescoord in de eerste helft | 56% | 59% | 53% |
| Tweede helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tweede helft gewonnen | 38% | 35% | 41% |
| Tweede helft gelijk | 24% | 29% | 18% |
| Tweede helft verloren | 38% | 35% | 41% |
| Gescoord in de tweede helft | 0,71 | 0,71 | 0,71 |
| Tegen in de tweede helft | 0,74 | 0,65 | 0,82 |
| De nul gehouden in de tweede helft | 47% | 41% | 53% |
| Niet gescoord in de tweede helft | 38% | 41% | 35% |
| Meeste doelpunten in de eerste helft | 26% | 18% | 35% |
| Meeste doelpunten in de tweede helft | 38% | 53% | 24% |
| Evenveel in beide helften | 35% | 29% | 41% |
Wanneer scoort Zaglebie Lubin?
De meeste doelpunten van Zaglebie Lubin vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 21% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 71 en 80.
Hoekschopstatistieken Zaglebie Lubin
Zaglebie Lubin trapte gemiddeld 5,4 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 4,4 toe. In 68% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.
| Hoekschoppen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Hoekschoppen voor per wedstrijd | 5,43 | 6,06 | 4,58 |
| Hoekschoppen tegen per wedstrijd | 4,43 | 3,94 | 5,08 |
| Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 86% | 81% | 92% |
| Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 68% | 75% | 58% |
| Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 46% | 44% | 50% |
| Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 21% | 31% | 8% |
| Zelf over 3.5 hoekschoppen | 79% | 81% | 75% |
| Zelf over 4.5 hoekschoppen | 57% | 63% | 50% |
Gebaseerd op 28 van de 34 wedstrijden.
Kaartenstatistieken Zaglebie Lubin
Zaglebie Lubin kreeg gemiddeld 1,79 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,94 bij de tegenstander. In 56% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.
| Kaarten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gele kaarten per wedstrijd | 1,79 | 1,65 | 1,94 |
| Rode kaarten per wedstrijd | 0,18 | 0,24 | 0,12 |
| Gele kaarten tegenstander per wedstrijd | 1,94 | 2,47 | 1,41 |
| Zelf over 1.5 kaarten | 59% | 53% | 65% |
| Zelf over 2.5 kaarten | 29% | 29% | 29% |
| Over 3.5 kaarten in de wedstrijd | 56% | 65% | 47% |
| Over 4.5 kaarten in de wedstrijd | 47% | 53% | 41% |
| Over 5.5 kaarten in de wedstrijd | 32% | 41% | 24% |
Schoten en xG van Zaglebie Lubin
De ploeg loste gemiddeld 15,1 schoten per wedstrijd, waarvan 5,0 op doel. Dat is een precisie van 33%.
| Schoten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 15,14 | 16,31 | 13,58 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 5,00 | 4,94 | 5,08 |
| Schoten naast per wedstrijd | 5,89 | 6,38 | 5,25 |
| Schoten tegen per wedstrijd | 13,00 | 11,69 | 14,75 |
| Verwachte doelpunten (xG) voor | 1,56 | 1,40 | 1,75 |
| Verwachte doelpunten (xG) tegen | 1,34 | 1,31 | 1,37 |
| Balbezit | 50,3 | 51,3 | 49,0 |
Gebaseerd op 28 van de 34 wedstrijden (schoten).
Meest voorkomende uitslagen Zaglebie Lubin
De vaakst voorkomende uitslag is 1-1, in 5 van de 34 wedstrijden.
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 5 | 15% |
| 1 - 2 | 5 | 15% |
| 2 - 0 | 4 | 12% |
| 1 - 0 | 4 | 12% |
| 2 - 1 | 3 | 9% |
| 0 - 2 | 3 | 9% |
| 2 - 2 | 2 | 6% |
| 0 - 3 | 2 | 6% |
| 4 - 3 | 1 | 3% |
| 3 - 1 | 1 | 3% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Zaglebie Lubin.
Spelersstatistieken Zaglebie Lubin
| Speler | Doelpunten |
|---|---|
| Dawid Kurminowski | 12 |
| Kacper Chodyna | 6 |
| Mateusz Wdowiak | 5 |
| Juan Muñoz Muñoz | 4 |
| Aleks Ławniczak | 4 |
Dawid Kurminowski is dit seizoen de topschutter van Zaglebie Lubin (12). Daarachter volgen Kacper Chodyna (6) en Mateusz Wdowiak (5).
| Speler | Assists |
|---|---|
| Kacper Chodyna | 10 |
| Serhii Buletsa | 4 |
| Damian Dąbrowski | 3 |
| Tomasz Makowski | 2 |
| Bartosz Kopacz | 2 |
Kacper Chodyna gaf de meeste assists bij Zaglebie Lubin (10). Daarachter volgen Serhii Buletsa (4) en Damian Dąbrowski (3).
| Speler | Wedstrijden |
|---|---|
| Tomasz Makowski | 33 |
| Damian Dąbrowski | 32 |
| Kacper Chodyna | 32 |
| Marek Mroz | 32 |
| Serhii Buletsa | 32 |
Tomasz Makowski speelde de meeste wedstrijden voor Zaglebie Lubin (33). Daarachter volgen Damian Dąbrowski (32) en Kacper Chodyna (32).
| Speler | Kaarten |
|---|---|
| Bartosz Kopacz | 9 |
| Mateusz Grzybek | 8 |
| Marko Poletanović | 6 |
| Michał Nalepa | 6 |
| Kacper Chodyna | 6 |
Bartosz Kopacz pakte de meeste kaarten bij Zaglebie Lubin (9). Daarachter volgen Mateusz Grzybek (8) en Marko Poletanović (6).
Zaglebie Lubin · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers