Statistieken Zaglebie Lubin 2024

Alle cijfers hieronder gaan over Ekstraklasa 2024, 34 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Zaglebie Lubin

Zaglebie Lubin speelde 34 wedstrijden dit seizoen: 10 keer gewonnen, 6 keer gelijk en 18 keer verloren. Dat levert 36 punten op, oftewel 1,06 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,24 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,88.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 34 10 6 18 33 51 -18 36 1,06
Thuis 17 6 3 8 19 24 -5 21 1,24
Uit 17 4 3 10 14 27 -13 15 0,88
Punten per wedstrijd 1,06
Gescoord per wedstrijd 0,97
Tegen per wedstrijd 1,50
De nul gehouden 18%

Basisstatistieken Zaglebie Lubin

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 29% 35% 24%
Gelijk 18% 18% 18%
Verloren 53% 47% 59%
Gescoord per wedstrijd 0,97 1,12 0,82
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,50 1,41 1,59
De nul gehouden 18% 24% 12%
Niet gescoord 32% 24% 41%
Als eerste gescoord 26% 41% 12%

Doelpuntenstatistieken Zaglebie Lubin

Zaglebie Lubin scoorde 33 doelpunten, gemiddeld 0,97 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 93 minuten een doelpunt. In 24% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 32% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 0,97 1,12 0,82
Minstens 1 keer gescoord 68% 76% 59%
Minstens 2 keer gescoord 24% 29% 18%
Minstens 3 keer gescoord 6% 6% 6%
Minstens 4 keer gescoord 0% 0% 0%
In beide helften gescoord 9% 12% 6%
Niet gescoord 32% 24% 41%

Tegendoelpunten Zaglebie Lubin

Aan de andere kant incasseerde Zaglebie Lubin 51 doelpunten, gemiddeld 1,50 per wedstrijd. In 18% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,50 1,41 1,59
Minstens 1 tegendoelpunt 82% 76% 88%
Minstens 2 tegendoelpunten 44% 47% 41%
Minstens 3 tegendoelpunten 18% 18% 18%
Minstens 4 tegendoelpunten 3% 0% 6%
De nul gehouden 18% 24% 12%

Over/under statistieken Zaglebie Lubin

In een wedstrijd van Zaglebie Lubin vallen er gemiddeld 2,47 doelpunten. In 47% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 26% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,47 2,53 2,41
Over 0.5 100% 100% 100%
Over 1.5 68% 71% 65%
Over 2.5 47% 59% 35%
Over 3.5 26% 24% 29%
Over 4.5 3% 0% 6%
Over 5.5 3% 0% 6%

Beide ploegen scoren bij Zaglebie Lubin

In 50% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 53%, op verplaatsing tot 47%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 50% 53% 47%
Beide ploegen scoren + winst 12% 12% 12%
Beide ploegen scoren + gelijk 18% 18% 18%
Beide ploegen scoren + verlies 21% 24% 18%
Beide ploegen scoren + over 2.5 41% 47% 35%
Geen btts + over 2.5 6% 12% 0%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 15% 12% 18%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 21% 24% 18%
Beide ploegen scoren in beide helften 0% 0% 0%

Statistieken per helft

Zaglebie Lubin scoorde 12 doelpunten voor rust en 21 erna, en kreeg er 28 tegen in de eerste helft en 23 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 21% 29% 12%
Eerste helft gelijk 29% 24% 35%
Eerste helft verloren 50% 47% 53%
Gescoord in de eerste helft 0,35 0,41 0,29
Tegen in de eerste helft 0,82 0,88 0,76
De nul gehouden in de eerste helft 38% 41% 35%
Niet gescoord in de eerste helft 71% 71% 71%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 29% 35% 24%
Tweede helft gelijk 38% 41% 35%
Tweede helft verloren 32% 24% 41%
Gescoord in de tweede helft 0,62 0,71 0,53
Tegen in de tweede helft 0,68 0,53 0,82
De nul gehouden in de tweede helft 53% 59% 47%
Niet gescoord in de tweede helft 53% 41% 65%
Meeste doelpunten in de eerste helft 35% 35% 35%
Meeste doelpunten in de tweede helft 47% 47% 47%
Evenveel in beide helften 18% 18% 18%

Wanneer scoort Zaglebie Lubin?

De meeste doelpunten van Zaglebie Lubin vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 21% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
3%
9%
15%
6%
12%
18%
3%
12%
21%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
14%
14%
10%
10%
10%
10%
4%
12%
18%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Zaglebie Lubin

Zaglebie Lubin trapte gemiddeld 5,4 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 5,7 toe. In 77% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 5,37 4,92 5,71
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 5,73 5,23 6,12
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 87% 85% 88%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 77% 69% 82%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 60% 46% 71%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 27% 15% 35%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 70% 54% 82%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 63% 46% 76%

Gebaseerd op 30 van de 34 wedstrijden.

Kaartenstatistieken Zaglebie Lubin

Zaglebie Lubin kreeg gemiddeld 1,71 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,82 bij de tegenstander. In 47% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,71 1,53 1,88
Rode kaarten per wedstrijd 0,12 0,06 0,18
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 1,82 1,71 1,94
Zelf over 1.5 kaarten 50% 35% 65%
Zelf over 2.5 kaarten 32% 29% 35%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 47% 35% 59%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 41% 35% 47%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 21% 18% 24%

Schoten en xG van Zaglebie Lubin

De ploeg loste gemiddeld 14,1 schoten per wedstrijd, waarvan 4,4 op doel. Dat is een precisie van 32%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 14,07 13,77 14,29
Schoten op doel per wedstrijd 4,43 4,62 4,29
Schoten naast per wedstrijd 5,97 5,85 6,06
Schoten tegen per wedstrijd 15,40 15,46 15,35
Verwachte doelpunten (xG) voor 1,24 1,27 1,22
Verwachte doelpunten (xG) tegen 1,54 1,61 1,50
Balbezit 46,2 44,9 47,1

Gebaseerd op 30 van de 34 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen Zaglebie Lubin

De vaakst voorkomende uitslag is 0-1, in 6 van de 34 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
0 - 1 6 18%
1 - 0 5 15%
1 - 3 4 12%
0 - 2 4 12%
2 - 1 3 9%
2 - 2 3 9%
1 - 1 3 9%
1 - 2 2 6%
3 - 0 1 3%
3 - 1 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Zaglebie Lubin.

Spelersstatistieken Zaglebie Lubin

Topschutters
Speler Doelpunten
Tomasz Pieńko 7
Mateusz Wdowiak 4
Dawid Kurminowski 4
Igor Orlikowski 3
Aleks Ławniczak 2

Tomasz Pieńko is dit seizoen de topschutter van Zaglebie Lubin (7). Daarachter volgen Mateusz Wdowiak (4) en Dawid Kurminowski (4).

Topschutters Zaglebie Lubin

Meeste assists
Speler Assists
Damian Dąbrowski 4
Mateusz Wdowiak 3
Adam Radwański 3
Marcel Wojciech Reguła 3
Tomasz Pieńko 2

Damian Dąbrowski gaf de meeste assists bij Zaglebie Lubin (4). Daarachter volgen Mateusz Wdowiak (3) en Adam Radwański (3).

Assists Zaglebie Lubin

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
Marek Mroz 34
Aleks Ławniczak 33
Bartłomiej Kłudka 33
Arkadiusz Woźniak 32
Damian Dąbrowski 31

Marek Mroz speelde de meeste wedstrijden voor Zaglebie Lubin (34). Daarachter volgen Aleks Ławniczak (33) en Bartłomiej Kłudka (33).

Wedstrijden Zaglebie Lubin

Meeste kaarten
Speler Kaarten
Damian Dąbrowski 10
Michał Nalepa 8
Adam Radwański 7
Damian Michalski 4
Jarosław Jach 3

Damian Dąbrowski pakte de meeste kaarten bij Zaglebie Lubin (10). Daarachter volgen Michał Nalepa (8) en Adam Radwański (7).

Kaarten Zaglebie Lubin

Zaglebie Lubin · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook