Statistieken Zaglebie Lubin 2021

Alle cijfers hieronder gaan over Ekstraklasa 2021, 32 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Zaglebie Lubin

Zaglebie Lubin speelde 32 wedstrijden dit seizoen: 10 keer gewonnen, 5 keer gelijk en 17 keer verloren. Dat levert 35 punten op, oftewel 1,09 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,31 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,88.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 32 10 5 17 39 56 -17 35 1,09
Thuis 16 6 3 7 22 27 -5 21 1,31
Uit 16 4 2 10 17 29 -12 14 0,88
Punten per wedstrijd 1,09
Gescoord per wedstrijd 1,22
Tegen per wedstrijd 1,75
De nul gehouden 25%

Basisstatistieken Zaglebie Lubin

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 31% 38% 25%
Gelijk 16% 19% 13%
Verloren 53% 44% 63%
Gescoord per wedstrijd 1,22 1,38 1,06
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,75 1,69 1,81
De nul gehouden 25% 19% 31%
Niet gescoord 34% 25% 44%
Als eerste gescoord 27% 14% 38%

Gebaseerd op 30 van de 32 wedstrijden (Als eerste gescoord).

Doelpuntenstatistieken Zaglebie Lubin

Zaglebie Lubin scoorde 39 doelpunten, gemiddeld 1,22 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 74 minuten een doelpunt. In 38% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 34% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,22 1,38 1,06
Minstens 1 keer gescoord 66% 75% 56%
Minstens 2 keer gescoord 38% 50% 25%
Minstens 3 keer gescoord 9% 13% 6%
Minstens 4 keer gescoord 3% 0% 6%
In beide helften gescoord 13% 21% 6%
Niet gescoord 34% 25% 44%

Tegendoelpunten Zaglebie Lubin

Aan de andere kant incasseerde Zaglebie Lubin 56 doelpunten, gemiddeld 1,75 per wedstrijd. In 25% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,75 1,69 1,81
Minstens 1 tegendoelpunt 75% 81% 69%
Minstens 2 tegendoelpunten 50% 44% 56%
Minstens 3 tegendoelpunten 31% 31% 31%
Minstens 4 tegendoelpunten 19% 13% 25%
De nul gehouden 25% 19% 31%

Over/under statistieken Zaglebie Lubin

In een wedstrijd van Zaglebie Lubin vallen er gemiddeld 2,97 doelpunten. In 63% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 41% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,97 3,06 2,88
Over 0.5 91% 94% 88%
Over 1.5 78% 81% 75%
Over 2.5 63% 63% 63%
Over 3.5 41% 50% 31%
Over 4.5 13% 13% 13%
Over 5.5 9% 6% 13%

Beide ploegen scoren bij Zaglebie Lubin

In 50% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 63%, op verplaatsing tot 38%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 50% 63% 38%
Beide ploegen scoren + winst 16% 25% 6%
Beide ploegen scoren + gelijk 6% 13% 0%
Beide ploegen scoren + verlies 28% 25% 31%
Beide ploegen scoren + over 2.5 47% 56% 38%
Geen btts + over 2.5 16% 6% 25%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 13% 21% 6%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 23% 29% 19%
Beide ploegen scoren in beide helften 3% 7% 0%

Gebaseerd op 30 van de 32 wedstrijden (helften).

Statistieken per helft

Zaglebie Lubin scoorde 10 doelpunten voor rust en 28 erna, en kreeg er 29 tegen in de eerste helft en 26 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 13% 7% 19%
Eerste helft gelijk 33% 29% 38%
Eerste helft verloren 53% 64% 44%
Gescoord in de eerste helft 0,33 0,29 0,38
Tegen in de eerste helft 0,97 1,21 0,75
De nul gehouden in de eerste helft 40% 29% 50%
Niet gescoord in de eerste helft 77% 71% 81%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 43% 57% 31%
Tweede helft gelijk 17% 7% 25%
Tweede helft verloren 40% 36% 44%
Gescoord in de tweede helft 0,93 1,21 0,69
Tegen in de tweede helft 0,87 0,64 1,06
De nul gehouden in de tweede helft 47% 50% 44%
Niet gescoord in de tweede helft 43% 29% 56%
Meeste doelpunten in de eerste helft 20% 21% 19%
Meeste doelpunten in de tweede helft 50% 50% 50%
Evenveel in beide helften 30% 29% 31%

Gebaseerd op 30 van de 32 wedstrijden.

Wanneer scoort Zaglebie Lubin?

De meeste doelpunten van Zaglebie Lubin vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 21% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 1 en 10.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
3%
3%
11%
8%
16%
13%
16%
11%
21%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
15%
13%
15%
9%
11%
13%
5%
5%
15%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Zaglebie Lubin

Zaglebie Lubin trapte gemiddeld 5,1 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 5,7 toe. In 81% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 5,13 5,50 4,75
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 5,66 4,75 6,56
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 91% 94% 88%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 81% 81% 81%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 47% 31% 63%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 31% 13% 50%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 72% 75% 69%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 63% 69% 56%

Kaartenstatistieken Zaglebie Lubin

Zaglebie Lubin kreeg gemiddeld 2,53 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,07 bij de tegenstander. In 67% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 2,53 2,64 2,44
Rode kaarten per wedstrijd 0,13 0,07 0,19
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 2,07 2,29 1,88
Zelf over 1.5 kaarten 73% 71% 75%
Zelf over 2.5 kaarten 50% 43% 56%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 67% 64% 69%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 43% 43% 44%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 27% 29% 25%

Gebaseerd op 30 van de 32 wedstrijden.

Schoten en xG van Zaglebie Lubin

De ploeg loste gemiddeld 12,4 schoten per wedstrijd, waarvan 3,7 op doel. Dat is een precisie van 29%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 12,44 14,25 10,63
Schoten op doel per wedstrijd 3,66 4,06 3,25
Schoten naast per wedstrijd 5,72 6,63 4,81
Schoten tegen per wedstrijd 13,75 12,75 14,75
Balbezit 49,0 52,6 45,4

Meest voorkomende uitslagen Zaglebie Lubin

De vaakst voorkomende uitslag is 1-2, in 4 van de 32 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 2 4 13%
0 - 4 4 13%
2 - 0 3 9%
0 - 0 3 9%
3 - 1 2 6%
2 - 1 2 6%
2 - 4 2 6%
1 - 0 2 6%
1 - 3 2 6%
0 - 1 2 6%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Zaglebie Lubin.

Zaglebie Lubin · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook