Statistieken Valencia 2018
Alle cijfers hieronder gaan over La Liga 2018, 38 gespeelde wedstrijden.
Seizoensoverzicht Valencia
Valencia speelde 38 wedstrijden dit seizoen: 15 keer gewonnen, 16 keer gelijk en 7 keer verloren. Dat levert 61 punten op, oftewel 1,61 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,63 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,58.
| Gespeeld | W | G | V | Voor | Tegen | Saldo | Punten | Ppw | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 38 | 15 | 16 | 7 | 51 | 35 | 16 | 61 | 1,61 |
| Thuis | 19 | 7 | 10 | 2 | 24 | 12 | 12 | 31 | 1,63 |
| Uit | 19 | 8 | 6 | 5 | 27 | 23 | 4 | 30 | 1,58 |
Basisstatistieken Valencia
| Basis | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gewonnen | 39% | 37% | 42% |
| Gelijk | 42% | 53% | 32% |
| Verloren | 18% | 11% | 26% |
| Gescoord per wedstrijd | 1,34 | 1,26 | 1,42 |
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 0,92 | 0,63 | 1,21 |
| De nul gehouden | 34% | 37% | 32% |
| Niet gescoord | 29% | 32% | 26% |
| Als eerste gescoord | 53% | 47% | 58% |
Doelpuntenstatistieken Valencia
Valencia scoorde 51 doelpunten, gemiddeld 1,34 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 67 minuten een doelpunt. In 39% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 29% bleef ze zonder doelpunt.
| Gescoord | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gescoord per wedstrijd | 1,34 | 1,26 | 1,42 |
| Minstens 1 keer gescoord | 71% | 68% | 74% |
| Minstens 2 keer gescoord | 39% | 37% | 42% |
| Minstens 3 keer gescoord | 16% | 21% | 11% |
| Minstens 4 keer gescoord | 3% | 0% | 5% |
| In beide helften gescoord | 32% | 32% | 32% |
| Niet gescoord | 29% | 32% | 26% |
Tegendoelpunten Valencia
Aan de andere kant incasseerde Valencia 35 doelpunten, gemiddeld 0,92 per wedstrijd. In 34% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.
| Tegen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 0,92 | 0,63 | 1,21 |
| Minstens 1 tegendoelpunt | 66% | 63% | 68% |
| Minstens 2 tegendoelpunten | 24% | 0% | 47% |
| Minstens 3 tegendoelpunten | 3% | 0% | 5% |
| Minstens 4 tegendoelpunten | 0% | 0% | 0% |
| De nul gehouden | 34% | 37% | 32% |
Over/under statistieken Valencia
In een wedstrijd van Valencia vallen er gemiddeld 2,26 doelpunten. In 37% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 18% meer dan 3,5.
| Totaal doelpunten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten | 2,26 | 1,89 | 2,63 |
| Over 0.5 | 84% | 79% | 89% |
| Over 1.5 | 71% | 68% | 74% |
| Over 2.5 | 37% | 32% | 42% |
| Over 3.5 | 18% | 11% | 26% |
| Over 4.5 | 8% | 0% | 16% |
| Over 5.5 | 3% | 0% | 5% |
Beide ploegen scoren bij Valencia
In 53% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 53%, op verplaatsing tot 53%.
| Beide ploegen scoren | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Beide ploegen scoren | 53% | 53% | 53% |
| Beide ploegen scoren + winst | 21% | 21% | 21% |
| Beide ploegen scoren + gelijk | 26% | 32% | 21% |
| Beide ploegen scoren + verlies | 5% | 0% | 11% |
| Beide ploegen scoren + over 2.5 | 32% | 21% | 42% |
| Geen btts + over 2.5 | 5% | 11% | 0% |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 18% | 11% | 26% |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 26% | 32% | 21% |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 5% | 0% | 11% |
Statistieken per helft
Valencia scoorde 26 doelpunten voor rust en 25 erna, en kreeg er 13 tegen in de eerste helft en 22 in de tweede. Beide helften wegen dus ongeveer even zwaar.
| Eerste helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Eerste helft gewonnen | 39% | 37% | 42% |
| Eerste helft gelijk | 45% | 58% | 32% |
| Eerste helft verloren | 16% | 5% | 26% |
| Gescoord in de eerste helft | 0,68 | 0,47 | 0,89 |
| Tegen in de eerste helft | 0,34 | 0,16 | 0,53 |
| De nul gehouden in de eerste helft | 71% | 84% | 58% |
| Niet gescoord in de eerste helft | 47% | 58% | 37% |
| Tweede helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tweede helft gewonnen | 29% | 32% | 26% |
| Tweede helft gelijk | 42% | 53% | 32% |
| Tweede helft verloren | 29% | 16% | 42% |
| Gescoord in de tweede helft | 0,66 | 0,79 | 0,53 |
| Tegen in de tweede helft | 0,58 | 0,47 | 0,68 |
| De nul gehouden in de tweede helft | 50% | 53% | 47% |
| Niet gescoord in de tweede helft | 50% | 42% | 58% |
| Meeste doelpunten in de eerste helft | 21% | 11% | 32% |
| Meeste doelpunten in de tweede helft | 45% | 58% | 32% |
| Evenveel in beide helften | 34% | 32% | 37% |
Wanneer scoort Valencia?
De meeste doelpunten van Valencia vallen tussen minuut 31 en 40, goed voor 18% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.
Hoekschopstatistieken Valencia
Valencia trapte gemiddeld 5,2 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 4,5 toe. In 61% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.
| Hoekschoppen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Hoekschoppen voor per wedstrijd | 5,16 | 6,68 | 3,63 |
| Hoekschoppen tegen per wedstrijd | 4,47 | 3,79 | 5,16 |
| Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 87% | 95% | 79% |
| Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 61% | 74% | 47% |
| Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 42% | 63% | 21% |
| Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 16% | 21% | 11% |
| Zelf over 3.5 hoekschoppen | 66% | 89% | 42% |
| Zelf over 4.5 hoekschoppen | 61% | 84% | 37% |
Kaartenstatistieken Valencia
Valencia kreeg gemiddeld 2,39 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,97 bij de tegenstander. In 84% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.
| Kaarten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gele kaarten per wedstrijd | 2,39 | 2,26 | 2,53 |
| Rode kaarten per wedstrijd | 0,08 | 0,00 | 0,16 |
| Gele kaarten tegenstander per wedstrijd | 2,97 | 3,37 | 2,58 |
| Zelf over 1.5 kaarten | 74% | 74% | 74% |
| Zelf over 2.5 kaarten | 42% | 21% | 63% |
| Over 3.5 kaarten in de wedstrijd | 84% | 89% | 79% |
| Over 4.5 kaarten in de wedstrijd | 63% | 58% | 68% |
| Over 5.5 kaarten in de wedstrijd | 53% | 47% | 58% |
Schoten en xG van Valencia
De ploeg loste gemiddeld 12,6 schoten per wedstrijd, waarvan 4,4 op doel. Dat is een precisie van 35%.
| Schoten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 12,55 | 14,63 | 10,47 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 4,37 | 4,79 | 3,95 |
| Schoten naast per wedstrijd | 5,50 | 6,95 | 4,05 |
| Schoten tegen per wedstrijd | 12,74 | 9,37 | 16,11 |
| Balbezit | 46,9 | 47,3 | 46,5 |
Meest voorkomende uitslagen Valencia
De vaakst voorkomende uitslag is 1-1, in 8 van de 38 wedstrijden.
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 8 | 21% |
| 0 - 0 | 6 | 16% |
| 2 - 1 | 4 | 11% |
| 1 - 0 | 3 | 8% |
| 0 - 2 | 3 | 8% |
| 3 - 0 | 2 | 5% |
| 3 - 1 | 2 | 5% |
| 2 - 0 | 2 | 5% |
| 2 - 2 | 2 | 5% |
| 0 - 1 | 2 | 5% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Valencia.
Spelersstatistieken Valencia
| Speler | Doelpunten |
|---|---|
| Daniel Parejo Muñoz | 9 |
| Rodrigo Moreno Machado | 8 |
| Santiago Mina Lorenzo | 7 |
| Kevin Gameiro | 6 |
| Gonçalo Manuel Ganchinho Guedes | 5 |
Daniel Parejo Muñoz is dit seizoen de topschutter van Valencia (9). Daarachter volgen Rodrigo Moreno Machado (8) en Santiago Mina Lorenzo (7).
| Speler | Assists |
|---|---|
| Daniel Parejo Muñoz | 7 |
| Carlos Soler Barragán | 6 |
| Rodrigo Moreno Machado | 6 |
| Santiago Mina Lorenzo | 5 |
| Gonçalo Manuel Ganchinho Guedes | 3 |
Daniel Parejo Muñoz gaf de meeste assists bij Valencia (7). Daarachter volgen Carlos Soler Barragán (6) en Rodrigo Moreno Machado (6).
| Speler | Wedstrijden |
|---|---|
| Daniel Parejo Muñoz | 36 |
| José Luis Gayà Peña | 35 |
| Norberto Murara Neto | 34 |
| Kevin Gameiro | 33 |
| Rodrigo Moreno Machado | 33 |
Daniel Parejo Muñoz speelde de meeste wedstrijden voor Valencia (36). Daarachter volgen José Luis Gayà Peña (35) en Norberto Murara Neto (34).
| Speler | Kaarten |
|---|---|
| José Luis Gayà Peña | 10 |
| Mouctar Diakhaby | 9 |
| Carlos Soler Barragán | 9 |
| Daniel Parejo Muñoz | 7 |
| Facundo Sebastián Roncaglia | 6 |
José Luis Gayà Peña pakte de meeste kaarten bij Valencia (10). Daarachter volgen Mouctar Diakhaby (9) en Carlos Soler Barragán (9).
Valencia · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers