Statistieken Valencia 2024

Alle cijfers hieronder gaan over La Liga 2024, 38 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Valencia

Valencia speelde 38 wedstrijden dit seizoen: 11 keer gewonnen, 13 keer gelijk en 14 keer verloren. Dat levert 46 punten op, oftewel 1,21 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,63 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,79.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 38 11 13 14 44 54 -10 46 1,21
Thuis 19 9 4 6 26 20 6 31 1,63
Uit 19 2 9 8 18 34 -16 15 0,79
Punten per wedstrijd 1,21
Gescoord per wedstrijd 1,16
Tegen per wedstrijd 1,42
De nul gehouden 21%

Basisstatistieken Valencia

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 29% 47% 11%
Gelijk 34% 21% 47%
Verloren 37% 32% 42%
Gescoord per wedstrijd 1,16 1,37 0,95
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,42 1,05 1,79
De nul gehouden 21% 37% 5%
Niet gescoord 26% 21% 32%
Als eerste gescoord 55% 68% 42%

Doelpuntenstatistieken Valencia

Valencia scoorde 44 doelpunten, gemiddeld 1,16 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 78 minuten een doelpunt. In 29% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 26% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,16 1,37 0,95
Minstens 1 keer gescoord 74% 79% 68%
Minstens 2 keer gescoord 29% 42% 16%
Minstens 3 keer gescoord 11% 11% 11%
Minstens 4 keer gescoord 3% 5% 0%
In beide helften gescoord 18% 21% 16%
Niet gescoord 26% 21% 32%

Tegendoelpunten Valencia

Aan de andere kant incasseerde Valencia 54 doelpunten, gemiddeld 1,42 per wedstrijd. In 21% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,42 1,05 1,79
Minstens 1 tegendoelpunt 79% 63% 95%
Minstens 2 tegendoelpunten 34% 32% 37%
Minstens 3 tegendoelpunten 18% 11% 26%
Minstens 4 tegendoelpunten 3% 0% 5%
De nul gehouden 21% 37% 5%

Over/under statistieken Valencia

In een wedstrijd van Valencia vallen er gemiddeld 2,58 doelpunten. In 45% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 18% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,58 2,42 2,74
Over 0.5 95% 95% 95%
Over 1.5 74% 68% 79%
Over 2.5 45% 47% 42%
Over 3.5 18% 16% 21%
Over 4.5 13% 11% 16%
Over 5.5 8% 5% 11%

Beide ploegen scoren bij Valencia

In 58% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 47%, op verplaatsing tot 68%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 58% 47% 68%
Beide ploegen scoren + winst 13% 16% 11%
Beide ploegen scoren + gelijk 29% 16% 42%
Beide ploegen scoren + verlies 16% 16% 16%
Beide ploegen scoren + over 2.5 34% 37% 32%
Geen btts + over 2.5 11% 11% 11%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 24% 26% 21%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 24% 21% 26%
Beide ploegen scoren in beide helften 8% 11% 5%

Statistieken per helft

Valencia scoorde 21 doelpunten voor rust en 23 erna, en kreeg er 30 tegen in de eerste helft en 24 in de tweede. Beide helften wegen dus ongeveer even zwaar.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 21% 32% 11%
Eerste helft gelijk 39% 47% 32%
Eerste helft verloren 39% 21% 58%
Gescoord in de eerste helft 0,55 0,74 0,37
Tegen in de eerste helft 0,79 0,53 1,05
De nul gehouden in de eerste helft 42% 53% 32%
Niet gescoord in de eerste helft 55% 42% 68%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 32% 32% 32%
Tweede helft gelijk 37% 42% 32%
Tweede helft verloren 32% 26% 37%
Gescoord in de tweede helft 0,61 0,63 0,58
Tegen in de tweede helft 0,63 0,53 0,74
De nul gehouden in de tweede helft 50% 58% 42%
Niet gescoord in de tweede helft 53% 58% 47%
Meeste doelpunten in de eerste helft 39% 47% 32%
Meeste doelpunten in de tweede helft 39% 42% 37%
Evenveel in beide helften 21% 11% 32%

Wanneer scoort Valencia?

De meeste doelpunten van Valencia vallen tussen minuut 51 en 60, goed voor 20% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 41 en 50.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
7%
11%
11%
9%
16%
20%
7%
7%
11%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
9%
7%
9%
11%
22%
6%
7%
7%
20%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Valencia

Valencia trapte gemiddeld 4,9 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 5,0 toe. In 66% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 4,89 5,84 3,95
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 5,00 4,00 6,00
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 87% 89% 84%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 66% 63% 68%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 39% 37% 42%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 24% 21% 26%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 66% 74% 58%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 47% 63% 32%

Kaartenstatistieken Valencia

Valencia kreeg gemiddeld 2,24 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,26 bij de tegenstander. In 63% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 2,24 2,37 2,11
Rode kaarten per wedstrijd 0,03 0,05 0,00
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 2,26 2,95 1,58
Zelf over 1.5 kaarten 66% 79% 53%
Zelf over 2.5 kaarten 42% 47% 37%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 63% 79% 47%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 39% 58% 21%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 26% 37% 16%

Schoten en xG van Valencia

De ploeg loste gemiddeld 10,2 schoten per wedstrijd, waarvan 3,3 op doel. Dat is een precisie van 32%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 10,16 11,42 8,89
Schoten op doel per wedstrijd 3,29 4,11 2,47
Schoten naast per wedstrijd 4,34 4,32 4,37
Schoten tegen per wedstrijd 11,21 10,00 12,42
Verwachte doelpunten (xG) voor 1,12 1,25 0,99
Verwachte doelpunten (xG) tegen 1,35 0,99 1,70
Balbezit 48,3 49,9 46,7

Meest voorkomende uitslagen Valencia

De vaakst voorkomende uitslag is 1-1, in 9 van de 38 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 1 9 24%
0 - 1 5 13%
2 - 1 3 8%
1 - 0 3 8%
1 - 2 3 8%
0 - 3 3 8%
2 - 0 2 5%
0 - 0 2 5%
4 - 2 1 3%
3 - 0 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Valencia.

Spelersstatistieken Valencia

Topschutters
Speler Doelpunten
Hugo Duro Perales 11
Diego López Noguerol 8
Luis Jesús Rioja González 5
Umar Sadiq Mesbah 5
Javier Guerra Moreno 3

Hugo Duro Perales is dit seizoen de topschutter van Valencia (11). Daarachter volgen Diego López Noguerol (8) en Luis Jesús Rioja González (5).

Topschutters Valencia

Meeste assists
Speler Assists
Diego López Noguerol 5
Domingos André Ribeiro Almeida 4
Luis Jesús Rioja González 3
Javier Guerra Moreno 3
Hugo Duro Perales 2

Diego López Noguerol gaf de meeste assists bij Valencia (5). Daarachter volgen Domingos André Ribeiro Almeida (4) en Luis Jesús Rioja González (3).

Assists Valencia

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
Hugo Guillamón Sanmartín 38
Stole Dimitrievski 38
Diego López Noguerol 38
Yarek Gasiorowski Hernandis 38
Javier Guerra Moreno 37

Hugo Guillamón Sanmartín speelde de meeste wedstrijden voor Valencia (38). Daarachter volgen Stole Dimitrievski (38) en Diego López Noguerol (38).

Wedstrijden Valencia

Meeste kaarten
Speler Kaarten
José Luis García Vayá 8
José Luis Gayà Peña 7
César Tárrega Requeni 7
Luis Jesús Rioja González 6
Dimitri Foulquier 6

José Luis García Vayá pakte de meeste kaarten bij Valencia (8). Daarachter volgen José Luis Gayà Peña (7) en César Tárrega Requeni (7).

Kaarten Valencia

Valencia · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook