Statistieken Valencia 2017

Alle cijfers hieronder gaan over La Liga 2017, 38 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Valencia

Valencia speelde 38 wedstrijden dit seizoen: 22 keer gewonnen, 7 keer gelijk en 9 keer verloren. Dat levert 73 punten op, oftewel 1,92 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 2,21 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,63.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 38 22 7 9 65 38 27 73 1,92
Thuis 19 13 3 3 36 16 20 42 2,21
Uit 19 9 4 6 29 22 7 31 1,63
Punten per wedstrijd 1,92
Gescoord per wedstrijd 1,71
Tegen per wedstrijd 1,00
De nul gehouden 32%

Basisstatistieken Valencia

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 58% 68% 47%
Gelijk 18% 16% 21%
Verloren 24% 16% 32%
Gescoord per wedstrijd 1,71 1,89 1,53
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,00 0,84 1,16
De nul gehouden 32% 42% 21%
Niet gescoord 16% 16% 16%
Als eerste gescoord 66% 68% 63%

Doelpuntenstatistieken Valencia

Valencia scoorde 65 doelpunten, gemiddeld 1,71 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 53 minuten een doelpunt. In 50% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 16% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,71 1,89 1,53
Minstens 1 keer gescoord 84% 84% 84%
Minstens 2 keer gescoord 50% 58% 42%
Minstens 3 keer gescoord 21% 32% 11%
Minstens 4 keer gescoord 8% 11% 5%
In beide helften gescoord 45% 58% 32%
Niet gescoord 16% 16% 16%

Tegendoelpunten Valencia

Aan de andere kant incasseerde Valencia 38 doelpunten, gemiddeld 1,00 per wedstrijd. In 32% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,00 0,84 1,16
Minstens 1 tegendoelpunt 68% 58% 79%
Minstens 2 tegendoelpunten 24% 16% 32%
Minstens 3 tegendoelpunten 5% 5% 5%
Minstens 4 tegendoelpunten 3% 5% 0%
De nul gehouden 32% 42% 21%

Over/under statistieken Valencia

In een wedstrijd van Valencia vallen er gemiddeld 2,71 doelpunten. In 55% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 24% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,71 2,74 2,68
Over 0.5 95% 89% 100%
Over 1.5 74% 74% 74%
Over 2.5 55% 63% 47%
Over 3.5 24% 32% 16%
Over 4.5 13% 16% 11%
Over 5.5 3% 0% 5%

Beide ploegen scoren bij Valencia

In 58% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 53%, op verplaatsing tot 63%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 58% 53% 63%
Beide ploegen scoren + winst 32% 37% 26%
Beide ploegen scoren + gelijk 13% 5% 21%
Beide ploegen scoren + verlies 13% 11% 16%
Beide ploegen scoren + over 2.5 47% 47% 47%
Geen btts + over 2.5 8% 16% 0%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 16% 11% 21%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 42% 42% 42%
Beide ploegen scoren in beide helften 5% 0% 11%

Statistieken per helft

Valencia scoorde 25 doelpunten voor rust en 40 erna, en kreeg er 12 tegen in de eerste helft en 26 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 42% 58% 26%
Eerste helft gelijk 45% 26% 63%
Eerste helft verloren 13% 16% 11%
Gescoord in de eerste helft 0,66 0,79 0,53
Tegen in de eerste helft 0,32 0,32 0,32
De nul gehouden in de eerste helft 71% 74% 68%
Niet gescoord in de eerste helft 42% 32% 53%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 34% 32% 37%
Tweede helft gelijk 45% 58% 32%
Tweede helft verloren 21% 11% 32%
Gescoord in de tweede helft 1,05 1,11 1,00
Tegen in de tweede helft 0,68 0,53 0,84
De nul gehouden in de tweede helft 45% 58% 32%
Niet gescoord in de tweede helft 29% 26% 32%
Meeste doelpunten in de eerste helft 16% 21% 11%
Meeste doelpunten in de tweede helft 63% 53% 74%
Evenveel in beide helften 21% 26% 16%

Wanneer scoort Valencia?

De meeste doelpunten van Valencia vallen tussen minuut 61 en 70, goed voor 18% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
3%
8%
14%
11%
6%
14%
18%
8%
18%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
5%
13%
5%
5%
18%
16%
5%
11%
21%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Valencia

Valencia trapte gemiddeld 5,7 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 5,6 toe. In 76% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 5,73 6,44 4,87
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 5,58 4,89 6,40
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 100% 100% 100%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 76% 72% 80%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 55% 61% 47%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 27% 28% 27%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 76% 89% 60%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 55% 61% 47%

Gebaseerd op 33 van de 38 wedstrijden.

Kaartenstatistieken Valencia

Valencia kreeg gemiddeld 2,82 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,74 bij de tegenstander. In 74% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 2,82 2,26 3,37
Rode kaarten per wedstrijd 0,13 0,11 0,16
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 2,74 3,00 2,47
Zelf over 1.5 kaarten 76% 68% 84%
Zelf over 2.5 kaarten 47% 37% 58%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 74% 74% 74%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 66% 68% 63%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 45% 42% 47%

Schoten en xG van Valencia

De ploeg loste gemiddeld 13,0 schoten per wedstrijd, waarvan 5,1 op doel. Dat is een precisie van 39%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 13,03 15,06 10,60
Schoten op doel per wedstrijd 5,09 5,56 4,53
Schoten naast per wedstrijd 4,94 6,06 3,60
Schoten tegen per wedstrijd 12,67 11,11 14,53
Balbezit 48,4 49,5 47,1

Gebaseerd op 33 van de 38 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen Valencia

De vaakst voorkomende uitslag is 2-1, in 7 van de 38 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
2 - 1 7 18%
1 - 0 4 11%
1 - 1 4 11%
1 - 2 4 11%
0 - 1 4 11%
2 - 0 3 8%
3 - 1 2 5%
3 - 2 2 5%
0 - 0 2 5%
6 - 3 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Valencia.

Spelersstatistieken Valencia

Topschutters
Speler Doelpunten
Rodrigo Moreno Machado 16
Simone Zaza 13
Santiago Mina Lorenzo 12
Daniel Parejo Muñoz 7
Gonçalo Manuel Ganchinho Guedes 5

Rodrigo Moreno Machado is dit seizoen de topschutter van Valencia (16). Daarachter volgen Simone Zaza (13) en Santiago Mina Lorenzo (12).

Topschutters Valencia

Meeste assists
Speler Assists
Gonçalo Manuel Ganchinho Guedes 9
Daniel Parejo Muñoz 7
Geoffrey Kondogbia 4
Carlos Soler Barragán 4
Rodrigo Moreno Machado 4

Gonçalo Manuel Ganchinho Guedes gaf de meeste assists bij Valencia (9). Daarachter volgen Daniel Parejo Muñoz (7) en Geoffrey Kondogbia (4).

Assists Valencia

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
Rodrigo Moreno Machado 37
José Luis Gayà Peña 34
Daniel Parejo Muñoz 34
Norberto Murara Neto 33
Gonçalo Manuel Ganchinho Guedes 33

Rodrigo Moreno Machado speelde de meeste wedstrijden voor Valencia (37). Daarachter volgen José Luis Gayà Peña (34) en Daniel Parejo Muñoz (34).

Wedstrijden Valencia

Meeste kaarten
Speler Kaarten
Daniel Parejo Muñoz 16
Geoffrey Kondogbia 14
José Luis Gayà Peña 11
Simone Zaza 11
Gabriel Armando de Abreu 8

Daniel Parejo Muñoz pakte de meeste kaarten bij Valencia (16). Daarachter volgen Geoffrey Kondogbia (14) en José Luis Gayà Peña (11).

Kaarten Valencia

Valencia · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook