Statistieken Valencia 2014

Alle cijfers hieronder gaan over La Liga 2014, 38 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Valencia

Valencia speelde 38 wedstrijden dit seizoen: 22 keer gewonnen, 11 keer gelijk en 5 keer verloren. Dat levert 77 punten op, oftewel 2,03 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 2,53 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,53.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 38 22 11 5 70 32 38 77 2,03
Thuis 19 15 3 1 42 10 32 48 2,53
Uit 19 7 8 4 28 22 6 29 1,53
Punten per wedstrijd 2,03
Gescoord per wedstrijd 1,84
Tegen per wedstrijd 0,84
De nul gehouden 34%

Basisstatistieken Valencia

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 58% 79% 37%
Gelijk 29% 16% 42%
Verloren 13% 5% 21%
Gescoord per wedstrijd 1,84 2,21 1,47
Tegendoelpunten per wedstrijd 0,84 0,53 1,16
De nul gehouden 34% 53% 16%
Niet gescoord 16% 16% 16%
Als eerste gescoord 66% 74% 58%

Doelpuntenstatistieken Valencia

Valencia scoorde 70 doelpunten, gemiddeld 1,84 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 49 minuten een doelpunt. In 55% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 16% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,84 2,21 1,47
Minstens 1 keer gescoord 84% 84% 84%
Minstens 2 keer gescoord 55% 74% 37%
Minstens 3 keer gescoord 39% 58% 21%
Minstens 4 keer gescoord 5% 5% 5%
In beide helften gescoord 37% 47% 26%
Niet gescoord 16% 16% 16%

Tegendoelpunten Valencia

Aan de andere kant incasseerde Valencia 32 doelpunten, gemiddeld 0,84 per wedstrijd. In 34% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 0,84 0,53 1,16
Minstens 1 tegendoelpunt 66% 47% 84%
Minstens 2 tegendoelpunten 16% 5% 26%
Minstens 3 tegendoelpunten 3% 0% 5%
Minstens 4 tegendoelpunten 0% 0% 0%
De nul gehouden 34% 53% 16%

Over/under statistieken Valencia

In een wedstrijd van Valencia vallen er gemiddeld 2,68 doelpunten. In 55% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 29% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,68 2,74 2,63
Over 0.5 95% 89% 100%
Over 1.5 84% 79% 89%
Over 2.5 55% 63% 47%
Over 3.5 29% 37% 21%
Over 4.5 5% 5% 5%
Over 5.5 0% 0% 0%

Beide ploegen scoren bij Valencia

In 55% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 42%, op verplaatsing tot 68%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 55% 42% 68%
Beide ploegen scoren + winst 29% 37% 21%
Beide ploegen scoren + gelijk 24% 5% 42%
Beide ploegen scoren + verlies 3% 0% 5%
Beide ploegen scoren + over 2.5 34% 37% 32%
Geen btts + over 2.5 21% 26% 16%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 13% 16% 11%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 24% 16% 32%
Beide ploegen scoren in beide helften 0% 0% 0%

Statistieken per helft

Valencia scoorde 34 doelpunten voor rust en 36 erna, en kreeg er 16 tegen in de eerste helft en 16 in de tweede. Beide helften wegen dus ongeveer even zwaar.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 45% 53% 37%
Eerste helft gelijk 34% 37% 32%
Eerste helft verloren 21% 11% 32%
Gescoord in de eerste helft 0,89 1,16 0,63
Tegen in de eerste helft 0,42 0,32 0,53
De nul gehouden in de eerste helft 66% 74% 58%
Niet gescoord in de eerste helft 47% 42% 53%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 55% 68% 42%
Tweede helft gelijk 29% 26% 32%
Tweede helft verloren 16% 5% 26%
Gescoord in de tweede helft 0,95 1,05 0,84
Tegen in de tweede helft 0,42 0,21 0,63
De nul gehouden in de tweede helft 63% 79% 47%
Niet gescoord in de tweede helft 32% 26% 37%
Meeste doelpunten in de eerste helft 34% 37% 32%
Meeste doelpunten in de tweede helft 37% 37% 37%
Evenveel in beide helften 29% 26% 32%

Wanneer scoort Valencia?

De meeste doelpunten van Valencia vallen tussen minuut 71 en 80, goed voor 17% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
7%
14%
10%
11%
6%
10%
11%
17%
13%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
9%
9%
6%
19%
6%
6%
3%
9%
31%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Valencia

Valencia trapte gemiddeld 4,5 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 6,0 toe. In 73% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 4,55 5,27 3,82
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 6,05 5,55 6,55
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 100% 100% 100%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 73% 82% 64%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 41% 45% 36%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 23% 27% 18%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 45% 64% 27%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 45% 64% 27%

Gebaseerd op 22 van de 38 wedstrijden.

Kaartenstatistieken Valencia

Valencia kreeg gemiddeld 1,89 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,92 bij de tegenstander. In 47% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,89 1,68 2,11
Rode kaarten per wedstrijd 0,13 0,00 0,26
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 1,92 1,89 1,95
Zelf over 1.5 kaarten 50% 47% 53%
Zelf over 2.5 kaarten 37% 32% 42%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 47% 47% 47%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 45% 42% 47%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 42% 42% 42%

Schoten en xG van Valencia

De ploeg loste gemiddeld 13,5 schoten per wedstrijd, waarvan 5,5 op doel. Dat is een precisie van 41%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 13,50 15,00 12,00
Schoten op doel per wedstrijd 5,50 7,00 4,00
Schoten naast per wedstrijd 8,00 8,00 8,00
Schoten tegen per wedstrijd 15,50 11,00 20,00
Balbezit 51,1 53,5 48,7

Gebaseerd op 2 van de 38 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen Valencia

De vaakst voorkomende uitslag is 1-1, in 8 van de 38 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 1 8 21%
3 - 1 6 16%
3 - 0 5 13%
2 - 1 3 8%
4 - 0 2 5%
3 - 2 2 5%
2 - 0 2 5%
1 - 0 2 5%
0 - 0 2 5%
0 - 1 2 5%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Valencia.

Valencia · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook