Statistieken Valencia 2023

Alle cijfers hieronder gaan over La Liga 2023, 38 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Valencia

Valencia speelde 38 wedstrijden dit seizoen: 13 keer gewonnen, 10 keer gelijk en 15 keer verloren. Dat levert 49 punten op, oftewel 1,29 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,58 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,00.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 38 13 10 15 40 45 -5 49 1,29
Thuis 19 8 6 5 20 14 6 30 1,58
Uit 19 5 4 10 20 31 -11 19 1,00
Punten per wedstrijd 1,29
Gescoord per wedstrijd 1,05
Tegen per wedstrijd 1,18
De nul gehouden 34%

Basisstatistieken Valencia

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 34% 42% 26%
Gelijk 26% 32% 21%
Verloren 39% 26% 53%
Gescoord per wedstrijd 1,05 1,05 1,05
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,18 0,74 1,63
De nul gehouden 34% 53% 16%
Niet gescoord 34% 32% 37%
Als eerste gescoord 45% 47% 42%

Doelpuntenstatistieken Valencia

Valencia scoorde 40 doelpunten, gemiddeld 1,05 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 86 minuten een doelpunt. In 29% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 34% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,05 1,05 1,05
Minstens 1 keer gescoord 66% 68% 63%
Minstens 2 keer gescoord 29% 26% 32%
Minstens 3 keer gescoord 8% 11% 5%
Minstens 4 keer gescoord 3% 0% 5%
In beide helften gescoord 13% 11% 16%
Niet gescoord 34% 32% 37%

Tegendoelpunten Valencia

Aan de andere kant incasseerde Valencia 45 doelpunten, gemiddeld 1,18 per wedstrijd. In 34% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,18 0,74 1,63
Minstens 1 tegendoelpunt 66% 47% 84%
Minstens 2 tegendoelpunten 34% 21% 47%
Minstens 3 tegendoelpunten 11% 5% 16%
Minstens 4 tegendoelpunten 5% 0% 11%
De nul gehouden 34% 53% 16%

Over/under statistieken Valencia

In een wedstrijd van Valencia vallen er gemiddeld 2,24 doelpunten. In 42% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 24% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,24 1,79 2,68
Over 0.5 89% 79% 100%
Over 1.5 55% 47% 63%
Over 2.5 42% 37% 47%
Over 3.5 24% 16% 32%
Over 4.5 8% 0% 16%
Over 5.5 5% 0% 11%

Beide ploegen scoren bij Valencia

In 42% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 37%, op verplaatsing tot 47%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 42% 37% 47%
Beide ploegen scoren + winst 11% 11% 11%
Beide ploegen scoren + gelijk 16% 11% 21%
Beide ploegen scoren + verlies 16% 16% 16%
Beide ploegen scoren + over 2.5 37% 32% 42%
Geen btts + over 2.5 5% 5% 5%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 11% 5% 16%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 29% 26% 32%
Beide ploegen scoren in beide helften 0% 0% 0%

Statistieken per helft

Valencia scoorde 19 doelpunten voor rust en 21 erna, en kreeg er 15 tegen in de eerste helft en 30 in de tweede. Beide helften wegen dus ongeveer even zwaar.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 29% 37% 21%
Eerste helft gelijk 45% 42% 47%
Eerste helft verloren 26% 21% 32%
Gescoord in de eerste helft 0,50 0,63 0,37
Tegen in de eerste helft 0,39 0,26 0,53
De nul gehouden in de eerste helft 63% 74% 53%
Niet gescoord in de eerste helft 66% 63% 68%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 21% 16% 26%
Tweede helft gelijk 42% 63% 21%
Tweede helft verloren 37% 21% 53%
Gescoord in de tweede helft 0,55 0,42 0,68
Tegen in de tweede helft 0,79 0,47 1,11
De nul gehouden in de tweede helft 47% 58% 37%
Niet gescoord in de tweede helft 55% 58% 53%
Meeste doelpunten in de eerste helft 29% 37% 21%
Meeste doelpunten in de tweede helft 53% 37% 68%
Evenveel in beide helften 18% 26% 11%

Wanneer scoort Valencia?

De meeste doelpunten van Valencia vallen tussen minuut 61 en 70, goed voor 18% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
13%
8%
15%
8%
5%
15%
18%
8%
13%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
9%
2%
7%
7%
20%
13%
11%
7%
24%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Valencia

Valencia trapte gemiddeld 3,3 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 4,6 toe. In 49% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 3,26 4,06 2,41
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 4,57 4,11 5,06
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 66% 67% 65%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 49% 61% 35%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 11% 17% 6%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 6% 6% 6%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 49% 72% 24%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 31% 50% 12%

Gebaseerd op 35 van de 38 wedstrijden.

Kaartenstatistieken Valencia

Valencia kreeg gemiddeld 1,68 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,63 bij de tegenstander. In 63% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,68 1,63 1,74
Rode kaarten per wedstrijd 0,13 0,05 0,21
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 2,63 3,05 2,21
Zelf over 1.5 kaarten 55% 53% 58%
Zelf over 2.5 kaarten 24% 26% 21%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 63% 63% 63%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 47% 53% 42%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 39% 37% 42%

Schoten en xG van Valencia

De ploeg loste gemiddeld 10,0 schoten per wedstrijd, waarvan 3,3 op doel. Dat is een precisie van 33%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 10,00 11,33 8,59
Schoten op doel per wedstrijd 3,34 3,61 3,06
Schoten naast per wedstrijd 4,29 4,78 3,76
Schoten tegen per wedstrijd 10,77 9,89 11,71
Verwachte doelpunten (xG) voor 1,14 1,32 0,95
Verwachte doelpunten (xG) tegen 1,25 1,10 1,40
Balbezit 44,4 47,8 40,8

Gebaseerd op 35 van de 38 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen Valencia

De vaakst voorkomende uitslag is 1-0, in 7 van de 38 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 0 7 18%
0 - 1 6 16%
2 - 2 4 11%
0 - 0 4 11%
1 - 2 3 8%
2 - 1 2 5%
1 - 1 2 5%
0 - 2 2 5%
4 - 1 1 3%
3 - 0 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Valencia.

Spelersstatistieken Valencia

Topschutters
Speler Doelpunten
Hugo Duro Perales 13
José Luis García Vayá 7
Javier Guerra Moreno 4
Roman Yaremchuk 3
Diego López Noguerol 3

Hugo Duro Perales is dit seizoen de topschutter van Valencia (13). Daarachter volgen José Luis García Vayá (7) en Javier Guerra Moreno (4).

Topschutters Valencia

Meeste assists
Speler Assists
Diego López Noguerol 6
Francisco Pérez Martínez 4
José Luis Gayà Peña 2
Thierry Rendall Correia 2
Hugo Duro Perales 2

Diego López Noguerol gaf de meeste assists bij Valencia (6). Daarachter volgen Francisco Pérez Martínez (4) en José Luis Gayà Peña (2).

Assists Valencia

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
Cristian Rivero Sabater 38
Hugo Guillamón Sanmartín 37
Hugo Duro Perales 37
José Luis García Vayá 37
Giorgi Mamardashvili 37

Cristian Rivero Sabater speelde de meeste wedstrijden voor Valencia (38). Daarachter volgen Hugo Guillamón Sanmartín (37) en Hugo Duro Perales (37).

Wedstrijden Valencia

Meeste kaarten
Speler Kaarten
Hugo Guillamón Sanmartín 7
Gabriel Armando de Abreu 7
Selim Amallah 6
Mouctar Diakhaby 6
Thierry Rendall Correia 5

Hugo Guillamón Sanmartín pakte de meeste kaarten bij Valencia (7). Daarachter volgen Gabriel Armando de Abreu (7) en Selim Amallah (6).

Kaarten Valencia

Valencia · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook