Statistieken Valencia 2021

Alle cijfers hieronder gaan over La Liga 2021, 38 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Valencia

Valencia speelde 38 wedstrijden dit seizoen: 11 keer gewonnen, 15 keer gelijk en 12 keer verloren. Dat levert 48 punten op, oftewel 1,26 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,37 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,16.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 38 11 15 12 48 53 -5 48 1,26
Thuis 19 6 8 5 26 24 2 26 1,37
Uit 19 5 7 7 22 29 -7 22 1,16
Punten per wedstrijd 1,26
Gescoord per wedstrijd 1,26
Tegen per wedstrijd 1,39
De nul gehouden 32%

Basisstatistieken Valencia

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 29% 32% 26%
Gelijk 39% 42% 37%
Verloren 32% 26% 37%
Gescoord per wedstrijd 1,26 1,37 1,16
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,39 1,26 1,53
De nul gehouden 32% 32% 32%
Niet gescoord 21% 16% 26%
Als eerste gescoord 42% 56% 27%

Gebaseerd op 33 van de 38 wedstrijden (Als eerste gescoord).

Doelpuntenstatistieken Valencia

Valencia scoorde 48 doelpunten, gemiddeld 1,26 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 71 minuten een doelpunt. In 29% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 21% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,26 1,37 1,16
Minstens 1 keer gescoord 79% 84% 74%
Minstens 2 keer gescoord 29% 37% 21%
Minstens 3 keer gescoord 13% 16% 11%
Minstens 4 keer gescoord 5% 0% 11%
In beide helften gescoord 18% 22% 13%
Niet gescoord 21% 16% 26%

Tegendoelpunten Valencia

Aan de andere kant incasseerde Valencia 53 doelpunten, gemiddeld 1,39 per wedstrijd. In 32% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,39 1,26 1,53
Minstens 1 tegendoelpunt 68% 68% 68%
Minstens 2 tegendoelpunten 39% 37% 42%
Minstens 3 tegendoelpunten 24% 16% 32%
Minstens 4 tegendoelpunten 8% 5% 11%
De nul gehouden 32% 32% 32%

Over/under statistieken Valencia

In een wedstrijd van Valencia vallen er gemiddeld 2,66 doelpunten. In 50% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 29% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,66 2,63 2,68
Over 0.5 84% 89% 79%
Over 1.5 76% 84% 68%
Over 2.5 50% 53% 47%
Over 3.5 29% 21% 37%
Over 4.5 18% 11% 26%
Over 5.5 5% 5% 5%

Beide ploegen scoren bij Valencia

In 63% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 63%, op verplaatsing tot 63%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 63% 63% 63%
Beide ploegen scoren + winst 13% 11% 16%
Beide ploegen scoren + gelijk 24% 32% 16%
Beide ploegen scoren + verlies 26% 21% 32%
Beide ploegen scoren + over 2.5 45% 42% 47%
Geen btts + over 2.5 5% 11% 0%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 15% 6% 27%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 33% 39% 27%
Beide ploegen scoren in beide helften 3% 0% 7%

Gebaseerd op 33 van de 38 wedstrijden (helften).

Statistieken per helft

Valencia scoorde 14 doelpunten voor rust en 23 erna, en kreeg er 19 tegen in de eerste helft en 23 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 27% 39% 13%
Eerste helft gelijk 45% 50% 40%
Eerste helft verloren 27% 11% 47%
Gescoord in de eerste helft 0,42 0,44 0,40
Tegen in de eerste helft 0,58 0,33 0,87
De nul gehouden in de eerste helft 67% 83% 47%
Niet gescoord in de eerste helft 58% 56% 60%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 24% 28% 20%
Tweede helft gelijk 48% 39% 60%
Tweede helft verloren 27% 33% 20%
Gescoord in de tweede helft 0,70 0,83 0,53
Tegen in de tweede helft 0,70 0,83 0,53
De nul gehouden in de tweede helft 52% 44% 60%
Niet gescoord in de tweede helft 48% 39% 60%
Meeste doelpunten in de eerste helft 24% 17% 33%
Meeste doelpunten in de tweede helft 36% 44% 27%
Evenveel in beide helften 39% 39% 40%

Gebaseerd op 33 van de 38 wedstrijden.

Wanneer scoort Valencia?

De meeste doelpunten van Valencia vallen tussen minuut 51 en 60, goed voor 19% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
8%
8%
8%
5%
16%
19%
8%
8%
19%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
7%
14%
10%
10%
10%
7%
10%
7%
26%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Valencia

Valencia trapte gemiddeld 4,5 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 4,4 toe. In 55% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 4,50 5,16 3,84
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 4,42 4,47 4,37
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 76% 89% 63%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 55% 63% 47%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 26% 32% 21%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 13% 16% 11%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 63% 68% 58%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 34% 47% 21%

Kaartenstatistieken Valencia

Valencia kreeg gemiddeld 3,45 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 3,52 bij de tegenstander. In 97% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 3,45 3,33 3,60
Rode kaarten per wedstrijd 0,21 0,28 0,13
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 3,52 3,50 3,53
Zelf over 1.5 kaarten 85% 78% 93%
Zelf over 2.5 kaarten 73% 67% 80%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 97% 94% 100%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 94% 89% 100%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 70% 72% 67%

Gebaseerd op 33 van de 38 wedstrijden.

Schoten en xG van Valencia

De ploeg loste gemiddeld 10,3 schoten per wedstrijd, waarvan 3,6 op doel. Dat is een precisie van 35%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 10,32 11,21 9,42
Schoten op doel per wedstrijd 3,61 3,63 3,58
Schoten naast per wedstrijd 4,55 5,16 3,95
Schoten tegen per wedstrijd 11,39 11,16 11,63
Balbezit 43,4 43,0 43,9

Meest voorkomende uitslagen Valencia

De vaakst voorkomende uitslag is 1-1, in 7 van de 38 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 1 7 18%
0 - 0 6 16%
1 - 2 4 11%
1 - 0 3 8%
1 - 4 3 8%
2 - 0 2 5%
2 - 1 2 5%
1 - 3 2 5%
4 - 1 1 3%
4 - 3 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Valencia.

Valencia · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook