Statistieken Valencia

Alle cijfers hieronder gaan over La Liga 2026, 11 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Valencia

Valencia speelde 11 wedstrijden dit seizoen: 2 keer gewonnen, 3 keer gelijk en 6 keer verloren. Dat levert 9 punten op, oftewel 0,82 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 0,33 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,40.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 11 2 3 6 8 17 -9 9 0,82
Thuis 6 0 2 4 3 11 -8 2 0,33
Uit 5 2 1 2 5 6 -1 7 1,40
Punten per wedstrijd 0,82
Gescoord per wedstrijd 0,73
Tegen per wedstrijd 1,55
De nul gehouden 36%

Basisstatistieken Valencia

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 18% 0% 40%
Gelijk 27% 33% 20%
Verloren 55% 67% 40%
Gescoord per wedstrijd 0,73 0,50 1,00
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,55 1,83 1,20
De nul gehouden 36% 33% 40%
Niet gescoord 45% 67% 20%
Als eerste gescoord 36% 17% 60%

Doelpuntenstatistieken Valencia

Valencia scoorde 8 doelpunten, gemiddeld 0,73 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 124 minuten een doelpunt. In 18% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 45% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 0,73 0,50 1,00
Minstens 1 keer gescoord 55% 33% 80%
Minstens 2 keer gescoord 18% 17% 20%
Minstens 3 keer gescoord 0% 0% 0%
Minstens 4 keer gescoord 0% 0% 0%
In beide helften gescoord 9% 0% 20%
Niet gescoord 45% 67% 20%

Tegendoelpunten Valencia

Aan de andere kant incasseerde Valencia 17 doelpunten, gemiddeld 1,55 per wedstrijd. In 36% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,55 1,83 1,20
Minstens 1 tegendoelpunt 64% 67% 60%
Minstens 2 tegendoelpunten 45% 50% 40%
Minstens 3 tegendoelpunten 27% 33% 20%
Minstens 4 tegendoelpunten 9% 17% 0%
De nul gehouden 36% 33% 40%

Over/under statistieken Valencia

In een wedstrijd van Valencia vallen er gemiddeld 2,27 doelpunten. In 45% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 36% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,27 2,33 2,20
Over 0.5 82% 67% 100%
Over 1.5 45% 50% 40%
Over 2.5 45% 50% 40%
Over 3.5 36% 33% 40%
Over 4.5 18% 33% 0%
Over 5.5 0% 0% 0%

Beide ploegen scoren bij Valencia

In 36% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 33%, op verplaatsing tot 40%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 36% 33% 40%
Beide ploegen scoren + winst 0% 0% 0%
Beide ploegen scoren + gelijk 9% 0% 20%
Beide ploegen scoren + verlies 27% 33% 20%
Beide ploegen scoren + over 2.5 36% 33% 40%
Geen btts + over 2.5 9% 17% 0%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 18% 0% 40%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 18% 17% 20%
Beide ploegen scoren in beide helften 9% 0% 20%

Statistieken per helft

Valencia scoorde 3 doelpunten voor rust en 5 erna, en kreeg er 6 tegen in de eerste helft en 11 in de tweede. Beide helften wegen dus ongeveer even zwaar.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 9% 17% 0%
Eerste helft gelijk 64% 50% 80%
Eerste helft verloren 27% 33% 20%
Gescoord in de eerste helft 0,27 0,17 0,40
Tegen in de eerste helft 0,55 0,50 0,60
De nul gehouden in de eerste helft 64% 67% 60%
Niet gescoord in de eerste helft 73% 83% 60%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 18% 0% 40%
Tweede helft gelijk 36% 50% 20%
Tweede helft verloren 45% 50% 40%
Gescoord in de tweede helft 0,45 0,33 0,60
Tegen in de tweede helft 1,00 1,33 0,60
De nul gehouden in de tweede helft 36% 33% 40%
Niet gescoord in de tweede helft 64% 83% 40%
Meeste doelpunten in de eerste helft 9% 0% 20%
Meeste doelpunten in de tweede helft 64% 67% 60%
Evenveel in beide helften 27% 33% 20%

Wanneer scoort Valencia?

De meeste doelpunten van Valencia vallen tussen minuut 61 en 70, goed voor 25% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
13%
0%
13%
13%
0%
13%
25%
13%
13%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
6%
12%
12%
6%
12%
6%
6%
12%
29%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Valencia

Valencia trapte gemiddeld 4,0 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 5,0 toe. In 55% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 4,00 4,17 3,80
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 5,00 4,67 5,40
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 82% 67% 100%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 55% 50% 60%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 27% 33% 20%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 9% 17% 0%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 55% 50% 60%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 45% 50% 40%

Kaartenstatistieken Valencia

Valencia kreeg gemiddeld 2,36 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,36 bij de tegenstander. In 82% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 2,36 2,33 2,40
Rode kaarten per wedstrijd 0,09 0,17 0,00
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 2,36 2,67 2,00
Zelf over 1.5 kaarten 82% 83% 80%
Zelf over 2.5 kaarten 36% 33% 40%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 82% 83% 80%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 64% 67% 60%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 36% 50% 20%

Schoten en xG van Valencia

De ploeg loste gemiddeld 10,4 schoten per wedstrijd, waarvan 2,9 op doel. Dat is een precisie van 28%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 10,36 12,33 8,00
Schoten op doel per wedstrijd 2,91 3,33 2,40
Schoten naast per wedstrijd 4,55 5,67 3,20
Schoten tegen per wedstrijd 15,55 16,00 15,00
Verwachte doelpunten (xG) voor 1,03 1,10 0,96
Verwachte doelpunten (xG) tegen 1,45 1,66 1,21
Balbezit 44,1 40,3 48,6

Meest voorkomende uitslagen Valencia

De vaakst voorkomende uitslag is 1-0, in 2 van de 11 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 0 2 18%
0 - 0 2 18%
0 - 1 2 18%
2 - 2 1 9%
2 - 3 1 9%
1 - 2 1 9%
1 - 3 1 9%
0 - 5 1 9%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Valencia.

Spelersstatistieken Valencia

Topschutters
Speler Doelpunten
Umar Sadiq Mesbah 2
Aaron Mayol 1
Daniel Raba Antolí 1
David Otorbi Ejededawe 1
José Luis García Vayá 1

Umar Sadiq Mesbah is dit seizoen de topschutter van Valencia (2). Daarachter volgen Aaron Mayol (1) en Daniel Raba Antolí (1).

Topschutters Valencia

Meeste assists
Speler Assists
Javier Guerra Moreno 2
Arnaut Danjuma Groeneveld 1
Hugo Duro Perales 1
Justin de Haas 1

Javier Guerra Moreno gaf de meeste assists bij Valencia (2). Daarachter volgen Arnaut Danjuma Groeneveld (1) en Hugo Duro Perales (1).

Assists Valencia

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
Arnaut Danjuma Groeneveld 11
Filip Ugrinic 11
Javier Guerra Moreno 11
José Luis García Vayá 11
Stole Dimitrievski 11

Arnaut Danjuma Groeneveld speelde de meeste wedstrijden voor Valencia (11). Daarachter volgen Filip Ugrinic (11) en Javier Guerra Moreno (11).

Wedstrijden Valencia

Meeste kaarten
Speler Kaarten
Daniel Raba Antolí 3
Guido Rodríguez 3
Pablo Maffeo Becerra 3
Javier Guerra Moreno 2
José Luis García Vayá 2

Daniel Raba Antolí pakte de meeste kaarten bij Valencia (3). Daarachter volgen Guido Rodríguez (3) en Pablo Maffeo Becerra (3).

Kaarten Valencia

Aanvallend

Penalty's gescoord
Speler Totaal
1 José Luis García Vayá 1
Schotprecisie
Speler Totaal
1 Arnaut Danjuma Groeneveld 37,5%
2 Javier Guerra Moreno 25,0%

Vanaf 396 gespeelde minuten

Passing

Passprecisie
Speler Totaal
1 Filip Ugrinic 89,8%
2 José Luis Gayà Peña 89,0%
3 José Luis García Vayá 88,3%
4 César Tárrega Requeni 86,0%
5 Justin de Haas 85,1%
6 Guido Rodríguez 84,4%
7 Javier Guerra Moreno 73,2%
8 Pablo Maffeo Becerra 72,3%
9 Stole Dimitrievski 59,6%

Vanaf 396 gespeelde minuten

Verdedigend

Duels gewonnen %
Speler Totaal
1 Guido Rodríguez 58,4%
2 César Tárrega Requeni 57,4%
3 José Luis Gayà Peña 56,4%
4 José Luis García Vayá 54,7%
5 Pablo Maffeo Becerra 53,0%
6 Arnaut Danjuma Groeneveld 49,2%
7 Filip Ugrinic 47,8%
8 Hugo Duro Perales 47,4%
9 Javier Guerra Moreno 44,4%

Vanaf 396 gespeelde minuten

Dribbels

Dribbels gelukt %
Speler Totaal
1 Arnaut Danjuma Groeneveld 53,8%
2 Javier Guerra Moreno 51,4%

Vanaf 396 gespeelde minuten

Doelman

Clean sheets
Speler Totaal
1 Stole Dimitrievski 5
Reddingen
Speler Totaal
1 Stole Dimitrievski 36
Reddingspercentage
Speler Totaal
1 Stole Dimitrievski 70,6%

Vanaf 396 gespeelde minuten

Discipline

Rode kaarten
Speler Totaal
1 Harvey Elliott 1

Speeltijd

Valencia · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook