Statistieken Valencia 2020

Alle cijfers hieronder gaan over La Liga 2020, 38 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Valencia

Valencia speelde 38 wedstrijden dit seizoen: 10 keer gewonnen, 13 keer gelijk en 15 keer verloren. Dat levert 43 punten op, oftewel 1,13 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,63 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,63.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 38 10 13 15 50 53 -3 43 1,13
Thuis 19 8 7 4 34 23 11 31 1,63
Uit 19 2 6 11 16 30 -14 12 0,63
Punten per wedstrijd 1,13
Gescoord per wedstrijd 1,32
Tegen per wedstrijd 1,39
De nul gehouden 18%

Basisstatistieken Valencia

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 26% 42% 11%
Gelijk 34% 37% 32%
Verloren 39% 21% 58%
Gescoord per wedstrijd 1,32 1,79 0,84
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,39 1,21 1,58
De nul gehouden 18% 16% 21%
Niet gescoord 24% 16% 32%
Als eerste gescoord 37% 47% 26%

Doelpuntenstatistieken Valencia

Valencia scoorde 50 doelpunten, gemiddeld 1,32 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 68 minuten een doelpunt. In 37% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 24% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,32 1,79 0,84
Minstens 1 keer gescoord 76% 84% 68%
Minstens 2 keer gescoord 37% 58% 16%
Minstens 3 keer gescoord 11% 21% 0%
Minstens 4 keer gescoord 8% 16% 0%
In beide helften gescoord 21% 32% 11%
Niet gescoord 24% 16% 32%

Tegendoelpunten Valencia

Aan de andere kant incasseerde Valencia 53 doelpunten, gemiddeld 1,39 per wedstrijd. In 18% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,39 1,21 1,58
Minstens 1 tegendoelpunt 82% 84% 79%
Minstens 2 tegendoelpunten 47% 32% 63%
Minstens 3 tegendoelpunten 11% 5% 16%
Minstens 4 tegendoelpunten 0% 0% 0%
De nul gehouden 18% 16% 21%

Over/under statistieken Valencia

In een wedstrijd van Valencia vallen er gemiddeld 2,71 doelpunten. In 55% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 32% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,71 3,00 2,42
Over 0.5 95% 100% 89%
Over 1.5 76% 84% 68%
Over 2.5 55% 53% 58%
Over 3.5 32% 37% 26%
Over 4.5 11% 21% 0%
Over 5.5 3% 5% 0%

Beide ploegen scoren bij Valencia

In 63% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 68%, op verplaatsing tot 58%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 63% 68% 58%
Beide ploegen scoren + winst 13% 26% 0%
Beide ploegen scoren + gelijk 29% 37% 21%
Beide ploegen scoren + verlies 21% 5% 37%
Beide ploegen scoren + over 2.5 50% 47% 53%
Geen btts + over 2.5 5% 5% 5%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 21% 16% 26%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 21% 32% 11%
Beide ploegen scoren in beide helften 0% 0% 0%

Statistieken per helft

Valencia scoorde 19 doelpunten voor rust en 31 erna, en kreeg er 26 tegen in de eerste helft en 27 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 24% 37% 11%
Eerste helft gelijk 42% 42% 42%
Eerste helft verloren 34% 21% 47%
Gescoord in de eerste helft 0,50 0,63 0,37
Tegen in de eerste helft 0,68 0,47 0,89
De nul gehouden in de eerste helft 50% 63% 37%
Niet gescoord in de eerste helft 61% 58% 63%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 37% 42% 32%
Tweede helft gelijk 24% 21% 26%
Tweede helft verloren 39% 37% 42%
Gescoord in de tweede helft 0,82 1,16 0,47
Tegen in de tweede helft 0,71 0,74 0,68
De nul gehouden in de tweede helft 50% 47% 53%
Niet gescoord in de tweede helft 42% 26% 58%
Meeste doelpunten in de eerste helft 29% 21% 37%
Meeste doelpunten in de tweede helft 47% 58% 37%
Evenveel in beide helften 24% 21% 26%

Wanneer scoort Valencia?

De meeste doelpunten van Valencia vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 20% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 11 en 20.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
4%
8%
14%
10%
12%
4%
12%
16%
20%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
6%
17%
4%
13%
13%
13%
11%
8%
15%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Valencia

Valencia trapte gemiddeld 4,2 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 5,2 toe. In 61% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 4,21 3,58 4,84
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 5,21 5,47 4,95
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 89% 89% 89%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 61% 58% 63%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 34% 26% 42%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 13% 16% 11%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 55% 47% 63%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 39% 26% 53%

Kaartenstatistieken Valencia

Valencia kreeg gemiddeld 2,18 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,63 bij de tegenstander. In 71% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 2,18 2,32 2,05
Rode kaarten per wedstrijd 0,13 0,11 0,16
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 2,63 2,84 2,42
Zelf over 1.5 kaarten 63% 63% 63%
Zelf over 2.5 kaarten 32% 32% 32%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 71% 74% 68%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 53% 58% 47%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 37% 42% 32%

Schoten en xG van Valencia

De ploeg loste gemiddeld 10,2 schoten per wedstrijd, waarvan 3,7 op doel. Dat is een precisie van 36%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 10,24 10,21 10,26
Schoten op doel per wedstrijd 3,68 3,79 3,58
Schoten naast per wedstrijd 4,13 4,26 4,00
Schoten tegen per wedstrijd 14,18 14,05 14,32
Balbezit 46,7 45,1 48,3

Meest voorkomende uitslagen Valencia

De vaakst voorkomende uitslag is 2-2, in 6 van de 38 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
2 - 2 6 16%
1 - 1 5 13%
1 - 2 5 13%
0 - 1 4 11%
1 - 0 3 8%
4 - 1 2 5%
2 - 1 2 5%
1 - 3 2 5%
0 - 0 2 5%
0 - 2 2 5%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Valencia.

Valencia · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook