Statistieken Ross County 2025

Alle cijfers hieronder gaan over Scottish Championship 2025, 36 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Ross County

Ross County speelde 36 wedstrijden dit seizoen: 8 keer gewonnen, 10 keer gelijk en 18 keer verloren. Dat levert 34 punten op, oftewel 0,94 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,17 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,72.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 36 8 10 18 36 57 -21 34 0,94
Thuis 18 6 3 9 24 28 -4 21 1,17
Uit 18 2 7 9 12 29 -17 13 0,72
Punten per wedstrijd 0,94
Gescoord per wedstrijd 1,00
Tegen per wedstrijd 1,58
De nul gehouden 28%

Basisstatistieken Ross County

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 22% 33% 11%
Gelijk 28% 17% 39%
Verloren 50% 50% 50%
Gescoord per wedstrijd 1,00 1,33 0,67
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,58 1,56 1,61
De nul gehouden 28% 28% 28%
Niet gescoord 42% 33% 50%
Als eerste gescoord 36% 39% 33%

Doelpuntenstatistieken Ross County

Ross County scoorde 36 doelpunten, gemiddeld 1,00 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 90 minuten een doelpunt. In 31% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 42% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,00 1,33 0,67
Minstens 1 keer gescoord 58% 67% 50%
Minstens 2 keer gescoord 31% 44% 17%
Minstens 3 keer gescoord 8% 17% 0%
Minstens 4 keer gescoord 3% 6% 0%
In beide helften gescoord 19% 22% 17%
Niet gescoord 42% 33% 50%

Tegendoelpunten Ross County

Aan de andere kant incasseerde Ross County 57 doelpunten, gemiddeld 1,58 per wedstrijd. In 28% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,58 1,56 1,61
Minstens 1 tegendoelpunt 72% 72% 72%
Minstens 2 tegendoelpunten 50% 56% 44%
Minstens 3 tegendoelpunten 25% 22% 28%
Minstens 4 tegendoelpunten 6% 6% 6%
De nul gehouden 28% 28% 28%

Over/under statistieken Ross County

In een wedstrijd van Ross County vallen er gemiddeld 2,58 doelpunten. In 53% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 31% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,58 2,89 2,28
Over 0.5 89% 94% 83%
Over 1.5 69% 83% 56%
Over 2.5 53% 61% 44%
Over 3.5 31% 33% 28%
Over 4.5 11% 11% 11%
Over 5.5 6% 6% 6%

Beide ploegen scoren bij Ross County

In 42% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 44%, op verplaatsing tot 39%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 42% 44% 39%
Beide ploegen scoren + winst 6% 11% 0%
Beide ploegen scoren + gelijk 17% 11% 22%
Beide ploegen scoren + verlies 19% 22% 17%
Beide ploegen scoren + over 2.5 36% 44% 28%
Geen btts + over 2.5 17% 17% 17%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 19% 28% 11%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 25% 28% 22%
Beide ploegen scoren in beide helften 8% 11% 6%

Statistieken per helft

Ross County scoorde 19 doelpunten voor rust en 17 erna, en kreeg er 27 tegen in de eerste helft en 30 in de tweede. Beide helften wegen dus ongeveer even zwaar.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 25% 33% 17%
Eerste helft gelijk 36% 33% 39%
Eerste helft verloren 39% 33% 44%
Gescoord in de eerste helft 0,53 0,78 0,28
Tegen in de eerste helft 0,75 0,72 0,78
De nul gehouden in de eerste helft 44% 39% 50%
Niet gescoord in de eerste helft 64% 56% 72%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 17% 17% 17%
Tweede helft gelijk 39% 33% 44%
Tweede helft verloren 44% 50% 39%
Gescoord in de tweede helft 0,47 0,56 0,39
Tegen in de tweede helft 0,83 0,83 0,83
De nul gehouden in de tweede helft 44% 39% 50%
Niet gescoord in de tweede helft 58% 56% 61%
Meeste doelpunten in de eerste helft 33% 44% 22%
Meeste doelpunten in de tweede helft 36% 33% 39%
Evenveel in beide helften 31% 22% 39%

Wanneer scoort Ross County?

De meeste doelpunten van Ross County vallen tussen minuut 1 en 10, goed voor 19% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 71 en 80.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
19%
17%
3%
8%
14%
6%
8%
8%
17%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
7%
12%
11%
11%
11%
11%
9%
19%
11%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Ross County

Geen gegevens beschikbaar

Kaartenstatistieken Ross County

Ross County kreeg gemiddeld 2,56 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,03 bij de tegenstander. In 64% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 2,56 2,33 2,78
Rode kaarten per wedstrijd 0,14 0,11 0,17
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 2,03 2,22 1,83
Zelf over 1.5 kaarten 78% 67% 89%
Zelf over 2.5 kaarten 53% 50% 56%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 64% 67% 61%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 56% 50% 61%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 36% 33% 39%

Schoten en xG van Ross County

Geen gegevens beschikbaar

Meest voorkomende uitslagen Ross County

De vaakst voorkomende uitslag is 0-1, in 5 van de 36 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
0 - 1 5 14%
1 - 2 4 11%
0 - 0 4 11%
2 - 0 3 8%
2 - 2 3 8%
0 - 3 3 8%
1 - 0 2 6%
1 - 1 2 6%
1 - 3 2 6%
4 - 0 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Ross County.

Ross County · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook