Statistieken Ross County 2024
Alle cijfers hieronder gaan over Premiership 2024, 40 gespeelde wedstrijden.
Seizoensoverzicht Ross County
Ross County speelde 40 wedstrijden dit seizoen: 9 keer gewonnen, 11 keer gelijk en 20 keer verloren. Dat levert 38 punten op, oftewel 0,95 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,05 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,85.
| Gespeeld | W | G | V | Voor | Tegen | Saldo | Punten | Ppw | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 40 | 9 | 11 | 20 | 40 | 70 | -30 | 38 | 0,95 |
| Thuis | 20 | 5 | 6 | 9 | 24 | 32 | -8 | 21 | 1,05 |
| Uit | 20 | 4 | 5 | 11 | 16 | 38 | -22 | 17 | 0,85 |
Basisstatistieken Ross County
| Basis | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gewonnen | 23% | 25% | 20% |
| Gelijk | 28% | 30% | 25% |
| Verloren | 50% | 45% | 55% |
| Gescoord per wedstrijd | 1,00 | 1,20 | 0,80 |
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,75 | 1,60 | 1,90 |
| De nul gehouden | 20% | 15% | 25% |
| Niet gescoord | 38% | 25% | 50% |
| Als eerste gescoord | 38% | 40% | 35% |
Doelpuntenstatistieken Ross County
Ross County scoorde 40 doelpunten, gemiddeld 1,00 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 90 minuten een doelpunt. In 28% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 38% bleef ze zonder doelpunt.
| Gescoord | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gescoord per wedstrijd | 1,00 | 1,20 | 0,80 |
| Minstens 1 keer gescoord | 63% | 75% | 50% |
| Minstens 2 keer gescoord | 28% | 35% | 20% |
| Minstens 3 keer gescoord | 10% | 10% | 10% |
| Minstens 4 keer gescoord | 0% | 0% | 0% |
| In beide helften gescoord | 15% | 10% | 20% |
| Niet gescoord | 38% | 25% | 50% |
Tegendoelpunten Ross County
Aan de andere kant incasseerde Ross County 70 doelpunten, gemiddeld 1,75 per wedstrijd. In 20% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.
| Tegen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,75 | 1,60 | 1,90 |
| Minstens 1 tegendoelpunt | 80% | 85% | 75% |
| Minstens 2 tegendoelpunten | 45% | 40% | 50% |
| Minstens 3 tegendoelpunten | 30% | 25% | 35% |
| Minstens 4 tegendoelpunten | 13% | 10% | 15% |
| De nul gehouden | 20% | 15% | 25% |
Over/under statistieken Ross County
In een wedstrijd van Ross County vallen er gemiddeld 2,75 doelpunten. In 55% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 28% meer dan 3,5.
| Totaal doelpunten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten | 2,75 | 2,80 | 2,70 |
| Over 0.5 | 93% | 95% | 90% |
| Over 1.5 | 78% | 75% | 80% |
| Over 2.5 | 55% | 55% | 55% |
| Over 3.5 | 28% | 30% | 25% |
| Over 4.5 | 15% | 15% | 15% |
| Over 5.5 | 8% | 10% | 5% |
Beide ploegen scoren bij Ross County
In 50% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 65%, op verplaatsing tot 35%.
| Beide ploegen scoren | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Beide ploegen scoren | 50% | 65% | 35% |
| Beide ploegen scoren + winst | 10% | 15% | 5% |
| Beide ploegen scoren + gelijk | 20% | 25% | 15% |
| Beide ploegen scoren + verlies | 20% | 25% | 15% |
| Beide ploegen scoren + over 2.5 | 35% | 50% | 20% |
| Geen btts + over 2.5 | 20% | 5% | 35% |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 20% | 20% | 20% |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 20% | 30% | 10% |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 5% | 5% | 5% |
Statistieken per helft
Ross County scoorde 17 doelpunten voor rust en 23 erna, en kreeg er 31 tegen in de eerste helft en 39 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.
| Eerste helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Eerste helft gewonnen | 20% | 25% | 15% |
| Eerste helft gelijk | 45% | 40% | 50% |
| Eerste helft verloren | 35% | 35% | 35% |
| Gescoord in de eerste helft | 0,43 | 0,50 | 0,35 |
| Tegen in de eerste helft | 0,78 | 0,60 | 0,95 |
| De nul gehouden in de eerste helft | 45% | 45% | 45% |
| Niet gescoord in de eerste helft | 63% | 60% | 65% |
| Tweede helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tweede helft gewonnen | 25% | 25% | 25% |
| Tweede helft gelijk | 28% | 35% | 20% |
| Tweede helft verloren | 48% | 40% | 55% |
| Gescoord in de tweede helft | 0,58 | 0,70 | 0,45 |
| Tegen in de tweede helft | 0,98 | 1,00 | 0,95 |
| De nul gehouden in de tweede helft | 38% | 35% | 40% |
| Niet gescoord in de tweede helft | 60% | 55% | 65% |
| Meeste doelpunten in de eerste helft | 23% | 20% | 25% |
| Meeste doelpunten in de tweede helft | 45% | 50% | 40% |
| Evenveel in beide helften | 33% | 30% | 35% |
Wanneer scoort Ross County?
De meeste doelpunten van Ross County vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 28% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.
Hoekschopstatistieken Ross County
Ross County trapte gemiddeld 4,8 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 7,0 toe. In 82% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.
| Hoekschoppen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Hoekschoppen voor per wedstrijd | 4,82 | 5,21 | 4,42 |
| Hoekschoppen tegen per wedstrijd | 7,03 | 6,32 | 7,74 |
| Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 89% | 84% | 95% |
| Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 82% | 84% | 79% |
| Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 63% | 63% | 63% |
| Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 42% | 42% | 42% |
| Zelf over 3.5 hoekschoppen | 66% | 74% | 58% |
| Zelf over 4.5 hoekschoppen | 47% | 53% | 42% |
Gebaseerd op 38 van de 40 wedstrijden.
Kaartenstatistieken Ross County
Ross County kreeg gemiddeld 1,68 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,35 bij de tegenstander. In 43% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.
| Kaarten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gele kaarten per wedstrijd | 1,68 | 1,35 | 2,00 |
| Rode kaarten per wedstrijd | 0,08 | 0,00 | 0,15 |
| Gele kaarten tegenstander per wedstrijd | 1,35 | 1,70 | 1,00 |
| Zelf over 1.5 kaarten | 50% | 35% | 65% |
| Zelf over 2.5 kaarten | 28% | 15% | 40% |
| Over 3.5 kaarten in de wedstrijd | 43% | 40% | 45% |
| Over 4.5 kaarten in de wedstrijd | 20% | 15% | 25% |
| Over 5.5 kaarten in de wedstrijd | 5% | 10% | 0% |
Schoten en xG van Ross County
De ploeg loste gemiddeld 10,2 schoten per wedstrijd, waarvan 3,3 op doel. Dat is een precisie van 32%.
| Schoten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 10,21 | 11,58 | 8,84 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 3,26 | 3,68 | 2,84 |
| Schoten naast per wedstrijd | 3,61 | 4,37 | 2,84 |
| Schoten tegen per wedstrijd | 15,39 | 14,53 | 16,26 |
| Balbezit | 40,3 | 42,8 | 37,7 |
Gebaseerd op 38 van de 40 wedstrijden (schoten).
Meest voorkomende uitslagen Ross County
De vaakst voorkomende uitslag is 1-1, in 6 van de 40 wedstrijden.
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 6 | 15% |
| 0 - 1 | 4 | 10% |
| 2 - 1 | 3 | 8% |
| 1 - 2 | 3 | 8% |
| 0 - 0 | 3 | 8% |
| 0 - 3 | 3 | 8% |
| 3 - 0 | 2 | 5% |
| 1 - 0 | 2 | 5% |
| 1 - 3 | 2 | 5% |
| 0 - 2 | 2 | 5% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Ross County.
Spelersstatistieken Ross County
| Speler | Doelpunten |
|---|---|
| Ronan Hale | 12 |
| Jordan White | 6 |
| Akil Wright | 4 |
| Noah Chilvers | 3 |
| Joshua Nisbet | 3 |
Ronan Hale is dit seizoen de topschutter van Ross County (12). Daarachter volgen Jordan White (6) en Akil Wright (4).
| Speler | Assists |
|---|---|
| Noah Chilvers | 5 |
| Joshua Nisbet | 2 |
| George Harmon | 2 |
| Keiran Phillips | 2 |
| Jack Grieves | 2 |
Noah Chilvers gaf de meeste assists bij Ross County (5). Daarachter volgen Joshua Nisbet (2) en George Harmon (2).
| Speler | Wedstrijden |
|---|---|
| Akil Wright | 38 |
| Jordan White | 38 |
| Ronan Hale | 38 |
| Connor Steven Randall | 37 |
| Joshua Nisbet | 36 |
Akil Wright speelde de meeste wedstrijden voor Ross County (38). Daarachter volgen Jordan White (38) en Ronan Hale (38).
| Speler | Kaarten |
|---|---|
| Connor Steven Randall | 11 |
| Elijah Campbell | 8 |
| Kaspar Lopata | 6 |
| James Brown | 5 |
| Akil Wright | 5 |
Connor Steven Randall pakte de meeste kaarten bij Ross County (11). Daarachter volgen Elijah Campbell (8) en Kaspar Lopata (6).
Ross County · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers