Statistieken Ross County 2023

Alle cijfers hieronder gaan over Premiership 2023, 40 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Ross County

Ross County speelde 40 wedstrijden dit seizoen: 10 keer gewonnen, 11 keer gelijk en 19 keer verloren. Dat levert 41 punten op, oftewel 1,03 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,45 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,60.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 40 10 11 19 44 68 -24 41 1,03
Thuis 20 8 5 7 27 28 -1 29 1,45
Uit 20 2 6 12 17 40 -23 12 0,60
Punten per wedstrijd 1,03
Gescoord per wedstrijd 1,10
Tegen per wedstrijd 1,70
De nul gehouden 18%

Basisstatistieken Ross County

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 25% 40% 10%
Gelijk 28% 25% 30%
Verloren 48% 35% 60%
Gescoord per wedstrijd 1,10 1,35 0,85
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,70 1,40 2,00
De nul gehouden 18% 25% 10%
Niet gescoord 43% 35% 50%
Als eerste gescoord 40% 50% 30%

Doelpuntenstatistieken Ross County

Ross County scoorde 44 doelpunten, gemiddeld 1,10 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 82 minuten een doelpunt. In 38% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 43% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,10 1,35 0,85
Minstens 1 keer gescoord 58% 65% 50%
Minstens 2 keer gescoord 38% 45% 30%
Minstens 3 keer gescoord 13% 20% 5%
Minstens 4 keer gescoord 3% 5% 0%
In beide helften gescoord 23% 40% 5%
Niet gescoord 43% 35% 50%

Tegendoelpunten Ross County

Aan de andere kant incasseerde Ross County 68 doelpunten, gemiddeld 1,70 per wedstrijd. In 18% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,70 1,40 2,00
Minstens 1 tegendoelpunt 83% 75% 90%
Minstens 2 tegendoelpunten 53% 40% 65%
Minstens 3 tegendoelpunten 20% 15% 25%
Minstens 4 tegendoelpunten 10% 5% 15%
De nul gehouden 18% 25% 10%

Over/under statistieken Ross County

In een wedstrijd van Ross County vallen er gemiddeld 2,80 doelpunten. In 53% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 35% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,80 2,75 2,85
Over 0.5 95% 95% 95%
Over 1.5 75% 75% 75%
Over 2.5 53% 55% 50%
Over 3.5 35% 30% 40%
Over 4.5 15% 15% 15%
Over 5.5 8% 5% 10%

Beide ploegen scoren bij Ross County

In 45% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 45%, op verplaatsing tot 45%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 45% 45% 45%
Beide ploegen scoren + winst 13% 20% 5%
Beide ploegen scoren + gelijk 23% 20% 25%
Beide ploegen scoren + verlies 10% 5% 15%
Beide ploegen scoren + over 2.5 38% 35% 40%
Geen btts + over 2.5 15% 20% 10%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 15% 15% 15%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 30% 30% 30%
Beide ploegen scoren in beide helften 5% 5% 5%

Statistieken per helft

Ross County scoorde 16 doelpunten voor rust en 28 erna, en kreeg er 27 tegen in de eerste helft en 41 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 20% 35% 5%
Eerste helft gelijk 45% 35% 55%
Eerste helft verloren 35% 30% 40%
Gescoord in de eerste helft 0,40 0,60 0,20
Tegen in de eerste helft 0,68 0,55 0,80
De nul gehouden in de eerste helft 55% 60% 50%
Niet gescoord in de eerste helft 65% 50% 80%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 25% 30% 20%
Tweede helft gelijk 28% 30% 25%
Tweede helft verloren 48% 40% 55%
Gescoord in de tweede helft 0,70 0,75 0,65
Tegen in de tweede helft 1,03 0,85 1,20
De nul gehouden in de tweede helft 28% 40% 15%
Niet gescoord in de tweede helft 55% 45% 65%
Meeste doelpunten in de eerste helft 23% 25% 20%
Meeste doelpunten in de tweede helft 48% 50% 45%
Evenveel in beide helften 30% 25% 35%

Wanneer scoort Ross County?

De meeste doelpunten van Ross County vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 20% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
5%
9%
16%
2%
14%
16%
9%
9%
20%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
7%
6%
10%
6%
15%
10%
4%
15%
26%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Ross County

Ross County trapte gemiddeld 4,5 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 6,8 toe. In 78% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 4,50 4,59 4,42
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 6,81 7,00 6,63
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 100% 100% 100%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 78% 82% 74%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 44% 53% 37%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 28% 29% 26%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 64% 59% 68%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 44% 47% 42%

Gebaseerd op 36 van de 40 wedstrijden.

Kaartenstatistieken Ross County

Ross County kreeg gemiddeld 2,30 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,45 bij de tegenstander. In 58% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 2,30 2,00 2,60
Rode kaarten per wedstrijd 0,08 0,15 0,00
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 1,45 1,55 1,35
Zelf over 1.5 kaarten 68% 60% 75%
Zelf over 2.5 kaarten 43% 40% 45%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 58% 50% 65%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 28% 25% 30%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 18% 15% 20%

Schoten en xG van Ross County

De ploeg loste gemiddeld 10,2 schoten per wedstrijd, waarvan 3,4 op doel. Dat is een precisie van 34%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 10,17 10,59 9,79
Schoten op doel per wedstrijd 3,42 3,82 3,05
Schoten naast per wedstrijd 3,72 3,82 3,63
Schoten tegen per wedstrijd 15,39 15,88 14,95
Balbezit 44,3 44,0 44,5

Gebaseerd op 36 van de 40 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen Ross County

De vaakst voorkomende uitslag is 0-1, in 6 van de 40 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
0 - 1 6 15%
2 - 2 5 13%
0 - 2 5 13%
2 - 1 3 8%
1 - 1 3 8%
3 - 2 2 5%
1 - 0 2 5%
0 - 0 2 5%
0 - 3 2 5%
4 - 0 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Ross County.

Spelersstatistieken Ross County

Topschutters
Speler Doelpunten
Simon Murray 14
Yan Dhanda 5
Jordan White 5
Joshua Sims 3
Eamonn Brophy 3

Simon Murray is dit seizoen de topschutter van Ross County (14). Daarachter volgen Yan Dhanda (5) en Jordan White (5).

Topschutters Ross County

Meeste assists
Speler Assists
Yan Dhanda 4
Simon Murray 4
Jordan White 3
George Harmon 3
James Brown 2

Yan Dhanda gaf de meeste assists bij Ross County (4). Daarachter volgen Simon Murray (4) en Jordan White (3).

Assists Ross County

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
Jordan White 38
George Harmon 38
Victor Loturi 38
Simon Murray 37
James Brown 36

Jordan White speelde de meeste wedstrijden voor Ross County (38). Daarachter volgen George Harmon (38) en Victor Loturi (38).

Wedstrijden Ross County

Meeste kaarten
Speler Kaarten
Jordan White 9
Jack Baldwin 8
Ryan David Leak 8
Victor Loturi 8
James Brown 7

Jordan White pakte de meeste kaarten bij Ross County (9). Daarachter volgen Jack Baldwin (8) en Ryan David Leak (8).

Kaarten Ross County

Ross County · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook