Statistieken Ross County 2022
Alle cijfers hieronder gaan over Premiership 2022, 40 gespeelde wedstrijden.
Seizoensoverzicht Ross County
Ross County speelde 40 wedstrijden dit seizoen: 10 keer gewonnen, 7 keer gelijk en 23 keer verloren. Dat levert 37 punten op, oftewel 0,93 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,10 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,75.
| Gespeeld | W | G | V | Voor | Tegen | Saldo | Punten | Ppw | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 40 | 10 | 7 | 23 | 40 | 63 | -23 | 37 | 0,93 |
| Thuis | 20 | 6 | 4 | 10 | 25 | 31 | -6 | 22 | 1,10 |
| Uit | 20 | 4 | 3 | 13 | 15 | 32 | -17 | 15 | 0,75 |
Basisstatistieken Ross County
| Basis | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gewonnen | 25% | 30% | 20% |
| Gelijk | 18% | 20% | 15% |
| Verloren | 58% | 50% | 65% |
| Gescoord per wedstrijd | 1,00 | 1,25 | 0,75 |
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,58 | 1,55 | 1,60 |
| De nul gehouden | 23% | 20% | 25% |
| Niet gescoord | 40% | 35% | 45% |
| Als eerste gescoord | 33% | 42% | 25% |
Gebaseerd op 39 van de 40 wedstrijden (Als eerste gescoord).
Doelpuntenstatistieken Ross County
Ross County scoorde 40 doelpunten, gemiddeld 1,00 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 90 minuten een doelpunt. In 23% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 40% bleef ze zonder doelpunt.
| Gescoord | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gescoord per wedstrijd | 1,00 | 1,25 | 0,75 |
| Minstens 1 keer gescoord | 60% | 65% | 55% |
| Minstens 2 keer gescoord | 23% | 30% | 15% |
| Minstens 3 keer gescoord | 15% | 25% | 5% |
| Minstens 4 keer gescoord | 3% | 5% | 0% |
| In beide helften gescoord | 15% | 21% | 10% |
| Niet gescoord | 40% | 35% | 45% |
Tegendoelpunten Ross County
Aan de andere kant incasseerde Ross County 63 doelpunten, gemiddeld 1,58 per wedstrijd. In 23% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.
| Tegen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,58 | 1,55 | 1,60 |
| Minstens 1 tegendoelpunt | 78% | 80% | 75% |
| Minstens 2 tegendoelpunten | 48% | 50% | 45% |
| Minstens 3 tegendoelpunten | 18% | 15% | 20% |
| Minstens 4 tegendoelpunten | 8% | 5% | 10% |
| De nul gehouden | 23% | 20% | 25% |
Over/under statistieken Ross County
In een wedstrijd van Ross County vallen er gemiddeld 2,58 doelpunten. In 45% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 25% meer dan 3,5.
| Totaal doelpunten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten | 2,58 | 2,80 | 2,35 |
| Over 0.5 | 95% | 100% | 90% |
| Over 1.5 | 75% | 85% | 65% |
| Over 2.5 | 45% | 45% | 45% |
| Over 3.5 | 25% | 30% | 20% |
| Over 4.5 | 10% | 15% | 5% |
| Over 5.5 | 5% | 5% | 5% |
Beide ploegen scoren bij Ross County
In 43% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 45%, op verplaatsing tot 40%.
| Beide ploegen scoren | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Beide ploegen scoren | 43% | 45% | 40% |
| Beide ploegen scoren + winst | 8% | 10% | 5% |
| Beide ploegen scoren + gelijk | 13% | 20% | 5% |
| Beide ploegen scoren + verlies | 23% | 15% | 30% |
| Beide ploegen scoren + over 2.5 | 33% | 30% | 35% |
| Geen btts + over 2.5 | 13% | 15% | 10% |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 8% | 11% | 5% |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 26% | 21% | 30% |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 3% | 5% | 0% |
Gebaseerd op 39 van de 40 wedstrijden (helften).
Statistieken per helft
Ross County scoorde 10 doelpunten voor rust en 27 erna, en kreeg er 22 tegen in de eerste helft en 40 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.
| Eerste helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Eerste helft gewonnen | 15% | 26% | 5% |
| Eerste helft gelijk | 49% | 42% | 55% |
| Eerste helft verloren | 36% | 32% | 40% |
| Gescoord in de eerste helft | 0,26 | 0,42 | 0,10 |
| Tegen in de eerste helft | 0,56 | 0,42 | 0,70 |
| De nul gehouden in de eerste helft | 59% | 63% | 55% |
| Niet gescoord in de eerste helft | 77% | 63% | 90% |
| Tweede helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tweede helft gewonnen | 31% | 37% | 25% |
| Tweede helft gelijk | 26% | 21% | 30% |
| Tweede helft verloren | 44% | 42% | 45% |
| Gescoord in de tweede helft | 0,69 | 0,74 | 0,65 |
| Tegen in de tweede helft | 1,03 | 1,16 | 0,90 |
| De nul gehouden in de tweede helft | 46% | 42% | 50% |
| Niet gescoord in de tweede helft | 49% | 53% | 45% |
| Meeste doelpunten in de eerste helft | 18% | 16% | 20% |
| Meeste doelpunten in de tweede helft | 59% | 63% | 55% |
| Evenveel in beide helften | 23% | 21% | 25% |
Gebaseerd op 39 van de 40 wedstrijden.
Wanneer scoort Ross County?
De meeste doelpunten van Ross County vallen tussen minuut 61 en 70, goed voor 19% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 41 en 50.
Hoekschopstatistieken Ross County
Ross County trapte gemiddeld 3,8 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 6,1 toe. In 57% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.
| Hoekschoppen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Hoekschoppen voor per wedstrijd | 3,84 | 3,94 | 3,74 |
| Hoekschoppen tegen per wedstrijd | 6,11 | 5,83 | 6,37 |
| Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 81% | 72% | 89% |
| Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 57% | 50% | 63% |
| Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 46% | 44% | 47% |
| Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 22% | 28% | 16% |
| Zelf over 3.5 hoekschoppen | 49% | 50% | 47% |
| Zelf over 4.5 hoekschoppen | 38% | 33% | 42% |
Gebaseerd op 37 van de 40 wedstrijden.
Kaartenstatistieken Ross County
Ross County kreeg gemiddeld 2,10 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,73 bij de tegenstander. In 63% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.
| Kaarten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gele kaarten per wedstrijd | 2,10 | 1,80 | 2,40 |
| Rode kaarten per wedstrijd | 0,18 | 0,15 | 0,20 |
| Gele kaarten tegenstander per wedstrijd | 1,73 | 1,70 | 1,75 |
| Zelf over 1.5 kaarten | 73% | 60% | 85% |
| Zelf over 2.5 kaarten | 43% | 30% | 55% |
| Over 3.5 kaarten in de wedstrijd | 63% | 50% | 75% |
| Over 4.5 kaarten in de wedstrijd | 43% | 40% | 45% |
| Over 5.5 kaarten in de wedstrijd | 20% | 20% | 20% |
Schoten en xG van Ross County
De ploeg loste gemiddeld 9,2 schoten per wedstrijd, waarvan 2,9 op doel. Dat is een precisie van 32%.
| Schoten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 9,24 | 10,44 | 8,11 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 2,92 | 3,67 | 2,21 |
| Schoten naast per wedstrijd | 4,00 | 4,11 | 3,89 |
| Schoten tegen per wedstrijd | 16,54 | 15,06 | 17,95 |
| Balbezit | 43,5 | 44,1 | 43,1 |
Gebaseerd op 37 van de 40 wedstrijden (schoten).
Meest voorkomende uitslagen Ross County
De vaakst voorkomende uitslag is 1-2, in 6 van de 40 wedstrijden.
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 1 - 2 | 6 | 15% |
| 0 - 1 | 6 | 15% |
| 0 - 2 | 5 | 13% |
| 1 - 1 | 4 | 10% |
| 2 - 0 | 3 | 8% |
| 3 - 1 | 2 | 5% |
| 1 - 0 | 2 | 5% |
| 1 - 3 | 2 | 5% |
| 0 - 0 | 2 | 5% |
| 4 - 0 | 1 | 3% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Ross County.
Spelersstatistieken Ross County
| Speler | Doelpunten |
|---|---|
| Jordan White | 4 |
| Yan Dhanda | 2 |
| Jack Baldwin | 1 |
| Alex Iacovitti | 1 |
| Alex Samuel | 1 |
Jordan White is dit seizoen de topschutter van Ross County (4). Daarachter volgen Yan Dhanda (2) en Jack Baldwin (1).
| Speler | Assists |
|---|---|
| Yan Dhanda | 2 |
| Nohan Kenneh | 2 |
| Jack Baldwin | 1 |
| Simon Murray | 1 |
| George Harmon | 1 |
Yan Dhanda gaf de meeste assists bij Ross County (2). Daarachter volgen Nohan Kenneh (2) en Jack Baldwin (1).
| Speler | Wedstrijden |
|---|---|
| Joshua Sims | 5 |
| Jordan Tillson | 5 |
| Jack Baldwin | 5 |
| Yan Dhanda | 5 |
| Jordan White | 5 |
Joshua Sims speelde de meeste wedstrijden voor Ross County (5). Daarachter volgen Jordan Tillson (5) en Jack Baldwin (5).
| Speler | Kaarten |
|---|---|
| Owura Edwards | 3 |
| Jordan White | 2 |
| Connor Steven Randall | 2 |
| Jack Baldwin | 1 |
| Yan Dhanda | 1 |
Owura Edwards pakte de meeste kaarten bij Ross County (3). Daarachter volgen Jordan White (2) en Connor Steven Randall (2).
Ross County · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers