Statistieken Ross County 2017

Alle cijfers hieronder gaan over Premiership 2017, 38 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Ross County

Ross County speelde 38 wedstrijden dit seizoen: 6 keer gewonnen, 11 keer gelijk en 21 keer verloren. Dat levert 29 punten op, oftewel 0,76 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 0,84 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,68.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 38 6 11 21 40 62 -22 29 0,76
Thuis 19 3 7 9 23 29 -6 16 0,84
Uit 19 3 4 12 17 33 -16 13 0,68
Punten per wedstrijd 0,76
Gescoord per wedstrijd 1,05
Tegen per wedstrijd 1,63
De nul gehouden 13%

Basisstatistieken Ross County

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 16% 16% 16%
Gelijk 29% 37% 21%
Verloren 55% 47% 63%
Gescoord per wedstrijd 1,05 1,21 0,89
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,63 1,53 1,74
De nul gehouden 13% 11% 16%
Niet gescoord 37% 26% 47%
Als eerste gescoord 34% 32% 37%

Doelpuntenstatistieken Ross County

Ross County scoorde 40 doelpunten, gemiddeld 1,05 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 86 minuten een doelpunt. In 29% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 37% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,05 1,21 0,89
Minstens 1 keer gescoord 63% 74% 53%
Minstens 2 keer gescoord 29% 32% 26%
Minstens 3 keer gescoord 8% 11% 5%
Minstens 4 keer gescoord 5% 5% 5%
In beide helften gescoord 8% 11% 5%
Niet gescoord 37% 26% 47%

Tegendoelpunten Ross County

Aan de andere kant incasseerde Ross County 62 doelpunten, gemiddeld 1,63 per wedstrijd. In 13% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,63 1,53 1,74
Minstens 1 tegendoelpunt 87% 89% 84%
Minstens 2 tegendoelpunten 55% 47% 63%
Minstens 3 tegendoelpunten 16% 11% 21%
Minstens 4 tegendoelpunten 5% 5% 5%
De nul gehouden 13% 11% 16%

Over/under statistieken Ross County

In een wedstrijd van Ross County vallen er gemiddeld 2,68 doelpunten. In 50% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 26% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,68 2,74 2,63
Over 0.5 92% 95% 89%
Over 1.5 84% 79% 89%
Over 2.5 50% 53% 47%
Over 3.5 26% 32% 21%
Over 4.5 13% 11% 16%
Over 5.5 3% 5% 0%

Beide ploegen scoren bij Ross County

In 58% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 68%, op verplaatsing tot 47%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 58% 68% 47%
Beide ploegen scoren + winst 11% 11% 11%
Beide ploegen scoren + gelijk 21% 32% 11%
Beide ploegen scoren + verlies 26% 26% 26%
Beide ploegen scoren + over 2.5 42% 47% 37%
Geen btts + over 2.5 8% 5% 11%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 13% 11% 16%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 26% 32% 21%
Beide ploegen scoren in beide helften 0% 0% 0%

Statistieken per helft

Ross County scoorde 19 doelpunten voor rust en 21 erna, en kreeg er 24 tegen in de eerste helft en 38 in de tweede. Beide helften wegen dus ongeveer even zwaar.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 24% 26% 21%
Eerste helft gelijk 39% 37% 42%
Eerste helft verloren 37% 37% 37%
Gescoord in de eerste helft 0,50 0,58 0,42
Tegen in de eerste helft 0,63 0,63 0,63
De nul gehouden in de eerste helft 50% 53% 47%
Niet gescoord in de eerste helft 63% 63% 63%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 16% 26% 5%
Tweede helft gelijk 34% 26% 42%
Tweede helft verloren 50% 47% 53%
Gescoord in de tweede helft 0,55 0,63 0,47
Tegen in de tweede helft 1,00 0,89 1,11
De nul gehouden in de tweede helft 26% 26% 26%
Niet gescoord in de tweede helft 66% 53% 79%
Meeste doelpunten in de eerste helft 24% 21% 26%
Meeste doelpunten in de tweede helft 37% 32% 42%
Evenveel in beide helften 39% 47% 32%

Wanneer scoort Ross County?

De meeste doelpunten van Ross County vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 20% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 51 en 60.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
10%
5%
8%
13%
15%
8%
10%
13%
20%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
2%
8%
15%
10%
13%
19%
5%
13%
16%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Ross County

Ross County trapte gemiddeld 3,3 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 8,0 toe. In 75% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 3,25 3,25
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 8,00 8,00
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 100% 100%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 75% 75%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 75% 75%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 25% 25%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 50% 50%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 50% 50%

Gebaseerd op 4 van de 38 wedstrijden.

Kaartenstatistieken Ross County

Ross County kreeg gemiddeld 1,45 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,37 bij de tegenstander. In 37% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,45 1,58 1,32
Rode kaarten per wedstrijd 0,11 0,00 0,21
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 1,37 1,63 1,11
Zelf over 1.5 kaarten 50% 53% 47%
Zelf over 2.5 kaarten 24% 21% 26%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 37% 37% 37%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 24% 21% 26%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 8% 5% 11%

Schoten en xG van Ross County

De ploeg loste gemiddeld 4,5 schoten per wedstrijd, waarvan 2,0 op doel. Dat is een precisie van 44%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 4,50 4,50
Schoten op doel per wedstrijd 2,00 2,00
Schoten naast per wedstrijd 2,50 2,50
Schoten tegen per wedstrijd 10,25 10,25
Balbezit 42,0 42,0

Gebaseerd op 4 van de 38 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen Ross County

De vaakst voorkomende uitslag is 1-1, in 6 van de 38 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 1 6 16%
1 - 2 6 16%
0 - 2 6 16%
0 - 0 3 8%
0 - 1 3 8%
2 - 1 2 5%
2 - 2 2 5%
2 - 3 2 5%
4 - 0 1 3%
4 - 1 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Ross County.

Ross County · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook