Statistieken Ross County 2014

Alle cijfers hieronder gaan over Premiership 2014, 38 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Ross County

Ross County speelde 38 wedstrijden dit seizoen: 12 keer gewonnen, 8 keer gelijk en 18 keer verloren. Dat levert 44 punten op, oftewel 1,16 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,11 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,21.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 38 12 8 18 46 63 -17 44 1,16
Thuis 19 7 0 12 21 31 -10 21 1,11
Uit 19 5 8 6 25 32 -7 23 1,21
Punten per wedstrijd 1,16
Gescoord per wedstrijd 1,21
Tegen per wedstrijd 1,66
De nul gehouden 16%

Basisstatistieken Ross County

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 32% 37% 26%
Gelijk 21% 0% 42%
Verloren 47% 63% 32%
Gescoord per wedstrijd 1,21 1,11 1,32
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,66 1,63 1,68
De nul gehouden 16% 16% 16%
Niet gescoord 24% 21% 26%
Als eerste gescoord 39% 42% 37%

Doelpuntenstatistieken Ross County

Ross County scoorde 46 doelpunten, gemiddeld 1,21 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 74 minuten een doelpunt. In 34% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 24% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,21 1,11 1,32
Minstens 1 keer gescoord 76% 79% 74%
Minstens 2 keer gescoord 34% 26% 42%
Minstens 3 keer gescoord 11% 5% 16%
Minstens 4 keer gescoord 0% 0% 0%
In beide helften gescoord 24% 16% 32%
Niet gescoord 24% 21% 26%

Tegendoelpunten Ross County

Aan de andere kant incasseerde Ross County 63 doelpunten, gemiddeld 1,66 per wedstrijd. In 16% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,66 1,63 1,68
Minstens 1 tegendoelpunt 84% 84% 84%
Minstens 2 tegendoelpunten 50% 53% 47%
Minstens 3 tegendoelpunten 18% 16% 21%
Minstens 4 tegendoelpunten 11% 5% 16%
De nul gehouden 16% 16% 16%

Over/under statistieken Ross County

In een wedstrijd van Ross County vallen er gemiddeld 2,87 doelpunten. In 71% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 29% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,87 2,74 3,00
Over 0.5 97% 100% 95%
Over 1.5 82% 68% 95%
Over 2.5 71% 68% 74%
Over 3.5 29% 21% 37%
Over 4.5 8% 16% 0%
Over 5.5 0% 0% 0%

Beide ploegen scoren bij Ross County

In 63% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 63%, op verplaatsing tot 63%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 63% 63% 63%
Beide ploegen scoren + winst 18% 21% 16%
Beide ploegen scoren + gelijk 18% 0% 37%
Beide ploegen scoren + verlies 26% 42% 11%
Beide ploegen scoren + over 2.5 53% 63% 42%
Geen btts + over 2.5 18% 5% 32%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 16% 11% 21%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 39% 47% 32%
Beide ploegen scoren in beide helften 3% 0% 5%

Statistieken per helft

Ross County scoorde 17 doelpunten voor rust en 29 erna, en kreeg er 26 tegen in de eerste helft en 37 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 24% 21% 26%
Eerste helft gelijk 34% 37% 32%
Eerste helft verloren 42% 42% 42%
Gescoord in de eerste helft 0,45 0,32 0,58
Tegen in de eerste helft 0,68 0,68 0,68
De nul gehouden in de eerste helft 45% 47% 42%
Niet gescoord in de eerste helft 61% 68% 53%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 24% 16% 32%
Tweede helft gelijk 42% 47% 37%
Tweede helft verloren 34% 37% 32%
Gescoord in de tweede helft 0,76 0,79 0,74
Tegen in de tweede helft 0,97 0,95 1,00
De nul gehouden in de tweede helft 34% 26% 42%
Niet gescoord in de tweede helft 39% 37% 42%
Meeste doelpunten in de eerste helft 26% 26% 26%
Meeste doelpunten in de tweede helft 63% 74% 53%
Evenveel in beide helften 11% 0% 21%

Wanneer scoort Ross County?

De meeste doelpunten van Ross County vallen tussen minuut 71 en 80, goed voor 20% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 51 en 60.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
0%
7%
13%
11%
7%
15%
11%
20%
17%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
3%
14%
10%
13%
13%
24%
6%
6%
11%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Ross County

Geen gegevens beschikbaar

Kaartenstatistieken Ross County

Ross County kreeg gemiddeld 0,00 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 0,00 bij de tegenstander. In 0% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 0,00 0,00 0,00
Rode kaarten per wedstrijd 0,00 0,00 0,00
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 0,00 0,00 0,00
Zelf over 1.5 kaarten 0% 0% 0%
Zelf over 2.5 kaarten 0% 0% 0%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 0% 0% 0%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 0% 0% 0%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 0% 0% 0%

Schoten en xG van Ross County

Geen gegevens beschikbaar

Meest voorkomende uitslagen Ross County

De vaakst voorkomende uitslag is 1-2, in 8 van de 38 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 2 8 21%
2 - 1 5 13%
1 - 1 4 11%
2 - 2 3 8%
1 - 0 3 8%
0 - 1 3 8%
0 - 4 3 8%
3 - 0 2 5%
3 - 1 1 3%
3 - 2 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Ross County.

Ross County · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook