Statistieken Ross County 2019

Alle cijfers hieronder gaan over Premiership 2019, 27 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Ross County

Ross County speelde 27 wedstrijden dit seizoen: 6 keer gewonnen, 8 keer gelijk en 13 keer verloren. Dat levert 26 punten op, oftewel 0,96 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,38 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,57.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 27 6 8 13 26 54 -28 26 0,96
Thuis 13 5 3 5 17 22 -5 18 1,38
Uit 14 1 5 8 9 32 -23 8 0,57
Punten per wedstrijd 0,96
Gescoord per wedstrijd 0,96
Tegen per wedstrijd 2,00
De nul gehouden 22%

Basisstatistieken Ross County

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 22% 38% 7%
Gelijk 30% 23% 36%
Verloren 48% 38% 57%
Gescoord per wedstrijd 0,96 1,31 0,64
Tegendoelpunten per wedstrijd 2,00 1,69 2,29
De nul gehouden 22% 31% 14%
Niet gescoord 37% 15% 57%
Als eerste gescoord 41% 54% 29%

Doelpuntenstatistieken Ross County

Ross County scoorde 26 doelpunten, gemiddeld 0,96 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 93 minuten een doelpunt. In 30% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 37% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 0,96 1,31 0,64
Minstens 1 keer gescoord 63% 85% 43%
Minstens 2 keer gescoord 30% 38% 21%
Minstens 3 keer gescoord 4% 8% 0%
Minstens 4 keer gescoord 0% 0% 0%
In beide helften gescoord 15% 23% 7%
Niet gescoord 37% 15% 57%

Tegendoelpunten Ross County

Aan de andere kant incasseerde Ross County 54 doelpunten, gemiddeld 2,00 per wedstrijd. In 22% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 2,00 1,69 2,29
Minstens 1 tegendoelpunt 78% 69% 86%
Minstens 2 tegendoelpunten 59% 46% 71%
Minstens 3 tegendoelpunten 37% 31% 43%
Minstens 4 tegendoelpunten 19% 23% 14%
De nul gehouden 22% 31% 14%

Over/under statistieken Ross County

In een wedstrijd van Ross County vallen er gemiddeld 2,96 doelpunten. In 70% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 37% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,96 3,00 2,93
Over 0.5 89% 92% 86%
Over 1.5 85% 85% 86%
Over 2.5 70% 69% 71%
Over 3.5 37% 38% 36%
Over 4.5 11% 15% 7%
Over 5.5 4% 0% 7%

Beide ploegen scoren bij Ross County

In 52% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 62%, op verplaatsing tot 43%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 52% 62% 43%
Beide ploegen scoren + winst 11% 15% 7%
Beide ploegen scoren + gelijk 19% 15% 21%
Beide ploegen scoren + verlies 22% 31% 14%
Beide ploegen scoren + over 2.5 44% 54% 36%
Geen btts + over 2.5 26% 15% 36%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 19% 31% 7%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 22% 15% 29%
Beide ploegen scoren in beide helften 4% 8% 0%

Statistieken per helft

Ross County scoorde 11 doelpunten voor rust en 15 erna, en kreeg er 22 tegen in de eerste helft en 32 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 19% 23% 14%
Eerste helft gelijk 41% 38% 43%
Eerste helft verloren 41% 38% 43%
Gescoord in de eerste helft 0,41 0,62 0,21
Tegen in de eerste helft 0,81 0,92 0,71
De nul gehouden in de eerste helft 48% 46% 50%
Niet gescoord in de eerste helft 63% 46% 79%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 26% 46% 7%
Tweede helft gelijk 22% 15% 29%
Tweede helft verloren 52% 38% 64%
Gescoord in de tweede helft 0,56 0,69 0,43
Tegen in de tweede helft 1,19 0,77 1,57
De nul gehouden in de tweede helft 30% 46% 14%
Niet gescoord in de tweede helft 59% 46% 71%
Meeste doelpunten in de eerste helft 26% 31% 21%
Meeste doelpunten in de tweede helft 41% 31% 50%
Evenveel in beide helften 33% 38% 29%

Wanneer scoort Ross County?

De meeste doelpunten van Ross County vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 23% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 41 en 50.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
15%
0%
19%
4%
4%
8%
12%
15%
23%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
7%
6%
4%
17%
20%
15%
11%
9%
11%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Ross County

Ross County trapte gemiddeld 0,0 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 6,0 toe. In 50% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 0,00 0,00 0,00
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 6,00 11,00 1,00
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 50% 100% 0%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 50% 100% 0%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 50% 100% 0%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 0% 0% 0%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 0% 0% 0%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 0% 0% 0%

Gebaseerd op 2 van de 27 wedstrijden.

Kaartenstatistieken Ross County

Ross County kreeg gemiddeld 2,11 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,44 bij de tegenstander. In 44% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 2,11 1,85 2,36
Rode kaarten per wedstrijd 0,07 0,08 0,07
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 1,44 1,69 1,21
Zelf over 1.5 kaarten 56% 54% 57%
Zelf over 2.5 kaarten 41% 31% 50%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 44% 38% 50%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 33% 31% 36%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 19% 15% 21%

Schoten en xG van Ross County

De ploeg loste gemiddeld 2,0 schoten per wedstrijd, waarvan 2,0 op doel. Dat is een precisie van 100%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 2,00 2,00
Schoten op doel per wedstrijd 2,00 2,00
Schoten naast per wedstrijd 0,00 0,00
Schoten tegen per wedstrijd 19,00 19,00
Balbezit 30,0 30,0

Gebaseerd op 1 van de 27 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen Ross County

De vaakst voorkomende uitslag is 2-1, in 3 van de 27 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
2 - 1 3 11%
2 - 2 3 11%
0 - 0 3 11%
0 - 3 3 11%
1 - 1 2 7%
1 - 2 2 7%
1 - 3 2 7%
1 - 4 2 7%
0 - 4 2 7%
3 - 0 1 4%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Ross County.

Ross County · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook