Statistieken Ross County 2020

Alle cijfers hieronder gaan over Premiership 2020, 38 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Ross County

Ross County speelde 38 wedstrijden dit seizoen: 11 keer gewonnen, 6 keer gelijk en 21 keer verloren. Dat levert 39 punten op, oftewel 1,03 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,00 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,05.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 38 11 6 21 35 66 -31 39 1,03
Thuis 19 5 4 10 19 35 -16 19 1,00
Uit 19 6 2 11 16 31 -15 20 1,05
Punten per wedstrijd 1,03
Gescoord per wedstrijd 0,92
Tegen per wedstrijd 1,74
De nul gehouden 18%

Basisstatistieken Ross County

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 29% 26% 32%
Gelijk 16% 21% 11%
Verloren 55% 53% 58%
Gescoord per wedstrijd 0,92 1,00 0,84
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,74 1,84 1,63
De nul gehouden 18% 16% 21%
Niet gescoord 39% 37% 42%
Als eerste gescoord 37% 53% 21%

Doelpuntenstatistieken Ross County

Ross County scoorde 35 doelpunten, gemiddeld 0,92 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 98 minuten een doelpunt. In 24% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 39% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 0,92 1,00 0,84
Minstens 1 keer gescoord 61% 63% 58%
Minstens 2 keer gescoord 24% 21% 26%
Minstens 3 keer gescoord 5% 11% 0%
Minstens 4 keer gescoord 3% 5% 0%
In beide helften gescoord 16% 21% 11%
Niet gescoord 39% 37% 42%

Tegendoelpunten Ross County

Aan de andere kant incasseerde Ross County 66 doelpunten, gemiddeld 1,74 per wedstrijd. In 18% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,74 1,84 1,63
Minstens 1 tegendoelpunt 82% 84% 79%
Minstens 2 tegendoelpunten 55% 63% 47%
Minstens 3 tegendoelpunten 21% 21% 21%
Minstens 4 tegendoelpunten 11% 11% 11%
De nul gehouden 18% 16% 21%

Over/under statistieken Ross County

In een wedstrijd van Ross County vallen er gemiddeld 2,66 doelpunten. In 50% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 29% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,66 2,84 2,47
Over 0.5 97% 95% 100%
Over 1.5 79% 84% 74%
Over 2.5 50% 58% 42%
Over 3.5 29% 32% 26%
Over 4.5 11% 16% 5%
Over 5.5 0% 0% 0%

Beide ploegen scoren bij Ross County

In 45% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 53%, op verplaatsing tot 37%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 45% 53% 37%
Beide ploegen scoren + winst 13% 16% 11%
Beide ploegen scoren + gelijk 13% 16% 11%
Beide ploegen scoren + verlies 18% 21% 16%
Beide ploegen scoren + over 2.5 37% 42% 32%
Geen btts + over 2.5 13% 16% 11%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 18% 21% 16%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 13% 21% 5%
Beide ploegen scoren in beide helften 3% 5% 0%

Statistieken per helft

Ross County scoorde 18 doelpunten voor rust en 17 erna, en kreeg er 24 tegen in de eerste helft en 42 in de tweede. Beide helften wegen dus ongeveer even zwaar.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 24% 32% 16%
Eerste helft gelijk 39% 47% 32%
Eerste helft verloren 37% 21% 53%
Gescoord in de eerste helft 0,47 0,58 0,37
Tegen in de eerste helft 0,63 0,47 0,79
De nul gehouden in de eerste helft 47% 58% 37%
Niet gescoord in de eerste helft 58% 47% 68%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 26% 21% 32%
Tweede helft gelijk 16% 16% 16%
Tweede helft verloren 58% 63% 53%
Gescoord in de tweede helft 0,45 0,42 0,47
Tegen in de tweede helft 1,11 1,37 0,84
De nul gehouden in de tweede helft 34% 26% 42%
Niet gescoord in de tweede helft 66% 68% 63%
Meeste doelpunten in de eerste helft 21% 21% 21%
Meeste doelpunten in de tweede helft 53% 63% 42%
Evenveel in beide helften 26% 16% 37%

Wanneer scoort Ross County?

De meeste doelpunten van Ross County vallen tussen minuut 21 en 30, goed voor 26% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 51 en 60.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
6%
11%
26%
3%
17%
3%
9%
11%
14%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
9%
12%
9%
5%
5%
17%
14%
15%
15%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Ross County

Ross County trapte gemiddeld 4,1 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 6,5 toe. In 66% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 4,05 3,89 4,21
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 6,47 6,26 6,68
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 89% 84% 95%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 66% 63% 68%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 53% 53% 53%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 26% 16% 37%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 50% 47% 53%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 39% 42% 37%

Kaartenstatistieken Ross County

Ross County kreeg gemiddeld 2,16 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,11 bij de tegenstander. In 42% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 2,16 2,16 2,16
Rode kaarten per wedstrijd 0,13 0,21 0,05
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 1,11 1,16 1,05
Zelf over 1.5 kaarten 61% 63% 58%
Zelf over 2.5 kaarten 42% 42% 42%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 42% 53% 32%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 32% 32% 32%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 16% 11% 21%

Schoten en xG van Ross County

De ploeg loste gemiddeld 9,7 schoten per wedstrijd, waarvan 3,1 op doel. Dat is een precisie van 32%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 9,71 10,26 9,16
Schoten op doel per wedstrijd 3,11 3,42 2,79
Schoten naast per wedstrijd 4,29 4,16 4,42
Schoten tegen per wedstrijd 13,79 15,05 12,53
Balbezit 47,8 46,8 48,8

Meest voorkomende uitslagen Ross County

De vaakst voorkomende uitslag is 0-2, in 6 van de 38 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
0 - 2 6 16%
1 - 0 4 11%
1 - 2 4 11%
2 - 1 3 8%
1 - 1 3 8%
1 - 3 3 8%
0 - 1 3 8%
2 - 0 2 5%
2 - 2 2 5%
0 - 4 2 5%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Ross County.

Ross County · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook