Statistieken Ross County 2018

Alle cijfers hieronder gaan over Scottish Championship 2018, 36 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Ross County

Ross County speelde 36 wedstrijden dit seizoen: 21 keer gewonnen, 8 keer gelijk en 7 keer verloren. Dat levert 71 punten op, oftewel 1,97 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 2,39 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,56.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 36 21 8 7 63 34 29 71 1,97
Thuis 18 13 4 1 32 9 23 43 2,39
Uit 18 8 4 6 31 25 6 28 1,56
Punten per wedstrijd 1,97
Gescoord per wedstrijd 1,75
Tegen per wedstrijd 0,94
De nul gehouden 36%

Basisstatistieken Ross County

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 58% 72% 44%
Gelijk 22% 22% 22%
Verloren 19% 6% 33%
Gescoord per wedstrijd 1,75 1,78 1,72
Tegendoelpunten per wedstrijd 0,94 0,50 1,39
De nul gehouden 36% 56% 17%
Niet gescoord 22% 17% 28%
Als eerste gescoord 63% 76% 47%

Gebaseerd op 32 van de 36 wedstrijden (Als eerste gescoord).

Doelpuntenstatistieken Ross County

Ross County scoorde 63 doelpunten, gemiddeld 1,75 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 51 minuten een doelpunt. In 58% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 22% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,75 1,78 1,72
Minstens 1 keer gescoord 78% 83% 72%
Minstens 2 keer gescoord 58% 61% 56%
Minstens 3 keer gescoord 22% 17% 28%
Minstens 4 keer gescoord 11% 11% 11%
In beide helften gescoord 38% 41% 33%
Niet gescoord 22% 17% 28%

Tegendoelpunten Ross County

Aan de andere kant incasseerde Ross County 34 doelpunten, gemiddeld 0,94 per wedstrijd. In 36% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 0,94 0,50 1,39
Minstens 1 tegendoelpunt 64% 44% 83%
Minstens 2 tegendoelpunten 19% 6% 33%
Minstens 3 tegendoelpunten 8% 0% 17%
Minstens 4 tegendoelpunten 3% 0% 6%
De nul gehouden 36% 56% 17%

Over/under statistieken Ross County

In een wedstrijd van Ross County vallen er gemiddeld 2,69 doelpunten. In 50% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 31% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,69 2,28 3,11
Over 0.5 92% 89% 94%
Over 1.5 72% 72% 72%
Over 2.5 50% 39% 61%
Over 3.5 31% 17% 44%
Over 4.5 17% 11% 22%
Over 5.5 8% 0% 17%

Beide ploegen scoren bij Ross County

In 50% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 39%, op verplaatsing tot 61%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 50% 39% 61%
Beide ploegen scoren + winst 31% 28% 33%
Beide ploegen scoren + gelijk 14% 11% 17%
Beide ploegen scoren + verlies 6% 0% 11%
Beide ploegen scoren + over 2.5 42% 28% 56%
Geen btts + over 2.5 8% 11% 6%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 19% 6% 33%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 16% 18% 13%
Beide ploegen scoren in beide helften 0% 0% 0%

Gebaseerd op 32 van de 36 wedstrijden (helften).

Statistieken per helft

Ross County scoorde 20 doelpunten voor rust en 39 erna, en kreeg er 18 tegen in de eerste helft en 9 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 31% 41% 20%
Eerste helft gelijk 41% 47% 33%
Eerste helft verloren 28% 12% 47%
Gescoord in de eerste helft 0,63 0,59 0,67
Tegen in de eerste helft 0,56 0,18 1,00
De nul gehouden in de eerste helft 56% 82% 27%
Niet gescoord in de eerste helft 56% 53% 60%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 59% 59% 60%
Tweede helft gelijk 34% 35% 33%
Tweede helft verloren 6% 6% 7%
Gescoord in de tweede helft 1,22 1,18 1,27
Tegen in de tweede helft 0,28 0,29 0,27
De nul gehouden in de tweede helft 81% 76% 87%
Niet gescoord in de tweede helft 25% 24% 27%
Meeste doelpunten in de eerste helft 28% 18% 40%
Meeste doelpunten in de tweede helft 44% 53% 33%
Evenveel in beide helften 28% 29% 27%

Gebaseerd op 32 van de 36 wedstrijden.

Wanneer scoort Ross County?

De meeste doelpunten van Ross County vallen tussen minuut 51 en 60, goed voor 22% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 21 en 30.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
3%
10%
8%
3%
17%
22%
8%
15%
12%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
4%
19%
30%
7%
11%
4%
4%
22%
0%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Ross County

Geen gegevens beschikbaar

Kaartenstatistieken Ross County

Ross County kreeg gemiddeld 0,06 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 0,06 bij de tegenstander. In 3% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 0,06 0,00 0,13
Rode kaarten per wedstrijd 0,00 0,00 0,00
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 0,06 0,00 0,13
Zelf over 1.5 kaarten 3% 0% 7%
Zelf over 2.5 kaarten 0% 0% 0%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 3% 0% 7%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 0% 0% 0%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 0% 0% 0%

Gebaseerd op 32 van de 36 wedstrijden.

Schoten en xG van Ross County

Geen gegevens beschikbaar

Meest voorkomende uitslagen Ross County

De vaakst voorkomende uitslag is 2-1, in 6 van de 36 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
2 - 1 6 17%
2 - 0 5 14%
0 - 1 4 11%
1 - 0 3 8%
1 - 1 3 8%
0 - 0 3 8%
3 - 1 2 6%
5 - 0 1 3%
5 - 1 1 3%
4 - 0 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Ross County.

Ross County · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook