Statistieken Mlada Boleslav 2025

Alle cijfers hieronder gaan over Czech Liga 2025, 35 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Mlada Boleslav

Mlada Boleslav speelde 35 wedstrijden dit seizoen: 9 keer gewonnen, 13 keer gelijk en 13 keer verloren. Dat levert 40 punten op, oftewel 1,14 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,06 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,24.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 35 9 13 13 49 57 -8 40 1,14
Thuis 18 4 7 7 25 33 -8 19 1,06
Uit 17 5 6 6 24 24 0 21 1,24
Punten per wedstrijd 1,14
Gescoord per wedstrijd 1,40
Tegen per wedstrijd 1,63
De nul gehouden 29%

Basisstatistieken Mlada Boleslav

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 26% 22% 29%
Gelijk 37% 39% 35%
Verloren 37% 39% 35%
Gescoord per wedstrijd 1,40 1,39 1,41
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,63 1,83 1,41
De nul gehouden 29% 22% 35%
Niet gescoord 26% 22% 29%
Als eerste gescoord 34% 33% 35%

Doelpuntenstatistieken Mlada Boleslav

Mlada Boleslav scoorde 49 doelpunten, gemiddeld 1,40 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 64 minuten een doelpunt. In 40% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 26% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,40 1,39 1,41
Minstens 1 keer gescoord 74% 78% 71%
Minstens 2 keer gescoord 40% 39% 41%
Minstens 3 keer gescoord 23% 22% 24%
Minstens 4 keer gescoord 3% 0% 6%
In beide helften gescoord 26% 17% 35%
Niet gescoord 26% 22% 29%

Tegendoelpunten Mlada Boleslav

Aan de andere kant incasseerde Mlada Boleslav 57 doelpunten, gemiddeld 1,63 per wedstrijd. In 29% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,63 1,83 1,41
Minstens 1 tegendoelpunt 71% 78% 65%
Minstens 2 tegendoelpunten 54% 56% 53%
Minstens 3 tegendoelpunten 23% 28% 18%
Minstens 4 tegendoelpunten 11% 17% 6%
De nul gehouden 29% 22% 35%

Over/under statistieken Mlada Boleslav

In een wedstrijd van Mlada Boleslav vallen er gemiddeld 3,03 doelpunten. In 60% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 40% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 3,03 3,22 2,82
Over 0.5 86% 89% 82%
Over 1.5 83% 89% 76%
Over 2.5 60% 61% 59%
Over 3.5 40% 44% 35%
Over 4.5 26% 28% 24%
Over 5.5 9% 11% 6%

Beide ploegen scoren bij Mlada Boleslav

In 60% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 67%, op verplaatsing tot 53%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 60% 67% 53%
Beide ploegen scoren + winst 11% 11% 12%
Beide ploegen scoren + gelijk 23% 28% 18%
Beide ploegen scoren + verlies 26% 28% 24%
Beide ploegen scoren + over 2.5 46% 50% 41%
Geen btts + over 2.5 14% 11% 18%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 23% 17% 29%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 37% 39% 35%
Beide ploegen scoren in beide helften 14% 11% 18%

Statistieken per helft

Mlada Boleslav scoorde 21 doelpunten voor rust en 28 erna, en kreeg er 25 tegen in de eerste helft en 32 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 29% 22% 35%
Eerste helft gelijk 37% 28% 47%
Eerste helft verloren 34% 50% 18%
Gescoord in de eerste helft 0,60 0,44 0,76
Tegen in de eerste helft 0,71 0,83 0,59
De nul gehouden in de eerste helft 46% 33% 59%
Niet gescoord in de eerste helft 57% 72% 41%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 26% 33% 18%
Tweede helft gelijk 40% 33% 47%
Tweede helft verloren 34% 33% 35%
Gescoord in de tweede helft 0,80 0,94 0,65
Tegen in de tweede helft 0,91 1,00 0,82
De nul gehouden in de tweede helft 43% 44% 41%
Niet gescoord in de tweede helft 43% 33% 53%
Meeste doelpunten in de eerste helft 23% 17% 29%
Meeste doelpunten in de tweede helft 40% 50% 29%
Evenveel in beide helften 37% 33% 41%

Wanneer scoort Mlada Boleslav?

De meeste doelpunten van Mlada Boleslav vallen tussen minuut 41 en 50, goed voor 18% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 51 en 60.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
4%
8%
6%
12%
18%
12%
16%
14%
8%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
11%
12%
12%
7%
5%
18%
9%
11%
16%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Mlada Boleslav

Mlada Boleslav trapte gemiddeld 5,0 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 5,7 toe. In 68% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 5,04 6,08 3,92
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 5,72 5,00 6,50
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 84% 77% 92%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 68% 62% 75%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 44% 46% 42%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 32% 46% 17%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 64% 77% 50%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 40% 46% 33%

Gebaseerd op 25 van de 35 wedstrijden.

Kaartenstatistieken Mlada Boleslav

Mlada Boleslav kreeg gemiddeld 1,83 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,86 bij de tegenstander. In 51% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,83 1,56 2,12
Rode kaarten per wedstrijd 0,09 0,06 0,12
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 1,86 2,00 1,71
Zelf over 1.5 kaarten 60% 50% 71%
Zelf over 2.5 kaarten 29% 17% 41%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 51% 50% 53%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 34% 28% 41%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 20% 17% 24%

Schoten en xG van Mlada Boleslav

De ploeg loste gemiddeld 13,1 schoten per wedstrijd, waarvan 4,6 op doel. Dat is een precisie van 35%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 13,08 15,77 10,17
Schoten op doel per wedstrijd 4,64 4,92 4,33
Schoten naast per wedstrijd 4,88 6,00 3,67
Schoten tegen per wedstrijd 14,32 13,23 15,50
Verwachte doelpunten (xG) voor 1,20 1,57 0,83
Verwachte doelpunten (xG) tegen 1,22 1,39 1,06
Balbezit 55,8 60,7 50,4

Gebaseerd op 25 van de 35 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen Mlada Boleslav

De vaakst voorkomende uitslag is 1-1, in 5 van de 35 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 1 5 14%
0 - 0 5 14%
1 - 2 4 11%
3 - 0 3 9%
3 - 2 2 6%
2 - 2 2 6%
2 - 3 2 6%
0 - 2 2 6%
4 - 2 1 3%
3 - 1 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Mlada Boleslav.

Spelersstatistieken Mlada Boleslav

Topschutters
Speler Doelpunten
Michal Ševčík 8
Matyáš Vojta 7
Solomon John 5
Josef Kolářík 5
Jiří Klíma 3

Michal Ševčík is dit seizoen de topschutter van Mlada Boleslav (8). Daarachter volgen Matyáš Vojta (7) en Solomon John (5).

Topschutters Mlada Boleslav

Meeste assists
Speler Assists
Roman Macek 3
David Pech 2
Daniel Mareček 2
Ondřej Karafiát 2
Matěj Hybš 2

Roman Macek gaf de meeste assists bij Mlada Boleslav (3). Daarachter volgen David Pech (2) en Daniel Mareček (2).

Assists Mlada Boleslav

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
Solomon John 34
Josef Kolářík 34
Martin Králik 33
Daniel Langhamer 33
Jiří Floder 33

Solomon John speelde de meeste wedstrijden voor Mlada Boleslav (34). Daarachter volgen Josef Kolářík (34) en Martin Králik (33).

Wedstrijden Mlada Boleslav

Meeste kaarten
Speler Kaarten
Roman Macek 7
Daniel Langhamer 6
Filip Matoušek 6
Martin Králik 5
Christopher Kabongo 4

Roman Macek pakte de meeste kaarten bij Mlada Boleslav (7). Daarachter volgen Daniel Langhamer (6) en Filip Matoušek (6).

Kaarten Mlada Boleslav

Mlada Boleslav · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook