Statistieken Mlada Boleslav 2020

Alle cijfers hieronder gaan over Czech Liga 2020, 34 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Mlada Boleslav

Mlada Boleslav speelde 34 wedstrijden dit seizoen: 10 keer gewonnen, 9 keer gelijk en 15 keer verloren. Dat levert 39 punten op, oftewel 1,15 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,18 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,12.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 34 10 9 15 49 54 -5 39 1,15
Thuis 17 5 5 7 27 28 -1 20 1,18
Uit 17 5 4 8 22 26 -4 19 1,12
Punten per wedstrijd 1,15
Gescoord per wedstrijd 1,44
Tegen per wedstrijd 1,59
De nul gehouden 21%

Basisstatistieken Mlada Boleslav

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 29% 29% 29%
Gelijk 26% 29% 24%
Verloren 44% 41% 47%
Gescoord per wedstrijd 1,44 1,59 1,29
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,59 1,65 1,53
De nul gehouden 21% 24% 18%
Niet gescoord 26% 24% 29%
Als eerste gescoord 47% 47% 47%

Doelpuntenstatistieken Mlada Boleslav

Mlada Boleslav scoorde 49 doelpunten, gemiddeld 1,44 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 62 minuten een doelpunt. In 44% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 26% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,44 1,59 1,29
Minstens 1 keer gescoord 74% 76% 71%
Minstens 2 keer gescoord 44% 53% 35%
Minstens 3 keer gescoord 21% 18% 24%
Minstens 4 keer gescoord 6% 12% 0%
In beide helften gescoord 32% 35% 29%
Niet gescoord 26% 24% 29%

Tegendoelpunten Mlada Boleslav

Aan de andere kant incasseerde Mlada Boleslav 54 doelpunten, gemiddeld 1,59 per wedstrijd. In 21% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,59 1,65 1,53
Minstens 1 tegendoelpunt 79% 76% 82%
Minstens 2 tegendoelpunten 50% 47% 53%
Minstens 3 tegendoelpunten 21% 29% 12%
Minstens 4 tegendoelpunten 6% 6% 6%
De nul gehouden 21% 24% 18%

Over/under statistieken Mlada Boleslav

In een wedstrijd van Mlada Boleslav vallen er gemiddeld 3,03 doelpunten. In 62% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 41% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 3,03 3,24 2,82
Over 0.5 94% 94% 94%
Over 1.5 82% 88% 76%
Over 2.5 62% 53% 71%
Over 3.5 41% 47% 35%
Over 4.5 12% 18% 6%
Over 5.5 3% 6% 0%

Beide ploegen scoren bij Mlada Boleslav

In 59% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 59%, op verplaatsing tot 59%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 59% 59% 59%
Beide ploegen scoren + winst 15% 12% 18%
Beide ploegen scoren + gelijk 21% 24% 18%
Beide ploegen scoren + verlies 24% 24% 24%
Beide ploegen scoren + over 2.5 50% 47% 53%
Geen btts + over 2.5 12% 6% 18%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 26% 29% 24%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 29% 35% 24%
Beide ploegen scoren in beide helften 9% 18% 0%

Statistieken per helft

Mlada Boleslav scoorde 26 doelpunten voor rust en 23 erna, en kreeg er 24 tegen in de eerste helft en 30 in de tweede. De ploeg is duidelijk het gevaarlijkst voor de rust.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 35% 35% 35%
Eerste helft gelijk 35% 35% 35%
Eerste helft verloren 29% 29% 29%
Gescoord in de eerste helft 0,76 0,88 0,65
Tegen in de eerste helft 0,71 0,76 0,65
De nul gehouden in de eerste helft 47% 41% 53%
Niet gescoord in de eerste helft 41% 41% 41%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 26% 24% 29%
Tweede helft gelijk 29% 35% 24%
Tweede helft verloren 44% 41% 47%
Gescoord in de tweede helft 0,68 0,71 0,65
Tegen in de tweede helft 0,88 0,88 0,88
De nul gehouden in de tweede helft 38% 35% 41%
Niet gescoord in de tweede helft 53% 47% 59%
Meeste doelpunten in de eerste helft 32% 29% 35%
Meeste doelpunten in de tweede helft 35% 24% 47%
Evenveel in beide helften 32% 47% 18%

Wanneer scoort Mlada Boleslav?

De meeste doelpunten van Mlada Boleslav vallen tussen minuut 11 en 20, goed voor 18% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 71 en 80.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
6%
18%
16%
8%
14%
10%
2%
6%
18%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
9%
6%
11%
15%
6%
7%
6%
20%
20%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Mlada Boleslav

Mlada Boleslav trapte gemiddeld 4,3 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 5,5 toe. In 58% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 4,31 5,00 3,50
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 5,50 4,21 7,00
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 88% 93% 83%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 58% 57% 58%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 38% 36% 42%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 15% 0% 33%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 62% 79% 42%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 42% 50% 33%

Gebaseerd op 26 van de 34 wedstrijden.

Kaartenstatistieken Mlada Boleslav

Mlada Boleslav kreeg gemiddeld 1,88 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,68 bij de tegenstander. In 53% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,88 1,76 2,00
Rode kaarten per wedstrijd 0,03 0,06 0,00
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 1,68 1,59 1,76
Zelf over 1.5 kaarten 56% 47% 65%
Zelf over 2.5 kaarten 29% 29% 29%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 53% 59% 47%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 26% 29% 24%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 18% 18% 18%

Schoten en xG van Mlada Boleslav

De ploeg loste gemiddeld 7,8 schoten per wedstrijd, waarvan 3,7 op doel. Dat is een precisie van 48%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 7,77 8,57 6,83
Schoten op doel per wedstrijd 3,69 4,21 3,08
Schoten naast per wedstrijd 4,08 4,36 3,75
Schoten tegen per wedstrijd 7,77 7,71 7,83
Balbezit 48,0 48,0

Gebaseerd op 26 van de 34 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen Mlada Boleslav

De vaakst voorkomende uitslag is 2-2, in 4 van de 34 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
2 - 2 4 12%
1 - 2 4 12%
3 - 1 3 9%
2 - 0 3 9%
1 - 1 3 9%
0 - 1 3 9%
1 - 3 2 6%
0 - 0 2 6%
0 - 3 2 6%
4 - 1 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Mlada Boleslav.

Mlada Boleslav · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook