Statistieken Mlada Boleslav 2019

Alle cijfers hieronder gaan over Czech Liga 2019, 33 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Mlada Boleslav

Mlada Boleslav speelde 33 wedstrijden dit seizoen: 13 keer gewonnen, 7 keer gelijk en 13 keer verloren. Dat levert 46 punten op, oftewel 1,39 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 2,00 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,82.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 33 13 7 13 54 56 -2 46 1,39
Thuis 16 10 2 4 35 20 15 32 2,00
Uit 17 3 5 9 19 36 -17 14 0,82
Punten per wedstrijd 1,39
Gescoord per wedstrijd 1,64
Tegen per wedstrijd 1,70
De nul gehouden 21%

Basisstatistieken Mlada Boleslav

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 39% 63% 18%
Gelijk 21% 13% 29%
Verloren 39% 25% 53%
Gescoord per wedstrijd 1,64 2,19 1,12
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,70 1,25 2,12
De nul gehouden 21% 25% 18%
Niet gescoord 27% 19% 35%
Als eerste gescoord 24% 25% 24%

Doelpuntenstatistieken Mlada Boleslav

Mlada Boleslav scoorde 54 doelpunten, gemiddeld 1,64 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 55 minuten een doelpunt. In 52% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 27% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,64 2,19 1,12
Minstens 1 keer gescoord 73% 81% 65%
Minstens 2 keer gescoord 52% 63% 41%
Minstens 3 keer gescoord 21% 38% 6%
Minstens 4 keer gescoord 12% 25% 0%
In beide helften gescoord 36% 38% 35%
Niet gescoord 27% 19% 35%

Tegendoelpunten Mlada Boleslav

Aan de andere kant incasseerde Mlada Boleslav 56 doelpunten, gemiddeld 1,70 per wedstrijd. In 21% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,70 1,25 2,12
Minstens 1 tegendoelpunt 79% 75% 82%
Minstens 2 tegendoelpunten 52% 31% 71%
Minstens 3 tegendoelpunten 21% 19% 24%
Minstens 4 tegendoelpunten 6% 0% 12%
De nul gehouden 21% 25% 18%

Over/under statistieken Mlada Boleslav

In een wedstrijd van Mlada Boleslav vallen er gemiddeld 3,33 doelpunten. In 64% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 39% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 3,33 3,44 3,24
Over 0.5 94% 94% 94%
Over 1.5 85% 81% 88%
Over 2.5 64% 69% 59%
Over 3.5 39% 44% 35%
Over 4.5 24% 31% 18%
Over 5.5 15% 19% 12%

Beide ploegen scoren bij Mlada Boleslav

In 58% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 63%, op verplaatsing tot 53%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 58% 63% 53%
Beide ploegen scoren + winst 24% 44% 6%
Beide ploegen scoren + gelijk 15% 6% 24%
Beide ploegen scoren + verlies 18% 13% 24%
Beide ploegen scoren + over 2.5 52% 56% 47%
Geen btts + over 2.5 12% 13% 12%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 30% 31% 29%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 27% 19% 35%
Beide ploegen scoren in beide helften 12% 6% 18%

Statistieken per helft

Mlada Boleslav scoorde 20 doelpunten voor rust en 34 erna, en kreeg er 37 tegen in de eerste helft en 19 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 21% 25% 18%
Eerste helft gelijk 27% 31% 24%
Eerste helft verloren 52% 44% 59%
Gescoord in de eerste helft 0,61 0,75 0,47
Tegen in de eerste helft 1,12 0,88 1,35
De nul gehouden in de eerste helft 27% 31% 24%
Niet gescoord in de eerste helft 58% 56% 59%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 45% 63% 29%
Tweede helft gelijk 36% 25% 47%
Tweede helft verloren 18% 13% 24%
Gescoord in de tweede helft 1,03 1,44 0,65
Tegen in de tweede helft 0,58 0,38 0,76
De nul gehouden in de tweede helft 64% 75% 53%
Niet gescoord in de tweede helft 33% 25% 41%
Meeste doelpunten in de eerste helft 36% 31% 41%
Meeste doelpunten in de tweede helft 36% 50% 24%
Evenveel in beide helften 27% 19% 35%

Wanneer scoort Mlada Boleslav?

De meeste doelpunten van Mlada Boleslav vallen tussen minuut 71 en 80, goed voor 17% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 1 en 10.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
7%
7%
7%
6%
15%
11%
13%
17%
17%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
14%
14%
14%
13%
14%
7%
7%
7%
9%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Mlada Boleslav

Mlada Boleslav trapte gemiddeld 4,3 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 6,1 toe. In 67% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 4,33 5,14 3,46
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 6,15 5,64 6,69
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 89% 93% 85%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 67% 79% 54%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 52% 57% 46%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 26% 29% 23%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 70% 93% 46%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 52% 64% 38%

Gebaseerd op 27 van de 33 wedstrijden.

Kaartenstatistieken Mlada Boleslav

Mlada Boleslav kreeg gemiddeld 2,18 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,39 bij de tegenstander. In 64% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 2,18 1,88 2,47
Rode kaarten per wedstrijd 0,06 0,00 0,12
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 2,39 2,38 2,41
Zelf over 1.5 kaarten 76% 69% 82%
Zelf over 2.5 kaarten 39% 31% 47%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 64% 63% 65%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 52% 50% 53%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 39% 31% 47%

Schoten en xG van Mlada Boleslav

De ploeg loste gemiddeld 6,2 schoten per wedstrijd, waarvan 2,7 op doel. Dat is een precisie van 43%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 6,17 8,50 5,00
Schoten op doel per wedstrijd 2,67 4,50 1,75
Schoten naast per wedstrijd 3,50 4,00 3,25
Schoten tegen per wedstrijd 8,83 7,00 9,75
Balbezit 40,5 40,5

Gebaseerd op 6 van de 33 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen Mlada Boleslav

De vaakst voorkomende uitslag is 2-1, in 3 van de 33 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
2 - 1 3 9%
2 - 2 3 9%
0 - 2 3 9%
2 - 0 2 6%
1 - 1 2 6%
1 - 2 2 6%
0 - 0 2 6%
0 - 1 2 6%
0 - 3 2 6%
6 - 0 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Mlada Boleslav.

Mlada Boleslav · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook