Statistieken Mlada Boleslav 2024

Alle cijfers hieronder gaan over Czech Liga 2024, 35 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Mlada Boleslav

Mlada Boleslav speelde 35 wedstrijden dit seizoen: 11 keer gewonnen, 8 keer gelijk en 16 keer verloren. Dat levert 41 punten op, oftewel 1,17 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,28 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,06.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 35 11 8 16 48 48 0 41 1,17
Thuis 18 6 5 7 25 22 3 23 1,28
Uit 17 5 3 9 23 26 -3 18 1,06
Punten per wedstrijd 1,17
Gescoord per wedstrijd 1,37
Tegen per wedstrijd 1,37
De nul gehouden 26%

Basisstatistieken Mlada Boleslav

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 31% 33% 29%
Gelijk 23% 28% 18%
Verloren 46% 39% 53%
Gescoord per wedstrijd 1,37 1,39 1,35
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,37 1,22 1,53
De nul gehouden 26% 33% 18%
Niet gescoord 23% 28% 18%
Als eerste gescoord 54% 50% 59%

Doelpuntenstatistieken Mlada Boleslav

Mlada Boleslav scoorde 48 doelpunten, gemiddeld 1,37 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 66 minuten een doelpunt. In 40% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 23% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,37 1,39 1,35
Minstens 1 keer gescoord 77% 72% 82%
Minstens 2 keer gescoord 40% 44% 35%
Minstens 3 keer gescoord 14% 17% 12%
Minstens 4 keer gescoord 6% 6% 6%
In beide helften gescoord 31% 39% 24%
Niet gescoord 23% 28% 18%

Tegendoelpunten Mlada Boleslav

Aan de andere kant incasseerde Mlada Boleslav 48 doelpunten, gemiddeld 1,37 per wedstrijd. In 26% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,37 1,22 1,53
Minstens 1 tegendoelpunt 74% 67% 82%
Minstens 2 tegendoelpunten 49% 44% 53%
Minstens 3 tegendoelpunten 14% 11% 18%
Minstens 4 tegendoelpunten 0% 0% 0%
De nul gehouden 26% 33% 18%

Over/under statistieken Mlada Boleslav

In een wedstrijd van Mlada Boleslav vallen er gemiddeld 2,74 doelpunten. In 60% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 31% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,74 2,61 2,88
Over 0.5 97% 94% 100%
Over 1.5 80% 72% 88%
Over 2.5 60% 56% 65%
Over 3.5 31% 33% 29%
Over 4.5 6% 6% 6%
Over 5.5 0% 0% 0%

Beide ploegen scoren bij Mlada Boleslav

In 54% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 44%, op verplaatsing tot 65%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 54% 44% 65%
Beide ploegen scoren + winst 9% 6% 12%
Beide ploegen scoren + gelijk 20% 22% 18%
Beide ploegen scoren + verlies 26% 17% 35%
Beide ploegen scoren + over 2.5 46% 39% 53%
Geen btts + over 2.5 14% 17% 12%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 31% 17% 47%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 29% 33% 24%
Beide ploegen scoren in beide helften 11% 17% 6%

Statistieken per helft

Mlada Boleslav scoorde 20 doelpunten voor rust en 28 erna, en kreeg er 25 tegen in de eerste helft en 23 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 20% 28% 12%
Eerste helft gelijk 51% 44% 59%
Eerste helft verloren 29% 28% 29%
Gescoord in de eerste helft 0,57 0,50 0,65
Tegen in de eerste helft 0,71 0,61 0,82
De nul gehouden in de eerste helft 46% 56% 35%
Niet gescoord in de eerste helft 49% 56% 41%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 31% 33% 29%
Tweede helft gelijk 37% 44% 29%
Tweede helft verloren 31% 22% 41%
Gescoord in de tweede helft 0,80 0,89 0,71
Tegen in de tweede helft 0,66 0,61 0,71
De nul gehouden in de tweede helft 46% 50% 41%
Niet gescoord in de tweede helft 43% 33% 53%
Meeste doelpunten in de eerste helft 34% 22% 47%
Meeste doelpunten in de tweede helft 37% 44% 29%
Evenveel in beide helften 29% 33% 24%

Wanneer scoort Mlada Boleslav?

De meeste doelpunten van Mlada Boleslav vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 19% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 31 en 40.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
8%
8%
8%
10%
17%
15%
6%
8%
19%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
8%
10%
8%
15%
13%
10%
15%
8%
13%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Mlada Boleslav

Mlada Boleslav trapte gemiddeld 5,4 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 5,8 toe. In 88% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 5,41 5,53 5,27
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 5,84 5,47 6,27
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 91% 94% 87%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 88% 88% 87%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 59% 53% 67%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 34% 35% 33%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 75% 88% 60%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 53% 53% 53%

Gebaseerd op 32 van de 35 wedstrijden.

Kaartenstatistieken Mlada Boleslav

Mlada Boleslav kreeg gemiddeld 1,83 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,63 bij de tegenstander. In 46% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,83 1,89 1,76
Rode kaarten per wedstrijd 0,14 0,00 0,29
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 1,63 1,78 1,47
Zelf over 1.5 kaarten 60% 61% 59%
Zelf over 2.5 kaarten 20% 17% 24%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 46% 50% 41%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 26% 17% 35%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 11% 11% 12%

Schoten en xG van Mlada Boleslav

De ploeg loste gemiddeld 12,2 schoten per wedstrijd, waarvan 3,9 op doel. Dat is een precisie van 32%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 12,18 12,53 11,81
Schoten op doel per wedstrijd 3,88 4,47 3,25
Schoten naast per wedstrijd 4,67 4,47 4,88
Schoten tegen per wedstrijd 14,97 14,35 15,63
Verwachte doelpunten (xG) voor 1,40 1,47 1,33
Verwachte doelpunten (xG) tegen 1,82 1,32 2,31
Balbezit 53,8 54,6 52,9

Gebaseerd op 33 van de 35 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen Mlada Boleslav

De vaakst voorkomende uitslag is 2-2, in 4 van de 35 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
2 - 2 4 11%
1 - 2 4 11%
0 - 2 4 11%
3 - 0 3 9%
2 - 1 3 9%
1 - 0 3 9%
1 - 1 3 9%
1 - 3 3 9%
0 - 1 3 9%
4 - 0 2 6%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Mlada Boleslav.

Spelersstatistieken Mlada Boleslav

Topschutters
Speler Doelpunten
Matyáš Vojta 10
Lukáš Mašek 5
Vasil Kušej 3
Tomáš Ladra 3
Marek Matějovský 3

Matyáš Vojta is dit seizoen de topschutter van Mlada Boleslav (10). Daarachter volgen Lukáš Mašek (5) en Vasil Kušej (3).

Topschutters Mlada Boleslav

Meeste assists
Speler Assists
Vasil Kušej 8
Tomáš Ladra 8
Jakub Fulnek 2
Martin Králik 2
Dominik Kostka 2

Vasil Kušej gaf de meeste assists bij Mlada Boleslav (8). Daarachter volgen Tomáš Ladra (8) en Jakub Fulnek (2).

Assists Mlada Boleslav

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
Jakub Fulnek 35
Matěj Pulkrab 35
Vojtech Stransky 33
Tomáš Ladra 32
Denis Donát 32

Jakub Fulnek speelde de meeste wedstrijden voor Mlada Boleslav (35). Daarachter volgen Matěj Pulkrab (35) en Vojtech Stransky (33).

Wedstrijden Mlada Boleslav

Meeste kaarten
Speler Kaarten
Marek Suchý 10
Vojtech Stransky 7
Martin Králik 5
Nicolas Penner 5
Marek Matějovský 4

Marek Suchý pakte de meeste kaarten bij Mlada Boleslav (10). Daarachter volgen Vojtech Stransky (7) en Martin Králik (5).

Kaarten Mlada Boleslav

Mlada Boleslav · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook