Statistieken Mlada Boleslav 2021

Alle cijfers hieronder gaan over Czech Liga 2021, 33 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Mlada Boleslav

Mlada Boleslav speelde 33 wedstrijden dit seizoen: 13 keer gewonnen, 6 keer gelijk en 14 keer verloren. Dat levert 45 punten op, oftewel 1,36 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,50 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,24.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 33 13 6 14 50 51 -1 45 1,36
Thuis 16 7 3 6 30 28 2 24 1,50
Uit 17 6 3 8 20 23 -3 21 1,24
Punten per wedstrijd 1,36
Gescoord per wedstrijd 1,52
Tegen per wedstrijd 1,55
De nul gehouden 24%

Basisstatistieken Mlada Boleslav

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 39% 44% 35%
Gelijk 18% 19% 18%
Verloren 42% 38% 47%
Gescoord per wedstrijd 1,52 1,88 1,18
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,55 1,75 1,35
De nul gehouden 24% 31% 18%
Niet gescoord 18% 19% 18%
Als eerste gescoord 52% 44% 59%

Doelpuntenstatistieken Mlada Boleslav

Mlada Boleslav scoorde 50 doelpunten, gemiddeld 1,52 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 59 minuten een doelpunt. In 45% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 18% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,52 1,88 1,18
Minstens 1 keer gescoord 82% 81% 82%
Minstens 2 keer gescoord 45% 63% 29%
Minstens 3 keer gescoord 21% 38% 6%
Minstens 4 keer gescoord 3% 6% 0%
In beide helften gescoord 36% 50% 24%
Niet gescoord 18% 19% 18%

Tegendoelpunten Mlada Boleslav

Aan de andere kant incasseerde Mlada Boleslav 51 doelpunten, gemiddeld 1,55 per wedstrijd. In 24% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,55 1,75 1,35
Minstens 1 tegendoelpunt 76% 69% 82%
Minstens 2 tegendoelpunten 55% 56% 53%
Minstens 3 tegendoelpunten 18% 38% 0%
Minstens 4 tegendoelpunten 3% 6% 0%
De nul gehouden 24% 31% 18%

Over/under statistieken Mlada Boleslav

In een wedstrijd van Mlada Boleslav vallen er gemiddeld 3,06 doelpunten. In 61% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 33% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 3,06 3,63 2,53
Over 0.5 100% 100% 100%
Over 1.5 76% 81% 71%
Over 2.5 61% 63% 59%
Over 3.5 33% 50% 18%
Over 4.5 21% 38% 6%
Over 5.5 9% 19% 0%

Beide ploegen scoren bij Mlada Boleslav

In 58% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 50%, op verplaatsing tot 65%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 58% 50% 65%
Beide ploegen scoren + winst 15% 13% 18%
Beide ploegen scoren + gelijk 18% 19% 18%
Beide ploegen scoren + verlies 24% 19% 29%
Beide ploegen scoren + over 2.5 55% 50% 59%
Geen btts + over 2.5 6% 13% 0%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 30% 38% 24%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 33% 38% 29%
Beide ploegen scoren in beide helften 21% 31% 12%

Statistieken per helft

Mlada Boleslav scoorde 23 doelpunten voor rust en 27 erna, en kreeg er 28 tegen in de eerste helft en 23 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 33% 31% 35%
Eerste helft gelijk 30% 19% 41%
Eerste helft verloren 36% 50% 24%
Gescoord in de eerste helft 0,70 0,75 0,65
Tegen in de eerste helft 0,85 1,13 0,59
De nul gehouden in de eerste helft 45% 38% 53%
Niet gescoord in de eerste helft 42% 38% 47%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 36% 50% 24%
Tweede helft gelijk 36% 31% 41%
Tweede helft verloren 27% 19% 35%
Gescoord in de tweede helft 0,82 1,13 0,53
Tegen in de tweede helft 0,70 0,63 0,76
De nul gehouden in de tweede helft 42% 44% 41%
Niet gescoord in de tweede helft 39% 31% 47%
Meeste doelpunten in de eerste helft 39% 44% 35%
Meeste doelpunten in de tweede helft 30% 13% 47%
Evenveel in beide helften 30% 44% 18%

Wanneer scoort Mlada Boleslav?

De meeste doelpunten van Mlada Boleslav vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 26% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 21 en 30.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
2%
14%
14%
6%
12%
8%
6%
12%
26%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
14%
10%
18%
14%
4%
4%
14%
8%
16%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Mlada Boleslav

Mlada Boleslav trapte gemiddeld 6,5 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 4,0 toe. In 73% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 6,47 8,14 5,00
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 4,00 3,29 4,63
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 93% 100% 88%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 73% 79% 69%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 53% 57% 50%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 27% 43% 13%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 83% 93% 75%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 77% 93% 63%

Gebaseerd op 30 van de 33 wedstrijden.

Kaartenstatistieken Mlada Boleslav

Mlada Boleslav kreeg gemiddeld 2,06 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,24 bij de tegenstander. In 70% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 2,06 1,63 2,47
Rode kaarten per wedstrijd 0,06 0,06 0,06
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 2,24 2,56 1,94
Zelf over 1.5 kaarten 67% 50% 82%
Zelf over 2.5 kaarten 33% 19% 47%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 70% 63% 76%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 42% 38% 47%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 33% 31% 35%

Schoten en xG van Mlada Boleslav

De ploeg loste gemiddeld 9,9 schoten per wedstrijd, waarvan 5,0 op doel. Dat is een precisie van 50%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 9,93 11,93 8,19
Schoten op doel per wedstrijd 4,97 5,86 4,19
Schoten naast per wedstrijd 4,87 5,93 3,94
Schoten tegen per wedstrijd 8,50 8,57 8,44
Balbezit 51,0 51,0

Gebaseerd op 30 van de 33 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen Mlada Boleslav

De vaakst voorkomende uitslag is 1-0, in 6 van de 33 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 0 6 18%
1 - 2 5 15%
2 - 2 3 9%
0 - 2 3 9%
3 - 3 2 6%
2 - 1 2 6%
2 - 3 2 6%
0 - 1 2 6%
4 - 1 1 3%
3 - 0 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Mlada Boleslav.

Mlada Boleslav · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook