Statistieken Mlada Boleslav
Alle cijfers hieronder gaan over Czech Liga 2026, 13 gespeelde wedstrijden.
Seizoensoverzicht Mlada Boleslav
Mlada Boleslav speelde 13 wedstrijden dit seizoen: 7 keer gewonnen, 3 keer gelijk en 3 keer verloren. Dat levert 24 punten op, oftewel 1,85 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 3,00 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,86.
| Gespeeld | W | G | V | Voor | Tegen | Saldo | Punten | Ppw | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 13 | 7 | 3 | 3 | 22 | 15 | 7 | 24 | 1,85 |
| Thuis | 6 | 6 | 0 | 0 | 14 | 2 | 12 | 18 | 3,00 |
| Uit | 7 | 1 | 3 | 3 | 8 | 13 | -5 | 6 | 0,86 |
Basisstatistieken Mlada Boleslav
| Basis | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gewonnen | 54% | 100% | 14% |
| Gelijk | 23% | 0% | 43% |
| Verloren | 23% | 0% | 43% |
| Gescoord per wedstrijd | 1,69 | 2,33 | 1,14 |
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,15 | 0,33 | 1,86 |
| De nul gehouden | 31% | 67% | 0% |
| Niet gescoord | 23% | 0% | 43% |
| Als eerste gescoord | 62% | 83% | 43% |
Doelpuntenstatistieken Mlada Boleslav
Mlada Boleslav scoorde 22 doelpunten, gemiddeld 1,69 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 53 minuten een doelpunt. In 54% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 23% bleef ze zonder doelpunt.
| Gescoord | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gescoord per wedstrijd | 1,69 | 2,33 | 1,14 |
| Minstens 1 keer gescoord | 77% | 100% | 57% |
| Minstens 2 keer gescoord | 54% | 83% | 29% |
| Minstens 3 keer gescoord | 23% | 33% | 14% |
| Minstens 4 keer gescoord | 15% | 17% | 14% |
| In beide helften gescoord | 38% | 50% | 29% |
| Niet gescoord | 23% | 0% | 43% |
Tegendoelpunten Mlada Boleslav
Aan de andere kant incasseerde Mlada Boleslav 15 doelpunten, gemiddeld 1,15 per wedstrijd. In 31% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.
| Tegen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,15 | 0,33 | 1,86 |
| Minstens 1 tegendoelpunt | 69% | 33% | 100% |
| Minstens 2 tegendoelpunten | 31% | 0% | 57% |
| Minstens 3 tegendoelpunten | 15% | 0% | 29% |
| Minstens 4 tegendoelpunten | 0% | 0% | 0% |
| De nul gehouden | 31% | 67% | 0% |
Over/under statistieken Mlada Boleslav
In een wedstrijd van Mlada Boleslav vallen er gemiddeld 2,85 doelpunten. In 54% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 31% meer dan 3,5.
| Totaal doelpunten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten | 2,85 | 2,67 | 3,00 |
| Over 0.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 85% | 83% | 86% |
| Over 2.5 | 54% | 50% | 57% |
| Over 3.5 | 31% | 33% | 29% |
| Over 4.5 | 8% | 0% | 14% |
| Over 5.5 | 8% | 0% | 14% |
Beide ploegen scoren bij Mlada Boleslav
In 46% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 33%, op verplaatsing tot 57%.
| Beide ploegen scoren | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Beide ploegen scoren | 46% | 33% | 57% |
| Beide ploegen scoren + winst | 23% | 33% | 14% |
| Beide ploegen scoren + gelijk | 23% | 0% | 43% |
| Beide ploegen scoren + verlies | 0% | 0% | 0% |
| Beide ploegen scoren + over 2.5 | 31% | 33% | 29% |
| Geen btts + over 2.5 | 23% | 17% | 29% |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 15% | 0% | 29% |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 31% | 33% | 29% |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 15% | 0% | 29% |
Statistieken per helft
Mlada Boleslav scoorde 11 doelpunten voor rust en 11 erna, en kreeg er 7 tegen in de eerste helft en 8 in de tweede. Beide helften wegen dus ongeveer even zwaar.
| Eerste helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Eerste helft gewonnen | 54% | 83% | 29% |
| Eerste helft gelijk | 15% | 17% | 14% |
| Eerste helft verloren | 31% | 0% | 57% |
| Gescoord in de eerste helft | 0,85 | 1,17 | 0,57 |
| Tegen in de eerste helft | 0,54 | 0,00 | 1,00 |
| De nul gehouden in de eerste helft | 54% | 100% | 14% |
| Niet gescoord in de eerste helft | 38% | 17% | 57% |
| Tweede helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tweede helft gewonnen | 38% | 50% | 29% |
| Tweede helft gelijk | 38% | 50% | 29% |
| Tweede helft verloren | 23% | 0% | 43% |
| Gescoord in de tweede helft | 0,85 | 1,17 | 0,57 |
| Tegen in de tweede helft | 0,62 | 0,33 | 0,86 |
| De nul gehouden in de tweede helft | 46% | 67% | 29% |
| Niet gescoord in de tweede helft | 46% | 33% | 57% |
| Meeste doelpunten in de eerste helft | 31% | 33% | 29% |
| Meeste doelpunten in de tweede helft | 23% | 33% | 14% |
| Evenveel in beide helften | 46% | 33% | 57% |
Wanneer scoort Mlada Boleslav?
De meeste doelpunten van Mlada Boleslav vallen tussen minuut 1 en 10, goed voor 18% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.
Hoekschopstatistieken Mlada Boleslav
Mlada Boleslav trapte gemiddeld 5,3 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 6,0 toe. In 75% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.
| Hoekschoppen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Hoekschoppen voor per wedstrijd | 5,25 | 3,60 | 6,43 |
| Hoekschoppen tegen per wedstrijd | 6,00 | 6,60 | 5,57 |
| Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 92% | 100% | 86% |
| Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 75% | 80% | 71% |
| Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 67% | 60% | 71% |
| Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 33% | 0% | 57% |
| Zelf over 3.5 hoekschoppen | 67% | 40% | 86% |
| Zelf over 4.5 hoekschoppen | 58% | 40% | 71% |
Gebaseerd op 12 van de 13 wedstrijden.
Kaartenstatistieken Mlada Boleslav
Mlada Boleslav kreeg gemiddeld 1,69 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,46 bij de tegenstander. In 62% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.
| Kaarten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gele kaarten per wedstrijd | 1,69 | 1,50 | 1,86 |
| Rode kaarten per wedstrijd | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Gele kaarten tegenstander per wedstrijd | 2,46 | 2,50 | 2,43 |
| Zelf over 1.5 kaarten | 54% | 50% | 57% |
| Zelf over 2.5 kaarten | 15% | 0% | 29% |
| Over 3.5 kaarten in de wedstrijd | 62% | 67% | 57% |
| Over 4.5 kaarten in de wedstrijd | 31% | 33% | 29% |
| Over 5.5 kaarten in de wedstrijd | 23% | 17% | 29% |
Schoten en xG van Mlada Boleslav
De ploeg loste gemiddeld 12,1 schoten per wedstrijd, waarvan 4,7 op doel. Dat is een precisie van 39%.
| Schoten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 12,08 | 11,20 | 12,71 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 4,67 | 5,00 | 4,43 |
| Schoten naast per wedstrijd | 3,83 | 4,40 | 3,43 |
| Schoten tegen per wedstrijd | 18,17 | 18,60 | 17,86 |
| Verwachte doelpunten (xG) voor | 1,38 | 1,56 | 1,24 |
| Verwachte doelpunten (xG) tegen | 1,99 | 1,90 | 2,05 |
| Balbezit | 51,6 | 49,0 | 53,4 |
Gebaseerd op 12 van de 13 wedstrijden (schoten).
Meest voorkomende uitslagen Mlada Boleslav
De vaakst voorkomende uitslag is 2-0, in 2 van de 13 wedstrijden.
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 2 - 0 | 2 | 15% |
| 1 - 1 | 2 | 15% |
| 0 - 3 | 2 | 15% |
| 4 - 0 | 1 | 8% |
| 4 - 2 | 1 | 8% |
| 3 - 1 | 1 | 8% |
| 2 - 1 | 1 | 8% |
| 2 - 2 | 1 | 8% |
| 1 - 0 | 1 | 8% |
| 0 - 1 | 1 | 8% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Mlada Boleslav.
Spelersstatistieken Mlada Boleslav
| Speler | Doelpunten |
|---|---|
| Martin Šubert | 7 |
| Jiří Klíma | 4 |
| Solomon John | 3 |
| Jan Buryán | 2 |
| Josef Kolářík | 2 |
Martin Šubert is dit seizoen de topschutter van Mlada Boleslav (7). Daarachter volgen Jiří Klíma (4) en Solomon John (3).
| Speler | Assists |
|---|---|
| Solomon John | 3 |
| Daniel Langhamer | 2 |
| David Kozel | 1 |
| Denis Donát | 1 |
| Filip Matoušek | 1 |
Solomon John gaf de meeste assists bij Mlada Boleslav (3). Daarachter volgen Daniel Langhamer (2) en David Kozel (1).
| Speler | Wedstrijden |
|---|---|
| Daniel Langhamer | 13 |
| Jiří Klíma | 13 |
| Josef Kolářík | 13 |
| Martin Králik | 13 |
| Martin Šubert | 13 |
Daniel Langhamer speelde de meeste wedstrijden voor Mlada Boleslav (13). Daarachter volgen Jiří Klíma (13) en Josef Kolářík (13).
| Speler | Kaarten |
|---|---|
| Filip Matoušek | 3 |
| Martin Šubert | 3 |
| Solomon John | 3 |
| Jiří Floder | 2 |
| Jiří Klíma | 2 |
Filip Matoušek pakte de meeste kaarten bij Mlada Boleslav (3). Daarachter volgen Martin Šubert (3) en Solomon John (3).
Aanvallend
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Martin Šubert | 8 |
| 2 | Solomon John | 6 |
| 3 | Jiří Klíma | 5 |
| 4 | Daniel Langhamer | 3 |
| 4 | Jan Buryán | 3 |
| 4 | Josef Kolářík | 3 |
| 7 | David Kozel | 2 |
| 8 | Denis Donát | 1 |
| 8 | Filip Matoušek | 1 |
| 8 | Jan Zíka | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Martin Šubert | 7 |
| 2 | Jiří Klíma | 3 |
| 2 | Solomon John | 3 |
| 4 | Jan Buryán | 2 |
| 4 | Josef Kolářík | 2 |
| 6 | Daniel Langhamer | 1 |
| 6 | David Kozel | 1 |
| 6 | Jan Zíka | 1 |
| 6 | Lukáš Letenay | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jiří Klíma | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Denis Donát | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Solomon John | 25 |
| 2 | Martin Šubert | 22 |
| 3 | Daniel Langhamer | 15 |
| 4 | Jiří Klíma | 14 |
| 5 | Jan Zíka | 11 |
| 6 | Josef Kolářík | 8 |
| 7 | David Kozel | 7 |
| 7 | Ondřej Karafiát | 7 |
| 9 | Jan Buryán | 6 |
| 10 | Filip Špatenka | 4 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Martin Šubert | 15 |
| 2 | Solomon John | 12 |
| 3 | Daniel Langhamer | 7 |
| 4 | Josef Kolářík | 6 |
| 5 | Jan Zíka | 5 |
| 5 | Jiří Klíma | 5 |
| 7 | Jan Buryán | 4 |
| 8 | David Kozel | 3 |
| 8 | Ondřej Karafiát | 3 |
| 10 | Filip Špatenka | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Martin Šubert | 68,2% |
| 2 | Solomon John | 48,0% |
| 3 | Daniel Langhamer | 46,7% |
| 4 | Jan Zíka | 45,5% |
| 5 | Jiří Klíma | 35,7% |
Vanaf 450 gespeelde minuten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Martin Šubert | 31,8% |
| 2 | Jiří Klíma | 28,6% |
| 3 | Solomon John | 12,0% |
| 4 | Jan Zíka | 9,1% |
| 5 | Daniel Langhamer | 6,7% |
Vanaf 450 gespeelde minuten
Passing
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Daniel Langhamer | 27 |
| 2 | Jan Zíka | 13 |
| 2 | Martin Šubert | 13 |
| 4 | Solomon John | 12 |
| 5 | Jiří Klíma | 11 |
| 6 | David Kozel | 8 |
| 6 | Denis Donát | 8 |
| 8 | Josef Kolářík | 7 |
| 8 | Matěj Hybš | 7 |
| 10 | Filip Matoušek | 5 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Martin Králik | 836 |
| 2 | Ondřej Karafiát | 715 |
| 3 | Matěj Hybš | 623 |
| 4 | Jan Zíka | 550 |
| 5 | Daniel Langhamer | 402 |
| 6 | David Kozel | 310 |
| 7 | Denis Donát | 277 |
| 8 | Filip Matoušek | 220 |
| 9 | Martin Šubert | 206 |
| 10 | Solomon John | 199 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jan Zíka | 89,1% |
| 2 | Ondřej Karafiát | 88,6% |
| 3 | Martin Králik | 88,2% |
| 4 | Filip Matoušek | 88,0% |
| 5 | Matěj Hybš | 87,1% |
| 6 | Denis Donát | 85,8% |
| 7 | David Kozel | 84,7% |
| 8 | Daniel Langhamer | 81,5% |
| 9 | Solomon John | 79,6% |
| 10 | Martin Šubert | 76,3% |
Vanaf 450 gespeelde minuten
Verdedigend
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Denis Donát | 33 |
| 2 | Ondřej Karafiát | 26 |
| 3 | David Kozel | 20 |
| 4 | Martin Šubert | 19 |
| 5 | Matěj Hybš | 17 |
| 6 | Daniel Langhamer | 16 |
| 6 | Filip Matoušek | 16 |
| 8 | Jan Zíka | 15 |
| 9 | Martin Králik | 13 |
| 10 | Solomon John | 8 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Denis Donát | 19 |
| 2 | Matěj Hybš | 15 |
| 3 | Jan Zíka | 13 |
| 3 | Ondřej Karafiát | 13 |
| 5 | Martin Králik | 11 |
| 6 | David Kozel | 9 |
| 7 | Daniel Langhamer | 7 |
| 8 | Filip Matoušek | 4 |
| 9 | Filip Špatenka | 3 |
| 9 | Jiří Klíma | 3 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Martin Králik | 10 |
| 2 | Daniel Langhamer | 7 |
| 3 | Ondřej Karafiát | 6 |
| 4 | Jan Zíka | 5 |
| 5 | Denis Donát | 4 |
| 5 | Matěj Hybš | 4 |
| 7 | Jiří Klíma | 3 |
| 7 | Martin Šubert | 3 |
| 9 | David Kozel | 1 |
| 9 | Matěj Zachoval | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jan Zíka | 62 |
| 2 | Daniel Langhamer | 58 |
| 3 | Denis Donát | 57 |
| 4 | Martin Králik | 48 |
| 4 | Ondřej Karafiát | 48 |
| 6 | David Kozel | 46 |
| 7 | Solomon John | 45 |
| 8 | Matěj Hybš | 38 |
| 9 | Martin Šubert | 37 |
| 10 | Jiří Klíma | 34 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Denis Donát | 65,5% |
| 2 | Ondřej Karafiát | 64,0% |
| 3 | Matěj Hybš | 59,4% |
| 4 | Martin Králik | 59,3% |
| 5 | Jan Zíka | 56,9% |
| 6 | Daniel Langhamer | 51,8% |
| 7 | Martin Šubert | 48,7% |
| 8 | David Kozel | 48,4% |
| 9 | Filip Matoušek | 47,7% |
| 10 | Solomon John | 45,5% |
Vanaf 450 gespeelde minuten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jan Zíka | 8 |
| 2 | Denis Donát | 6 |
| 2 | Ondřej Karafiát | 6 |
| 4 | Filip Matoušek | 4 |
| 4 | Martin Králik | 4 |
| 4 | Solomon John | 4 |
| 7 | Daniel Langhamer | 3 |
| 8 | Jiří Klíma | 2 |
| 8 | Josef Kolářík | 2 |
| 8 | Matěj Hybš | 2 |
Dribbels
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Solomon John | 24 |
| 2 | Jan Zíka | 11 |
| 3 | Jiří Klíma | 8 |
| 4 | Daniel Langhamer | 7 |
| 4 | Martin Šubert | 7 |
| 6 | David Kozel | 6 |
| 6 | Filip Špatenka | 6 |
| 8 | Josef Kolářík | 5 |
| 9 | Martin Králik | 4 |
| 10 | Denis Donát | 3 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Solomon John | 58,5% |
| 2 | Martin Šubert | 33,3% |
| 3 | David Kozel | 23,1% |
Vanaf 450 gespeelde minuten
Doelman
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jiří Floder | 4 |
| 2 | Vojtěch Vorel | 3 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jiří Floder | 36 |
| 2 | Vojtěch Vorel | 12 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jiří Floder | 75,0% |
Vanaf 450 gespeelde minuten
Discipline
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Filip Matoušek | 3 |
| 1 | Martin Šubert | 3 |
| 1 | Solomon John | 3 |
| 4 | Jiří Floder | 2 |
| 4 | Jiří Klíma | 2 |
| 4 | Matěj Hybš | 2 |
| 7 | Daniel Langhamer | 1 |
| 7 | Filip Špatenka | 1 |
| 7 | Jan Zíka | 1 |
| 7 | Martin Králik | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Daniel Langhamer | 14 |
| 1 | Jiří Klíma | 14 |
| 1 | Solomon John | 14 |
| 4 | Jan Zíka | 13 |
| 5 | David Kozel | 9 |
| 5 | Denis Donát | 9 |
| 5 | Filip Matoušek | 9 |
| 8 | Martin Králik | 7 |
| 8 | Martin Šubert | 7 |
| 10 | Lukáš Letenay | 6 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jan Zíka | 36 |
| 2 | Daniel Langhamer | 34 |
| 3 | David Kozel | 15 |
| 4 | Filip Matoušek | 12 |
| 4 | Solomon John | 12 |
| 6 | Jiří Klíma | 11 |
| 6 | Martin Králik | 11 |
| 8 | Denis Donát | 9 |
| 8 | Ondřej Karafiát | 9 |
| 10 | Martin Šubert | 8 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jiří Klíma | 2 |
| 1 | Josef Kolářík | 2 |
| 1 | Martin Šubert | 2 |
| 1 | Solomon John | 2 |
| 5 | Jan Buryán | 1 |
| 5 | Marek Havran | 1 |
| 5 | Martin Králik | 1 |
| 5 | Ondřej Karafiát | 1 |
Speeltijd
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Martin Králik | 1.170 |
| 2 | Ondřej Karafiát | 1.157 |
| 3 | Matěj Hybš | 1.149 |
| 4 | Daniel Langhamer | 1.009 |
| 5 | Solomon John | 998 |
| 6 | Jan Zíka | 983 |
| 7 | Jiří Floder | 900 |
| 8 | Jiří Klíma | 886 |
| 9 | Martin Šubert | 865 |
| 10 | David Kozel | 765 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Daniel Langhamer | 13 |
| 1 | Jiří Klíma | 13 |
| 1 | Martin Králik | 13 |
| 1 | Matěj Hybš | 13 |
| 1 | Ondřej Karafiát | 13 |
| 1 | Solomon John | 13 |
| 7 | Jan Zíka | 11 |
| 7 | Martin Šubert | 11 |
| 9 | David Kozel | 10 |
| 9 | Denis Donát | 10 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Martin Šubert | 7,28 |
| 2 | Ondřej Karafiát | 7,15 |
| 3 | Martin Králik | 7,14 |
| 4 | Jiří Floder | 7,04 |
| 5 | Jan Zíka | 7,03 |
| 6 | Denis Donát | 6,95 |
| 7 | Daniel Langhamer | 6,91 |
| 8 | Matěj Hybš | 6,91 |
| 9 | Solomon John | 6,90 |
| 10 | David Kozel | 6,74 |
Vanaf 450 gespeelde minuten
Mlada Boleslav · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers