Statistieken Mlada Boleslav 2022

Alle cijfers hieronder gaan over Czech Liga 2022, 32 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Mlada Boleslav

Mlada Boleslav speelde 32 wedstrijden dit seizoen: 9 keer gewonnen, 11 keer gelijk en 12 keer verloren. Dat levert 38 punten op, oftewel 1,19 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,31 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,06.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 32 9 11 12 39 44 -5 38 1,19
Thuis 16 4 9 3 22 17 5 21 1,31
Uit 16 5 2 9 17 27 -10 17 1,06
Punten per wedstrijd 1,19
Gescoord per wedstrijd 1,22
Tegen per wedstrijd 1,38
De nul gehouden 31%

Basisstatistieken Mlada Boleslav

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 28% 25% 31%
Gelijk 34% 56% 13%
Verloren 38% 19% 56%
Gescoord per wedstrijd 1,22 1,38 1,06
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,38 1,06 1,69
De nul gehouden 31% 38% 25%
Niet gescoord 28% 25% 31%
Als eerste gescoord 41% 50% 31%

Doelpuntenstatistieken Mlada Boleslav

Mlada Boleslav scoorde 39 doelpunten, gemiddeld 1,22 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 74 minuten een doelpunt. In 28% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 28% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,22 1,38 1,06
Minstens 1 keer gescoord 72% 75% 69%
Minstens 2 keer gescoord 28% 31% 25%
Minstens 3 keer gescoord 16% 19% 13%
Minstens 4 keer gescoord 6% 13% 0%
In beide helften gescoord 19% 31% 6%
Niet gescoord 28% 25% 31%

Tegendoelpunten Mlada Boleslav

Aan de andere kant incasseerde Mlada Boleslav 44 doelpunten, gemiddeld 1,38 per wedstrijd. In 31% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,38 1,06 1,69
Minstens 1 tegendoelpunt 69% 63% 75%
Minstens 2 tegendoelpunten 44% 31% 56%
Minstens 3 tegendoelpunten 19% 13% 25%
Minstens 4 tegendoelpunten 6% 0% 13%
De nul gehouden 31% 38% 25%

Over/under statistieken Mlada Boleslav

In een wedstrijd van Mlada Boleslav vallen er gemiddeld 2,59 doelpunten. In 50% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 31% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,59 2,44 2,75
Over 0.5 88% 81% 94%
Over 1.5 78% 69% 88%
Over 2.5 50% 44% 56%
Over 3.5 31% 31% 31%
Over 4.5 6% 6% 6%
Over 5.5 3% 6% 0%

Beide ploegen scoren bij Mlada Boleslav

In 53% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 56%, op verplaatsing tot 50%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 53% 56% 50%
Beide ploegen scoren + winst 9% 6% 13%
Beide ploegen scoren + gelijk 22% 38% 6%
Beide ploegen scoren + verlies 22% 13% 31%
Beide ploegen scoren + over 2.5 38% 31% 44%
Geen btts + over 2.5 13% 13% 13%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 25% 25% 25%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 13% 19% 6%
Beide ploegen scoren in beide helften 6% 13% 0%

Statistieken per helft

Mlada Boleslav scoorde 20 doelpunten voor rust en 19 erna, en kreeg er 21 tegen in de eerste helft en 23 in de tweede. Beide helften wegen dus ongeveer even zwaar.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 25% 38% 13%
Eerste helft gelijk 38% 38% 38%
Eerste helft verloren 38% 25% 50%
Gescoord in de eerste helft 0,63 0,75 0,50
Tegen in de eerste helft 0,66 0,50 0,81
De nul gehouden in de eerste helft 47% 56% 38%
Niet gescoord in de eerste helft 50% 38% 63%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 31% 31% 31%
Tweede helft gelijk 38% 50% 25%
Tweede helft verloren 31% 19% 44%
Gescoord in de tweede helft 0,59 0,63 0,56
Tegen in de tweede helft 0,72 0,56 0,88
De nul gehouden in de tweede helft 59% 63% 56%
Niet gescoord in de tweede helft 59% 56% 63%
Meeste doelpunten in de eerste helft 34% 31% 38%
Meeste doelpunten in de tweede helft 34% 25% 44%
Evenveel in beide helften 31% 44% 19%

Wanneer scoort Mlada Boleslav?

De meeste doelpunten van Mlada Boleslav vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 21% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 41 en 50.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
15%
13%
10%
5%
13%
8%
10%
5%
21%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
14%
5%
11%
7%
18%
14%
2%
14%
16%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Mlada Boleslav

Mlada Boleslav trapte gemiddeld 5,8 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 4,4 toe. In 82% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 5,75 5,50 6,00
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 4,39 5,14 3,64
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 89% 93% 86%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 82% 79% 86%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 50% 43% 57%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 21% 21% 21%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 71% 57% 86%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 68% 50% 86%

Gebaseerd op 28 van de 32 wedstrijden.

Kaartenstatistieken Mlada Boleslav

Mlada Boleslav kreeg gemiddeld 2,38 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,66 bij de tegenstander. In 72% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 2,38 2,06 2,69
Rode kaarten per wedstrijd 0,03 0,00 0,06
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 1,66 1,88 1,44
Zelf over 1.5 kaarten 63% 56% 69%
Zelf over 2.5 kaarten 47% 38% 56%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 72% 69% 75%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 47% 50% 44%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 22% 19% 25%

Schoten en xG van Mlada Boleslav

De ploeg loste gemiddeld 9,9 schoten per wedstrijd, waarvan 4,0 op doel. Dat is een precisie van 40%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 9,88 9,21 10,67
Schoten op doel per wedstrijd 4,00 4,07 3,92
Schoten naast per wedstrijd 4,00 3,79 4,25
Schoten tegen per wedstrijd 9,92 9,64 10,25
Verwachte doelpunten (xG) voor 1,46 1,46
Verwachte doelpunten (xG) tegen 0,47 0,47
Balbezit 52,8 52,8

Gebaseerd op 26 van de 32 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen Mlada Boleslav

De vaakst voorkomende uitslag is 1-1, in 5 van de 32 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 1 5 16%
0 - 0 4 13%
1 - 2 3 9%
1 - 3 3 9%
0 - 2 3 9%
3 - 0 2 6%
2 - 2 2 6%
1 - 0 2 6%
4 - 0 1 3%
4 - 3 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Mlada Boleslav.

Mlada Boleslav · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook