Statistieken Mlada Boleslav 2018
Alle cijfers hieronder gaan over Czech Liga 2018, 35 gespeelde wedstrijden.
Seizoensoverzicht Mlada Boleslav
Mlada Boleslav speelde 35 wedstrijden dit seizoen: 14 keer gewonnen, 10 keer gelijk en 11 keer verloren. Dat levert 52 punten op, oftewel 1,49 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,76 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,22.
| Gespeeld | W | G | V | Voor | Tegen | Saldo | Punten | Ppw | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 35 | 14 | 10 | 11 | 66 | 48 | 18 | 52 | 1,49 |
| Thuis | 17 | 8 | 6 | 3 | 32 | 16 | 16 | 30 | 1,76 |
| Uit | 18 | 6 | 4 | 8 | 34 | 32 | 2 | 22 | 1,22 |
Basisstatistieken Mlada Boleslav
| Basis | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gewonnen | 40% | 47% | 33% |
| Gelijk | 29% | 35% | 22% |
| Verloren | 31% | 18% | 44% |
| Gescoord per wedstrijd | 1,89 | 1,88 | 1,89 |
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,37 | 0,94 | 1,78 |
| De nul gehouden | 34% | 35% | 33% |
| Niet gescoord | 17% | 18% | 17% |
| Als eerste gescoord | 56% | 69% | 44% |
Gebaseerd op 34 van de 35 wedstrijden (Als eerste gescoord).
Doelpuntenstatistieken Mlada Boleslav
Mlada Boleslav scoorde 66 doelpunten, gemiddeld 1,89 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 48 minuten een doelpunt. In 46% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 17% bleef ze zonder doelpunt.
| Gescoord | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gescoord per wedstrijd | 1,89 | 1,88 | 1,89 |
| Minstens 1 keer gescoord | 83% | 82% | 83% |
| Minstens 2 keer gescoord | 46% | 47% | 44% |
| Minstens 3 keer gescoord | 26% | 29% | 22% |
| Minstens 4 keer gescoord | 14% | 12% | 17% |
| In beide helften gescoord | 32% | 25% | 39% |
| Niet gescoord | 17% | 18% | 17% |
Tegendoelpunten Mlada Boleslav
Aan de andere kant incasseerde Mlada Boleslav 48 doelpunten, gemiddeld 1,37 per wedstrijd. In 34% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.
| Tegen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,37 | 0,94 | 1,78 |
| Minstens 1 tegendoelpunt | 66% | 65% | 67% |
| Minstens 2 tegendoelpunten | 34% | 18% | 50% |
| Minstens 3 tegendoelpunten | 23% | 6% | 39% |
| Minstens 4 tegendoelpunten | 9% | 6% | 11% |
| De nul gehouden | 34% | 35% | 33% |
Over/under statistieken Mlada Boleslav
In een wedstrijd van Mlada Boleslav vallen er gemiddeld 3,26 doelpunten. In 60% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 37% meer dan 3,5.
| Totaal doelpunten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten | 3,26 | 2,82 | 3,67 |
| Over 0.5 | 94% | 94% | 94% |
| Over 1.5 | 83% | 82% | 83% |
| Over 2.5 | 60% | 53% | 67% |
| Over 3.5 | 37% | 24% | 50% |
| Over 4.5 | 23% | 12% | 33% |
| Over 5.5 | 14% | 12% | 17% |
Beide ploegen scoren bij Mlada Boleslav
In 54% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 53%, op verplaatsing tot 56%.
| Beide ploegen scoren | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Beide ploegen scoren | 54% | 53% | 56% |
| Beide ploegen scoren + winst | 11% | 18% | 6% |
| Beide ploegen scoren + gelijk | 23% | 29% | 17% |
| Beide ploegen scoren + verlies | 20% | 6% | 33% |
| Beide ploegen scoren + over 2.5 | 37% | 29% | 44% |
| Geen btts + over 2.5 | 23% | 24% | 22% |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 12% | 6% | 17% |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 38% | 31% | 44% |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 3% | 0% | 6% |
Gebaseerd op 34 van de 35 wedstrijden (helften).
Statistieken per helft
Mlada Boleslav scoorde 28 doelpunten voor rust en 36 erna, en kreeg er 15 tegen in de eerste helft en 33 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.
| Eerste helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Eerste helft gewonnen | 41% | 44% | 39% |
| Eerste helft gelijk | 32% | 38% | 28% |
| Eerste helft verloren | 26% | 19% | 33% |
| Gescoord in de eerste helft | 0,82 | 0,75 | 0,89 |
| Tegen in de eerste helft | 0,44 | 0,25 | 0,61 |
| De nul gehouden in de eerste helft | 65% | 75% | 56% |
| Niet gescoord in de eerste helft | 50% | 56% | 44% |
| Tweede helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tweede helft gewonnen | 35% | 44% | 28% |
| Tweede helft gelijk | 32% | 25% | 39% |
| Tweede helft verloren | 32% | 31% | 33% |
| Gescoord in de tweede helft | 1,06 | 1,13 | 1,00 |
| Tegen in de tweede helft | 0,97 | 0,75 | 1,17 |
| De nul gehouden in de tweede helft | 44% | 50% | 39% |
| Niet gescoord in de tweede helft | 35% | 38% | 33% |
| Meeste doelpunten in de eerste helft | 26% | 25% | 28% |
| Meeste doelpunten in de tweede helft | 56% | 50% | 61% |
| Evenveel in beide helften | 18% | 25% | 11% |
Gebaseerd op 34 van de 35 wedstrijden.
Wanneer scoort Mlada Boleslav?
De meeste doelpunten van Mlada Boleslav vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 23% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.
Hoekschopstatistieken Mlada Boleslav
Geen gegevens beschikbaar
Kaartenstatistieken Mlada Boleslav
Mlada Boleslav kreeg gemiddeld 0,00 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 0,06 bij de tegenstander. In 0% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.
| Kaarten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gele kaarten per wedstrijd | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Rode kaarten per wedstrijd | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Gele kaarten tegenstander per wedstrijd | 0,06 | 0,12 | 0,00 |
| Zelf over 1.5 kaarten | 0% | 0% | 0% |
| Zelf over 2.5 kaarten | 0% | 0% | 0% |
| Over 3.5 kaarten in de wedstrijd | 0% | 0% | 0% |
| Over 4.5 kaarten in de wedstrijd | 0% | 0% | 0% |
| Over 5.5 kaarten in de wedstrijd | 0% | 0% | 0% |
Schoten en xG van Mlada Boleslav
Geen gegevens beschikbaar
Meest voorkomende uitslagen Mlada Boleslav
De vaakst voorkomende uitslag is 1-1, in 6 van de 35 wedstrijden.
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 6 | 17% |
| 3 - 0 | 4 | 11% |
| 2 - 0 | 2 | 6% |
| 2 - 2 | 2 | 6% |
| 2 - 3 | 2 | 6% |
| 1 - 0 | 2 | 6% |
| 1 - 2 | 2 | 6% |
| 0 - 0 | 2 | 6% |
| 0 - 1 | 2 | 6% |
| 8 - 0 | 1 | 3% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Mlada Boleslav.
Mlada Boleslav · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers