Statistieken Mlada Boleslav 2023

Alle cijfers hieronder gaan over Czech Liga 2023, 36 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Mlada Boleslav

Mlada Boleslav speelde 36 wedstrijden dit seizoen: 14 keer gewonnen, 8 keer gelijk en 14 keer verloren. Dat levert 50 punten op, oftewel 1,39 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,61 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,17.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 36 14 8 14 54 60 -6 50 1,39
Thuis 18 9 2 7 32 29 3 29 1,61
Uit 18 5 6 7 22 31 -9 21 1,17
Punten per wedstrijd 1,39
Gescoord per wedstrijd 1,50
Tegen per wedstrijd 1,67
De nul gehouden 11%

Basisstatistieken Mlada Boleslav

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 39% 50% 28%
Gelijk 22% 11% 33%
Verloren 39% 39% 39%
Gescoord per wedstrijd 1,50 1,78 1,22
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,67 1,61 1,72
De nul gehouden 11% 6% 17%
Niet gescoord 33% 22% 44%
Als eerste gescoord 39% 44% 33%

Doelpuntenstatistieken Mlada Boleslav

Mlada Boleslav scoorde 54 doelpunten, gemiddeld 1,50 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 60 minuten een doelpunt. In 42% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 33% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,50 1,78 1,22
Minstens 1 keer gescoord 67% 78% 56%
Minstens 2 keer gescoord 42% 56% 28%
Minstens 3 keer gescoord 19% 33% 6%
Minstens 4 keer gescoord 6% 6% 6%
In beide helften gescoord 33% 50% 17%
Niet gescoord 33% 22% 44%

Tegendoelpunten Mlada Boleslav

Aan de andere kant incasseerde Mlada Boleslav 60 doelpunten, gemiddeld 1,67 per wedstrijd. In 11% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,67 1,61 1,72
Minstens 1 tegendoelpunt 89% 94% 83%
Minstens 2 tegendoelpunten 42% 39% 44%
Minstens 3 tegendoelpunten 19% 17% 22%
Minstens 4 tegendoelpunten 11% 6% 17%
De nul gehouden 11% 6% 17%

Over/under statistieken Mlada Boleslav

In een wedstrijd van Mlada Boleslav vallen er gemiddeld 3,17 doelpunten. In 64% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 42% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 3,17 3,39 2,94
Over 0.5 94% 100% 89%
Over 1.5 78% 78% 78%
Over 2.5 64% 78% 50%
Over 3.5 42% 61% 22%
Over 4.5 11% 17% 6%
Over 5.5 6% 6% 6%

Beide ploegen scoren bij Mlada Boleslav

In 61% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 72%, op verplaatsing tot 50%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 61% 72% 50%
Beide ploegen scoren + winst 33% 44% 22%
Beide ploegen scoren + gelijk 17% 11% 22%
Beide ploegen scoren + verlies 11% 17% 6%
Beide ploegen scoren + over 2.5 53% 72% 33%
Geen btts + over 2.5 11% 6% 17%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 28% 33% 22%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 31% 39% 22%
Beide ploegen scoren in beide helften 8% 6% 11%

Statistieken per helft

Mlada Boleslav scoorde 27 doelpunten voor rust en 27 erna, en kreeg er 26 tegen in de eerste helft en 34 in de tweede. Beide helften wegen dus ongeveer even zwaar.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 33% 44% 22%
Eerste helft gelijk 39% 28% 50%
Eerste helft verloren 28% 28% 28%
Gescoord in de eerste helft 0,75 0,94 0,56
Tegen in de eerste helft 0,72 0,83 0,61
De nul gehouden in de eerste helft 53% 50% 56%
Niet gescoord in de eerste helft 47% 39% 56%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 25% 39% 11%
Tweede helft gelijk 36% 33% 39%
Tweede helft verloren 39% 28% 50%
Gescoord in de tweede helft 0,75 0,83 0,67
Tegen in de tweede helft 0,94 0,78 1,11
De nul gehouden in de tweede helft 33% 39% 28%
Niet gescoord in de tweede helft 53% 33% 72%
Meeste doelpunten in de eerste helft 36% 39% 33%
Meeste doelpunten in de tweede helft 39% 39% 39%
Evenveel in beide helften 25% 22% 28%

Wanneer scoort Mlada Boleslav?

De meeste doelpunten van Mlada Boleslav vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 22% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 11 en 20.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
17%
15%
9%
2%
15%
11%
2%
7%
22%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
12%
15%
7%
3%
13%
15%
13%
8%
13%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Mlada Boleslav

Mlada Boleslav trapte gemiddeld 5,6 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 6,1 toe. In 76% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 5,64 6,53 4,69
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 6,06 5,53 6,63
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 91% 94% 88%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 76% 76% 75%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 61% 65% 56%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 39% 41% 38%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 67% 71% 63%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 55% 65% 44%

Gebaseerd op 33 van de 36 wedstrijden.

Kaartenstatistieken Mlada Boleslav

Mlada Boleslav kreeg gemiddeld 2,00 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,81 bij de tegenstander. In 47% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 2,00 1,78 2,22
Rode kaarten per wedstrijd 0,11 0,11 0,11
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 1,81 2,17 1,44
Zelf over 1.5 kaarten 56% 44% 67%
Zelf over 2.5 kaarten 33% 28% 39%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 47% 39% 56%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 36% 39% 33%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 28% 33% 22%

Schoten en xG van Mlada Boleslav

De ploeg loste gemiddeld 11,6 schoten per wedstrijd, waarvan 3,8 op doel. Dat is een precisie van 33%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 11,58 12,59 10,50
Schoten op doel per wedstrijd 3,85 3,88 3,81
Schoten naast per wedstrijd 4,48 5,06 3,88
Schoten tegen per wedstrijd 13,73 11,88 15,69
Verwachte doelpunten (xG) voor 1,55 1,63 1,45
Verwachte doelpunten (xG) tegen 1,63 1,47 1,84
Balbezit 46,7 52,0 42,2

Gebaseerd op 33 van de 36 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen Mlada Boleslav

De vaakst voorkomende uitslag is 2-1, in 5 van de 36 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
2 - 1 5 14%
3 - 1 4 11%
0 - 1 4 11%
2 - 2 3 8%
1 - 1 3 8%
1 - 0 2 6%
1 - 2 2 6%
1 - 3 2 6%
0 - 0 2 6%
0 - 2 2 6%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Mlada Boleslav.

Spelersstatistieken Mlada Boleslav

Topschutters
Speler Doelpunten
Abdulla Yusuf Helal 5
Daniel Mareček 5
Lamin Jawo 5
Vasil Kušej 4
Tomáš Ladra 4

Abdulla Yusuf Helal is dit seizoen de topschutter van Mlada Boleslav (5). Daarachter volgen Daniel Mareček (5) en Lamin Jawo (5).

Topschutters Mlada Boleslav

Meeste assists
Speler Assists
Vasil Kušej 4
Tomáš Ladra 4
Matěj Pulkrab 3
Abdulla Yusuf Helal 2
Jakub Fulnek 2

Vasil Kušej gaf de meeste assists bij Mlada Boleslav (4). Daarachter volgen Tomáš Ladra (4) en Matěj Pulkrab (3).

Assists Mlada Boleslav

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
Jakub Fulnek 27
Tomáš Ladra 27
Andrej Kadlec 27
Marek Suchý 26
Vasil Kušej 26

Jakub Fulnek speelde de meeste wedstrijden voor Mlada Boleslav (27). Daarachter volgen Tomáš Ladra (27) en Andrej Kadlec (27).

Wedstrijden Mlada Boleslav

Meeste kaarten
Speler Kaarten
Marek Suchý 7
Ondřej Karafiát 6
Matěj Pulkrab 5
Lamin Jawo 5
Vasil Kušej 4

Marek Suchý pakte de meeste kaarten bij Mlada Boleslav (7). Daarachter volgen Ondřej Karafiát (6) en Matěj Pulkrab (5).

Kaarten Mlada Boleslav

Mlada Boleslav · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook