Statistieken Barry Town 2025

Alle cijfers hieronder gaan over Cymru Premier 2025, 33 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Barry Town

Barry Town speelde 33 wedstrijden dit seizoen: 12 keer gewonnen, 11 keer gelijk en 10 keer verloren. Dat levert 47 punten op, oftewel 1,42 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,59 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,25.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 33 12 11 10 44 34 10 47 1,42
Thuis 17 7 6 4 24 12 12 27 1,59
Uit 16 5 5 6 20 22 -2 20 1,25
Punten per wedstrijd 1,42
Gescoord per wedstrijd 1,33
Tegen per wedstrijd 1,03
De nul gehouden 39%

Basisstatistieken Barry Town

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 36% 41% 31%
Gelijk 33% 35% 31%
Verloren 30% 24% 38%
Gescoord per wedstrijd 1,33 1,41 1,25
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,03 0,71 1,38
De nul gehouden 39% 47% 31%
Niet gescoord 30% 35% 25%
Als eerste gescoord 52% 59% 44%

Doelpuntenstatistieken Barry Town

Barry Town scoorde 44 doelpunten, gemiddeld 1,33 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 68 minuten een doelpunt. In 33% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 30% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,33 1,41 1,25
Minstens 1 keer gescoord 70% 65% 75%
Minstens 2 keer gescoord 33% 35% 31%
Minstens 3 keer gescoord 15% 18% 13%
Minstens 4 keer gescoord 12% 18% 6%
In beide helften gescoord 21% 29% 13%
Niet gescoord 30% 35% 25%

Tegendoelpunten Barry Town

Aan de andere kant incasseerde Barry Town 34 doelpunten, gemiddeld 1,03 per wedstrijd. In 39% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,03 0,71 1,38
Minstens 1 tegendoelpunt 61% 53% 69%
Minstens 2 tegendoelpunten 24% 12% 38%
Minstens 3 tegendoelpunten 15% 6% 25%
Minstens 4 tegendoelpunten 3% 0% 6%
De nul gehouden 39% 47% 31%

Over/under statistieken Barry Town

In een wedstrijd van Barry Town vallen er gemiddeld 2,36 doelpunten. In 39% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 33% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,36 2,12 2,63
Over 0.5 85% 82% 88%
Over 1.5 64% 47% 81%
Over 2.5 39% 35% 44%
Over 3.5 33% 29% 38%
Over 4.5 12% 12% 13%
Over 5.5 3% 6% 0%

Beide ploegen scoren bij Barry Town

In 45% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 35%, op verplaatsing tot 56%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 45% 35% 56%
Beide ploegen scoren + winst 12% 12% 13%
Beide ploegen scoren + gelijk 18% 18% 19%
Beide ploegen scoren + verlies 15% 6% 25%
Beide ploegen scoren + over 2.5 30% 24% 38%
Geen btts + over 2.5 9% 12% 6%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 18% 24% 13%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 24% 18% 31%
Beide ploegen scoren in beide helften 6% 12% 0%

Statistieken per helft

Barry Town scoorde 22 doelpunten voor rust en 22 erna, en kreeg er 13 tegen in de eerste helft en 21 in de tweede. Beide helften wegen dus ongeveer even zwaar.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 33% 29% 38%
Eerste helft gelijk 45% 59% 31%
Eerste helft verloren 21% 12% 31%
Gescoord in de eerste helft 0,67 0,71 0,63
Tegen in de eerste helft 0,39 0,35 0,44
De nul gehouden in de eerste helft 64% 65% 63%
Niet gescoord in de eerste helft 55% 53% 56%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 27% 35% 19%
Tweede helft gelijk 48% 47% 50%
Tweede helft verloren 24% 18% 31%
Gescoord in de tweede helft 0,67 0,71 0,63
Tegen in de tweede helft 0,64 0,35 0,94
De nul gehouden in de tweede helft 58% 71% 44%
Niet gescoord in de tweede helft 55% 53% 56%
Meeste doelpunten in de eerste helft 30% 29% 31%
Meeste doelpunten in de tweede helft 36% 29% 44%
Evenveel in beide helften 33% 41% 25%

Wanneer scoort Barry Town?

De meeste doelpunten van Barry Town vallen tussen minuut 71 en 80, goed voor 16% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 51 en 60.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
11%
14%
7%
9%
14%
11%
7%
16%
11%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
12%
6%
6%
9%
9%
18%
15%
12%
15%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Barry Town

Geen gegevens beschikbaar

Kaartenstatistieken Barry Town

Barry Town kreeg gemiddeld 1,67 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,30 bij de tegenstander. In 39% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,67 1,76 1,56
Rode kaarten per wedstrijd 0,06 0,00 0,13
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 1,30 1,35 1,25
Zelf over 1.5 kaarten 45% 41% 50%
Zelf over 2.5 kaarten 21% 29% 13%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 39% 41% 38%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 24% 29% 19%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 9% 6% 13%

Schoten en xG van Barry Town

Geen gegevens beschikbaar

Meest voorkomende uitslagen Barry Town

De vaakst voorkomende uitslag is 1-1, in 5 van de 33 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 1 5 15%
0 - 0 5 15%
0 - 1 4 12%
2 - 0 3 9%
1 - 0 3 9%
1 - 3 3 9%
4 - 0 2 6%
5 - 1 1 3%
4 - 1 1 3%
3 - 2 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Barry Town.

Barry Town · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook