Statistieken Barry Town 2017

Alle cijfers hieronder gaan over Cymru Premier 2017, 33 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Barry Town

Barry Town speelde 33 wedstrijden dit seizoen: 16 keer gewonnen, 5 keer gelijk en 12 keer verloren. Dat levert 53 punten op, oftewel 1,61 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,88 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,35.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 33 16 5 12 40 35 5 53 1,61
Thuis 16 9 3 4 26 12 14 30 1,88
Uit 17 7 2 8 14 23 -9 23 1,35
Punten per wedstrijd 1,61
Gescoord per wedstrijd 1,21
Tegen per wedstrijd 1,06
De nul gehouden 36%

Basisstatistieken Barry Town

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 48% 56% 41%
Gelijk 15% 19% 12%
Verloren 36% 25% 47%
Gescoord per wedstrijd 1,21 1,63 0,82
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,06 0,75 1,35
De nul gehouden 36% 38% 35%
Niet gescoord 33% 19% 47%
Als eerste gescoord 52% 63% 41%

Doelpuntenstatistieken Barry Town

Barry Town scoorde 40 doelpunten, gemiddeld 1,21 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 74 minuten een doelpunt. In 33% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 33% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,21 1,63 0,82
Minstens 1 keer gescoord 67% 81% 53%
Minstens 2 keer gescoord 33% 44% 24%
Minstens 3 keer gescoord 15% 25% 6%
Minstens 4 keer gescoord 6% 13% 0%
In beide helften gescoord 24% 38% 12%
Niet gescoord 33% 19% 47%

Tegendoelpunten Barry Town

Aan de andere kant incasseerde Barry Town 35 doelpunten, gemiddeld 1,06 per wedstrijd. In 36% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,06 0,75 1,35
Minstens 1 tegendoelpunt 64% 63% 65%
Minstens 2 tegendoelpunten 24% 6% 41%
Minstens 3 tegendoelpunten 15% 6% 24%
Minstens 4 tegendoelpunten 3% 0% 6%
De nul gehouden 36% 38% 35%

Over/under statistieken Barry Town

In een wedstrijd van Barry Town vallen er gemiddeld 2,27 doelpunten. In 39% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 21% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,27 2,38 2,18
Over 0.5 94% 100% 88%
Over 1.5 64% 69% 59%
Over 2.5 39% 31% 47%
Over 3.5 21% 31% 12%
Over 4.5 9% 6% 12%
Over 5.5 0% 0% 0%

Beide ploegen scoren bij Barry Town

In 36% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 44%, op verplaatsing tot 29%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 36% 44% 29%
Beide ploegen scoren + winst 18% 19% 18%
Beide ploegen scoren + gelijk 9% 19% 0%
Beide ploegen scoren + verlies 9% 6% 12%
Beide ploegen scoren + over 2.5 27% 25% 29%
Geen btts + over 2.5 12% 6% 18%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 12% 19% 6%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 15% 6% 24%
Beide ploegen scoren in beide helften 0% 0% 0%

Statistieken per helft

Barry Town scoorde 17 doelpunten voor rust en 23 erna, en kreeg er 16 tegen in de eerste helft en 19 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 36% 56% 18%
Eerste helft gelijk 39% 25% 53%
Eerste helft verloren 24% 19% 29%
Gescoord in de eerste helft 0,52 0,81 0,24
Tegen in de eerste helft 0,48 0,38 0,59
De nul gehouden in de eerste helft 64% 63% 65%
Niet gescoord in de eerste helft 58% 31% 82%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 39% 50% 29%
Tweede helft gelijk 36% 31% 41%
Tweede helft verloren 24% 19% 29%
Gescoord in de tweede helft 0,70 0,81 0,59
Tegen in de tweede helft 0,58 0,38 0,76
De nul gehouden in de tweede helft 64% 75% 53%
Niet gescoord in de tweede helft 52% 50% 53%
Meeste doelpunten in de eerste helft 33% 38% 29%
Meeste doelpunten in de tweede helft 45% 38% 53%
Evenveel in beide helften 21% 25% 18%

Wanneer scoort Barry Town?

De meeste doelpunten van Barry Town vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 18% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
5%
8%
10%
15%
5%
13%
15%
13%
18%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
9%
14%
11%
6%
6%
9%
9%
6%
31%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Barry Town

Geen gegevens beschikbaar

Kaartenstatistieken Barry Town

Barry Town kreeg gemiddeld 0,00 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 0,00 bij de tegenstander. In 0% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 0,00 0,00 0,00
Rode kaarten per wedstrijd 0,00 0,00 0,00
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 0,00 0,00 0,00
Zelf over 1.5 kaarten 0% 0% 0%
Zelf over 2.5 kaarten 0% 0% 0%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 0% 0% 0%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 0% 0% 0%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 0% 0% 0%

Schoten en xG van Barry Town

Geen gegevens beschikbaar

Meest voorkomende uitslagen Barry Town

De vaakst voorkomende uitslag is 1-0, in 5 van de 33 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 0 5 15%
0 - 1 5 15%
2 - 0 4 12%
1 - 1 3 9%
0 - 3 3 9%
3 - 1 2 6%
2 - 1 2 6%
0 - 0 2 6%
4 - 0 1 3%
4 - 1 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Barry Town.

Barry Town · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook