Statistieken Barry Town 2023

Alle cijfers hieronder gaan over Cymru Premier 2023, 32 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Barry Town

Barry Town speelde 32 wedstrijden dit seizoen: 7 keer gewonnen, 11 keer gelijk en 14 keer verloren. Dat levert 32 punten op, oftewel 1,00 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,19 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,81.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 32 7 11 14 36 54 -18 32 1,00
Thuis 16 4 7 5 20 25 -5 19 1,19
Uit 16 3 4 9 16 29 -13 13 0,81
Punten per wedstrijd 1,00
Gescoord per wedstrijd 1,13
Tegen per wedstrijd 1,69
De nul gehouden 16%

Basisstatistieken Barry Town

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 22% 25% 19%
Gelijk 34% 44% 25%
Verloren 44% 31% 56%
Gescoord per wedstrijd 1,13 1,25 1,00
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,69 1,56 1,81
De nul gehouden 16% 25% 6%
Niet gescoord 38% 31% 44%
Als eerste gescoord 41% 63% 19%

Doelpuntenstatistieken Barry Town

Barry Town scoorde 36 doelpunten, gemiddeld 1,13 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 80 minuten een doelpunt. In 31% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 38% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,13 1,25 1,00
Minstens 1 keer gescoord 63% 69% 56%
Minstens 2 keer gescoord 31% 38% 25%
Minstens 3 keer gescoord 13% 13% 13%
Minstens 4 keer gescoord 6% 6% 6%
In beide helften gescoord 16% 19% 13%
Niet gescoord 38% 31% 44%

Tegendoelpunten Barry Town

Aan de andere kant incasseerde Barry Town 54 doelpunten, gemiddeld 1,69 per wedstrijd. In 16% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,69 1,56 1,81
Minstens 1 tegendoelpunt 84% 75% 94%
Minstens 2 tegendoelpunten 44% 31% 56%
Minstens 3 tegendoelpunten 16% 25% 6%
Minstens 4 tegendoelpunten 9% 13% 6%
De nul gehouden 16% 25% 6%

Over/under statistieken Barry Town

In een wedstrijd van Barry Town vallen er gemiddeld 2,81 doelpunten. In 47% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 31% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,81 2,81 2,81
Over 0.5 94% 88% 100%
Over 1.5 75% 81% 69%
Over 2.5 47% 50% 44%
Over 3.5 31% 31% 31%
Over 4.5 16% 13% 19%
Over 5.5 9% 6% 13%

Beide ploegen scoren bij Barry Town

In 53% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 56%, op verplaatsing tot 50%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 53% 56% 50%
Beide ploegen scoren + winst 13% 13% 13%
Beide ploegen scoren + gelijk 28% 31% 25%
Beide ploegen scoren + verlies 13% 13% 13%
Beide ploegen scoren + over 2.5 34% 31% 38%
Geen btts + over 2.5 13% 19% 6%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 13% 6% 19%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 31% 31% 31%
Beide ploegen scoren in beide helften 0% 0% 0%

Statistieken per helft

Barry Town scoorde 16 doelpunten voor rust en 20 erna, en kreeg er 16 tegen in de eerste helft en 38 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 25% 44% 6%
Eerste helft gelijk 44% 31% 56%
Eerste helft verloren 31% 25% 38%
Gescoord in de eerste helft 0,50 0,75 0,25
Tegen in de eerste helft 0,50 0,38 0,63
De nul gehouden in de eerste helft 63% 75% 50%
Niet gescoord in de eerste helft 63% 50% 75%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 13% 6% 19%
Tweede helft gelijk 38% 44% 31%
Tweede helft verloren 50% 50% 50%
Gescoord in de tweede helft 0,63 0,50 0,75
Tegen in de tweede helft 1,19 1,19 1,19
De nul gehouden in de tweede helft 31% 25% 38%
Niet gescoord in de tweede helft 59% 63% 56%
Meeste doelpunten in de eerste helft 25% 19% 31%
Meeste doelpunten in de tweede helft 50% 38% 63%
Evenveel in beide helften 25% 44% 6%

Wanneer scoort Barry Town?

De meeste doelpunten van Barry Town vallen tussen minuut 11 en 20, goed voor 22% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
0%
22%
14%
0%
17%
8%
8%
14%
17%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
6%
13%
4%
4%
6%
6%
20%
13%
30%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Barry Town

Geen gegevens beschikbaar

Kaartenstatistieken Barry Town

Barry Town kreeg gemiddeld 2,66 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,13 bij de tegenstander. In 66% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 2,66 2,88 2,44
Rode kaarten per wedstrijd 0,19 0,19 0,19
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 2,13 1,88 2,38
Zelf over 1.5 kaarten 72% 75% 69%
Zelf over 2.5 kaarten 50% 50% 50%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 66% 63% 69%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 53% 50% 56%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 44% 44% 44%

Schoten en xG van Barry Town

Geen gegevens beschikbaar

Meest voorkomende uitslagen Barry Town

De vaakst voorkomende uitslag is 1-1, in 6 van de 32 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 1 6 19%
0 - 1 5 16%
2 - 2 3 9%
1 - 2 2 6%
0 - 0 2 6%
0 - 2 2 6%
0 - 3 2 6%
4 - 0 1 3%
4 - 2 1 3%
3 - 1 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Barry Town.

Barry Town · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook