Statistieken Barry Town 2021

Alle cijfers hieronder gaan over Cymru Premier 2021, 32 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Barry Town

Barry Town speelde 32 wedstrijden dit seizoen: 8 keer gewonnen, 7 keer gelijk en 17 keer verloren. Dat levert 31 punten op, oftewel 0,97 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,19 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,75.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 32 8 7 17 31 47 -16 31 0,97
Thuis 16 5 4 7 11 15 -4 19 1,19
Uit 16 3 3 10 20 32 -12 12 0,75
Punten per wedstrijd 0,97
Gescoord per wedstrijd 0,97
Tegen per wedstrijd 1,47
De nul gehouden 19%

Basisstatistieken Barry Town

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 25% 31% 19%
Gelijk 22% 25% 19%
Verloren 53% 44% 63%
Gescoord per wedstrijd 0,97 0,69 1,25
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,47 0,94 2,00
De nul gehouden 19% 38% 0%
Niet gescoord 38% 44% 31%
Als eerste gescoord 34% 44% 25%

Doelpuntenstatistieken Barry Town

Barry Town scoorde 31 doelpunten, gemiddeld 0,97 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 93 minuten een doelpunt. In 19% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 38% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 0,97 0,69 1,25
Minstens 1 keer gescoord 63% 56% 69%
Minstens 2 keer gescoord 19% 6% 31%
Minstens 3 keer gescoord 13% 6% 19%
Minstens 4 keer gescoord 3% 0% 6%
In beide helften gescoord 13% 6% 19%
Niet gescoord 38% 44% 31%

Tegendoelpunten Barry Town

Aan de andere kant incasseerde Barry Town 47 doelpunten, gemiddeld 1,47 per wedstrijd. In 19% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,47 0,94 2,00
Minstens 1 tegendoelpunt 81% 63% 100%
Minstens 2 tegendoelpunten 47% 25% 69%
Minstens 3 tegendoelpunten 16% 6% 25%
Minstens 4 tegendoelpunten 3% 0% 6%
De nul gehouden 19% 38% 0%

Over/under statistieken Barry Town

In een wedstrijd van Barry Town vallen er gemiddeld 2,44 doelpunten. In 44% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 22% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,44 1,63 3,25
Over 0.5 94% 88% 100%
Over 1.5 66% 38% 94%
Over 2.5 44% 25% 63%
Over 3.5 22% 6% 38%
Over 4.5 16% 6% 25%
Over 5.5 3% 0% 6%

Beide ploegen scoren bij Barry Town

In 50% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 31%, op verplaatsing tot 69%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 50% 31% 69%
Beide ploegen scoren + winst 13% 6% 19%
Beide ploegen scoren + gelijk 16% 13% 19%
Beide ploegen scoren + verlies 22% 13% 31%
Beide ploegen scoren + over 2.5 38% 19% 56%
Geen btts + over 2.5 6% 6% 6%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 25% 13% 38%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 25% 25% 25%
Beide ploegen scoren in beide helften 6% 6% 6%

Statistieken per helft

Barry Town scoorde 14 doelpunten voor rust en 17 erna, en kreeg er 18 tegen in de eerste helft en 29 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 16% 19% 13%
Eerste helft gelijk 56% 63% 50%
Eerste helft verloren 28% 19% 38%
Gescoord in de eerste helft 0,44 0,31 0,56
Tegen in de eerste helft 0,56 0,31 0,81
De nul gehouden in de eerste helft 53% 69% 38%
Niet gescoord in de eerste helft 59% 69% 50%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 16% 13% 19%
Tweede helft gelijk 41% 56% 25%
Tweede helft verloren 44% 31% 56%
Gescoord in de tweede helft 0,53 0,38 0,69
Tegen in de tweede helft 0,91 0,63 1,19
De nul gehouden in de tweede helft 31% 44% 19%
Niet gescoord in de tweede helft 66% 69% 63%
Meeste doelpunten in de eerste helft 31% 31% 31%
Meeste doelpunten in de tweede helft 53% 56% 50%
Evenveel in beide helften 16% 13% 19%

Wanneer scoort Barry Town?

De meeste doelpunten van Barry Town vallen tussen minuut 61 en 70, goed voor 26% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 41 en 50.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
3%
13%
13%
16%
6%
3%
26%
10%
10%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
9%
6%
6%
11%
23%
13%
11%
4%
17%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Barry Town

Geen gegevens beschikbaar

Kaartenstatistieken Barry Town

Barry Town kreeg gemiddeld 2,16 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,38 bij de tegenstander. In 66% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 2,16 2,19 2,13
Rode kaarten per wedstrijd 0,06 0,13 0,00
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 2,38 1,88 2,88
Zelf over 1.5 kaarten 69% 69% 69%
Zelf over 2.5 kaarten 34% 38% 31%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 66% 56% 75%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 56% 44% 69%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 41% 31% 50%

Schoten en xG van Barry Town

Geen gegevens beschikbaar

Meest voorkomende uitslagen Barry Town

De vaakst voorkomende uitslag is 1-2, in 5 van de 32 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 2 5 16%
0 - 1 5 16%
1 - 0 4 13%
1 - 1 4 13%
0 - 2 3 9%
3 - 2 2 6%
0 - 0 2 6%
4 - 1 1 3%
3 - 3 1 3%
2 - 1 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Barry Town.

Barry Town · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook