Statistieken Barry Town 2024

Alle cijfers hieronder gaan over Cymru Premier 2024, 33 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Barry Town

Barry Town speelde 33 wedstrijden dit seizoen: 15 keer gewonnen, 7 keer gelijk en 11 keer verloren. Dat levert 52 punten op, oftewel 1,58 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,88 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,29.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 33 15 7 11 57 56 1 52 1,58
Thuis 16 9 3 4 30 22 8 30 1,88
Uit 17 6 4 7 27 34 -7 22 1,29
Punten per wedstrijd 1,58
Gescoord per wedstrijd 1,73
Tegen per wedstrijd 1,70
De nul gehouden 12%

Basisstatistieken Barry Town

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 45% 56% 35%
Gelijk 21% 19% 24%
Verloren 33% 25% 41%
Gescoord per wedstrijd 1,73 1,88 1,59
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,70 1,38 2,00
De nul gehouden 12% 13% 12%
Niet gescoord 12% 6% 18%
Als eerste gescoord 61% 63% 59%

Doelpuntenstatistieken Barry Town

Barry Town scoorde 57 doelpunten, gemiddeld 1,73 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 52 minuten een doelpunt. In 52% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 12% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,73 1,88 1,59
Minstens 1 keer gescoord 88% 94% 82%
Minstens 2 keer gescoord 52% 50% 53%
Minstens 3 keer gescoord 21% 31% 12%
Minstens 4 keer gescoord 9% 6% 12%
In beide helften gescoord 33% 38% 29%
Niet gescoord 12% 6% 18%

Tegendoelpunten Barry Town

Aan de andere kant incasseerde Barry Town 56 doelpunten, gemiddeld 1,70 per wedstrijd. In 12% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,70 1,38 2,00
Minstens 1 tegendoelpunt 88% 88% 88%
Minstens 2 tegendoelpunten 42% 38% 47%
Minstens 3 tegendoelpunten 24% 6% 41%
Minstens 4 tegendoelpunten 12% 6% 18%
De nul gehouden 12% 13% 12%

Over/under statistieken Barry Town

In een wedstrijd van Barry Town vallen er gemiddeld 3,42 doelpunten. In 67% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 42% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 3,42 3,25 3,59
Over 0.5 97% 100% 94%
Over 1.5 91% 94% 88%
Over 2.5 67% 69% 65%
Over 3.5 42% 38% 47%
Over 4.5 30% 25% 35%
Over 5.5 9% 0% 18%

Beide ploegen scoren bij Barry Town

In 79% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 81%, op verplaatsing tot 76%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 79% 81% 76%
Beide ploegen scoren + winst 36% 44% 29%
Beide ploegen scoren + gelijk 18% 19% 18%
Beide ploegen scoren + verlies 24% 19% 29%
Beide ploegen scoren + over 2.5 61% 63% 59%
Geen btts + over 2.5 6% 6% 6%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 33% 38% 29%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 27% 19% 35%
Beide ploegen scoren in beide helften 12% 0% 24%

Statistieken per helft

Barry Town scoorde 27 doelpunten voor rust en 30 erna, en kreeg er 27 tegen in de eerste helft en 29 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 39% 50% 29%
Eerste helft gelijk 21% 25% 18%
Eerste helft verloren 39% 25% 53%
Gescoord in de eerste helft 0,82 1,00 0,65
Tegen in de eerste helft 0,82 0,75 0,88
De nul gehouden in de eerste helft 39% 44% 35%
Niet gescoord in de eerste helft 36% 25% 47%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 33% 38% 29%
Tweede helft gelijk 33% 31% 35%
Tweede helft verloren 33% 31% 35%
Gescoord in de tweede helft 0,91 0,88 0,94
Tegen in de tweede helft 0,88 0,63 1,12
De nul gehouden in de tweede helft 45% 50% 41%
Niet gescoord in de tweede helft 42% 44% 41%
Meeste doelpunten in de eerste helft 36% 44% 29%
Meeste doelpunten in de tweede helft 45% 44% 47%
Evenveel in beide helften 18% 13% 24%

Wanneer scoort Barry Town?

De meeste doelpunten van Barry Town vallen tussen minuut 51 en 60, goed voor 18% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
14%
11%
14%
9%
5%
18%
5%
9%
16%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
7%
7%
7%
14%
16%
7%
11%
7%
23%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Barry Town

Geen gegevens beschikbaar

Kaartenstatistieken Barry Town

Barry Town kreeg gemiddeld 2,12 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,48 bij de tegenstander. In 52% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 2,12 1,75 2,47
Rode kaarten per wedstrijd 0,12 0,00 0,24
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 1,48 1,44 1,53
Zelf over 1.5 kaarten 58% 56% 59%
Zelf over 2.5 kaarten 42% 38% 47%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 52% 38% 65%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 33% 25% 41%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 30% 25% 35%

Schoten en xG van Barry Town

Geen gegevens beschikbaar

Meest voorkomende uitslagen Barry Town

De vaakst voorkomende uitslag is 2-1, in 6 van de 33 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
2 - 1 6 18%
1 - 1 6 18%
3 - 1 2 6%
3 - 2 2 6%
2 - 3 2 6%
1 - 2 2 6%
1 - 4 2 6%
5 - 0 1 3%
4 - 2 1 3%
4 - 3 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Barry Town.

Barry Town · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook