Statistieken Barry Town 2019

Alle cijfers hieronder gaan over Cymru Premier 2019, 25 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Barry Town

Barry Town speelde 25 wedstrijden dit seizoen: 12 keer gewonnen, 6 keer gelijk en 7 keer verloren. Dat levert 42 punten op, oftewel 1,68 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,46 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,92.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 25 12 6 7 35 29 6 42 1,68
Thuis 13 5 4 4 21 16 5 19 1,46
Uit 12 7 2 3 14 13 1 23 1,92
Punten per wedstrijd 1,68
Gescoord per wedstrijd 1,40
Tegen per wedstrijd 1,16
De nul gehouden 36%

Basisstatistieken Barry Town

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 48% 38% 58%
Gelijk 24% 31% 17%
Verloren 28% 31% 25%
Gescoord per wedstrijd 1,40 1,62 1,17
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,16 1,23 1,08
De nul gehouden 36% 31% 42%
Niet gescoord 24% 31% 17%
Als eerste gescoord 56% 62% 50%

Doelpuntenstatistieken Barry Town

Barry Town scoorde 35 doelpunten, gemiddeld 1,40 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 64 minuten een doelpunt. In 32% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 24% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,40 1,62 1,17
Minstens 1 keer gescoord 76% 69% 83%
Minstens 2 keer gescoord 32% 38% 25%
Minstens 3 keer gescoord 16% 23% 8%
Minstens 4 keer gescoord 4% 8% 0%
In beide helften gescoord 20% 31% 8%
Niet gescoord 24% 31% 17%

Tegendoelpunten Barry Town

Aan de andere kant incasseerde Barry Town 29 doelpunten, gemiddeld 1,16 per wedstrijd. In 36% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,16 1,23 1,08
Minstens 1 tegendoelpunt 64% 69% 58%
Minstens 2 tegendoelpunten 28% 23% 33%
Minstens 3 tegendoelpunten 12% 15% 8%
Minstens 4 tegendoelpunten 12% 15% 8%
De nul gehouden 36% 31% 42%

Over/under statistieken Barry Town

In een wedstrijd van Barry Town vallen er gemiddeld 2,56 doelpunten. In 40% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 32% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,56 2,85 2,25
Over 0.5 96% 92% 100%
Over 1.5 60% 69% 50%
Over 2.5 40% 46% 33%
Over 3.5 32% 38% 25%
Over 4.5 16% 15% 17%
Over 5.5 4% 8% 0%

Beide ploegen scoren bij Barry Town

In 44% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 46%, op verplaatsing tot 42%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 44% 46% 42%
Beide ploegen scoren + winst 16% 15% 17%
Beide ploegen scoren + gelijk 20% 23% 17%
Beide ploegen scoren + verlies 8% 8% 8%
Beide ploegen scoren + over 2.5 32% 31% 33%
Geen btts + over 2.5 8% 15% 0%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 24% 23% 25%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 20% 23% 17%
Beide ploegen scoren in beide helften 4% 0% 8%

Statistieken per helft

Barry Town scoorde 18 doelpunten voor rust en 17 erna, en kreeg er 13 tegen in de eerste helft en 16 in de tweede. Beide helften wegen dus ongeveer even zwaar.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 32% 38% 25%
Eerste helft gelijk 48% 38% 58%
Eerste helft verloren 20% 23% 17%
Gescoord in de eerste helft 0,72 0,92 0,50
Tegen in de eerste helft 0,52 0,54 0,50
De nul gehouden in de eerste helft 60% 62% 58%
Niet gescoord in de eerste helft 52% 46% 58%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 32% 23% 42%
Tweede helft gelijk 44% 46% 42%
Tweede helft verloren 24% 31% 17%
Gescoord in de tweede helft 0,68 0,69 0,67
Tegen in de tweede helft 0,64 0,69 0,58
De nul gehouden in de tweede helft 60% 54% 67%
Niet gescoord in de tweede helft 52% 54% 50%
Meeste doelpunten in de eerste helft 40% 38% 42%
Meeste doelpunten in de tweede helft 44% 38% 50%
Evenveel in beide helften 16% 23% 8%

Wanneer scoort Barry Town?

De meeste doelpunten van Barry Town vallen tussen minuut 41 en 50, goed voor 20% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 1 en 10.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
14%
9%
3%
14%
20%
9%
17%
3%
11%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
17%
14%
7%
7%
7%
14%
7%
10%
17%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Barry Town

Geen gegevens beschikbaar

Kaartenstatistieken Barry Town

Barry Town kreeg gemiddeld 1,56 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,40 bij de tegenstander. In 52% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,56 1,54 1,58
Rode kaarten per wedstrijd 0,12 0,08 0,17
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 2,40 2,38 2,42
Zelf over 1.5 kaarten 52% 54% 50%
Zelf over 2.5 kaarten 32% 31% 33%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 52% 54% 50%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 40% 38% 42%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 36% 31% 42%

Schoten en xG van Barry Town

Geen gegevens beschikbaar

Meest voorkomende uitslagen Barry Town

De vaakst voorkomende uitslag is 1-0, in 6 van de 25 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 0 6 24%
1 - 1 3 12%
0 - 1 3 12%
2 - 2 2 8%
1 - 4 2 8%
7 - 1 1 4%
3 - 0 1 4%
3 - 1 1 4%
3 - 2 1 4%
2 - 0 1 4%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Barry Town.

Barry Town · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook