Statistieken Barry Town 2020

Alle cijfers hieronder gaan over Cymru Premier 2020, 33 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Barry Town

Barry Town speelde 33 wedstrijden dit seizoen: 13 keer gewonnen, 4 keer gelijk en 16 keer verloren. Dat levert 43 punten op, oftewel 1,30 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,59 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,00.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 33 13 4 16 43 56 -13 43 1,30
Thuis 17 8 3 6 32 32 0 27 1,59
Uit 16 5 1 10 11 24 -13 16 1,00
Punten per wedstrijd 1,30
Gescoord per wedstrijd 1,30
Tegen per wedstrijd 1,70
De nul gehouden 21%

Basisstatistieken Barry Town

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 39% 47% 31%
Gelijk 12% 18% 6%
Verloren 48% 35% 63%
Gescoord per wedstrijd 1,30 1,88 0,69
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,70 1,88 1,50
De nul gehouden 21% 24% 19%
Niet gescoord 36% 29% 44%
Als eerste gescoord 39% 47% 31%

Doelpuntenstatistieken Barry Town

Barry Town scoorde 43 doelpunten, gemiddeld 1,30 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 69 minuten een doelpunt. In 27% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 36% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,30 1,88 0,69
Minstens 1 keer gescoord 64% 71% 56%
Minstens 2 keer gescoord 27% 41% 13%
Minstens 3 keer gescoord 18% 35% 0%
Minstens 4 keer gescoord 9% 18% 0%
In beide helften gescoord 15% 29% 0%
Niet gescoord 36% 29% 44%

Tegendoelpunten Barry Town

Aan de andere kant incasseerde Barry Town 56 doelpunten, gemiddeld 1,70 per wedstrijd. In 21% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,70 1,88 1,50
Minstens 1 tegendoelpunt 79% 76% 81%
Minstens 2 tegendoelpunten 48% 53% 44%
Minstens 3 tegendoelpunten 27% 35% 19%
Minstens 4 tegendoelpunten 9% 12% 6%
De nul gehouden 21% 24% 19%

Over/under statistieken Barry Town

In een wedstrijd van Barry Town vallen er gemiddeld 3,00 doelpunten. In 58% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 33% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 3,00 3,76 2,19
Over 0.5 94% 88% 100%
Over 1.5 67% 71% 63%
Over 2.5 58% 71% 44%
Over 3.5 33% 53% 13%
Over 4.5 21% 41% 0%
Over 5.5 12% 24% 0%

Beide ploegen scoren bij Barry Town

In 48% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 59%, op verplaatsing tot 38%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 48% 59% 38%
Beide ploegen scoren + winst 24% 35% 13%
Beide ploegen scoren + gelijk 6% 6% 6%
Beide ploegen scoren + verlies 18% 18% 19%
Beide ploegen scoren + over 2.5 45% 59% 31%
Geen btts + over 2.5 12% 12% 13%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 18% 29% 6%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 36% 41% 31%
Beide ploegen scoren in beide helften 6% 12% 0%

Statistieken per helft

Barry Town scoorde 16 doelpunten voor rust en 27 erna, en kreeg er 17 tegen in de eerste helft en 39 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 21% 35% 6%
Eerste helft gelijk 55% 47% 63%
Eerste helft verloren 24% 18% 31%
Gescoord in de eerste helft 0,48 0,82 0,13
Tegen in de eerste helft 0,52 0,59 0,44
De nul gehouden in de eerste helft 64% 59% 69%
Niet gescoord in de eerste helft 70% 53% 88%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 33% 41% 25%
Tweede helft gelijk 21% 18% 25%
Tweede helft verloren 45% 41% 50%
Gescoord in de tweede helft 0,82 1,06 0,56
Tegen in de tweede helft 1,18 1,29 1,06
De nul gehouden in de tweede helft 24% 24% 25%
Niet gescoord in de tweede helft 52% 47% 56%
Meeste doelpunten in de eerste helft 15% 12% 19%
Meeste doelpunten in de tweede helft 67% 65% 69%
Evenveel in beide helften 18% 24% 13%

Wanneer scoort Barry Town?

De meeste doelpunten van Barry Town vallen tussen minuut 61 en 70, goed voor 23% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 41 en 50.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
7%
7%
7%
7%
9%
14%
23%
5%
21%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
7%
2%
5%
11%
20%
11%
16%
20%
9%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Barry Town

Geen gegevens beschikbaar

Kaartenstatistieken Barry Town

Barry Town kreeg gemiddeld 2,33 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,30 bij de tegenstander. In 70% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 2,33 2,12 2,56
Rode kaarten per wedstrijd 0,18 0,18 0,19
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 2,30 2,00 2,63
Zelf over 1.5 kaarten 73% 82% 63%
Zelf over 2.5 kaarten 42% 41% 44%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 70% 76% 63%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 55% 47% 63%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 39% 29% 50%

Schoten en xG van Barry Town

Geen gegevens beschikbaar

Meest voorkomende uitslagen Barry Town

De vaakst voorkomende uitslag is 1-0, in 5 van de 33 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 0 5 15%
0 - 1 4 12%
2 - 1 3 9%
1 - 2 3 9%
1 - 3 2 6%
0 - 0 2 6%
0 - 2 2 6%
0 - 3 2 6%
6 - 2 1 3%
6 - 3 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Barry Town.

Barry Town · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook