Statistieken Barry Town 2018

Alle cijfers hieronder gaan over Cymru Premier 2018, 32 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Barry Town

Barry Town speelde 32 wedstrijden dit seizoen: 17 keer gewonnen, 5 keer gelijk en 10 keer verloren. Dat levert 56 punten op, oftewel 1,75 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 2,13 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,38.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 32 17 5 10 54 51 3 56 1,75
Thuis 16 11 1 4 31 22 9 34 2,13
Uit 16 6 4 6 23 29 -6 22 1,38
Punten per wedstrijd 1,75
Gescoord per wedstrijd 1,69
Tegen per wedstrijd 1,59
De nul gehouden 19%

Basisstatistieken Barry Town

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 53% 69% 38%
Gelijk 16% 6% 25%
Verloren 31% 25% 38%
Gescoord per wedstrijd 1,69 1,94 1,44
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,59 1,38 1,81
De nul gehouden 19% 19% 19%
Niet gescoord 25% 19% 31%
Als eerste gescoord 41% 56% 25%

Doelpuntenstatistieken Barry Town

Barry Town scoorde 54 doelpunten, gemiddeld 1,69 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 53 minuten een doelpunt. In 47% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 25% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,69 1,94 1,44
Minstens 1 keer gescoord 75% 81% 69%
Minstens 2 keer gescoord 47% 63% 31%
Minstens 3 keer gescoord 22% 25% 19%
Minstens 4 keer gescoord 16% 19% 13%
In beide helften gescoord 25% 38% 13%
Niet gescoord 25% 19% 31%

Tegendoelpunten Barry Town

Aan de andere kant incasseerde Barry Town 51 doelpunten, gemiddeld 1,59 per wedstrijd. In 19% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,59 1,38 1,81
Minstens 1 tegendoelpunt 81% 81% 81%
Minstens 2 tegendoelpunten 53% 38% 69%
Minstens 3 tegendoelpunten 16% 13% 19%
Minstens 4 tegendoelpunten 6% 6% 6%
De nul gehouden 19% 19% 19%

Over/under statistieken Barry Town

In een wedstrijd van Barry Town vallen er gemiddeld 3,28 doelpunten. In 59% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 38% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 3,28 3,31 3,25
Over 0.5 100% 100% 100%
Over 1.5 88% 94% 81%
Over 2.5 59% 69% 50%
Over 3.5 38% 38% 38%
Over 4.5 22% 19% 25%
Over 5.5 13% 6% 19%

Beide ploegen scoren bij Barry Town

In 56% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 63%, op verplaatsing tot 50%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 56% 63% 50%
Beide ploegen scoren + winst 34% 50% 19%
Beide ploegen scoren + gelijk 16% 6% 25%
Beide ploegen scoren + verlies 6% 6% 6%
Beide ploegen scoren + over 2.5 47% 56% 38%
Geen btts + over 2.5 13% 13% 13%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 31% 38% 25%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 19% 25% 13%
Beide ploegen scoren in beide helften 6% 13% 0%

Statistieken per helft

Barry Town scoorde 21 doelpunten voor rust en 33 erna, en kreeg er 27 tegen in de eerste helft en 24 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 28% 38% 19%
Eerste helft gelijk 31% 38% 25%
Eerste helft verloren 41% 25% 56%
Gescoord in de eerste helft 0,66 0,88 0,44
Tegen in de eerste helft 0,84 0,63 1,06
De nul gehouden in de eerste helft 38% 38% 38%
Niet gescoord in de eerste helft 53% 44% 63%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 47% 50% 44%
Tweede helft gelijk 22% 19% 25%
Tweede helft verloren 31% 31% 31%
Gescoord in de tweede helft 1,03 1,06 1,00
Tegen in de tweede helft 0,75 0,75 0,75
De nul gehouden in de tweede helft 53% 50% 56%
Niet gescoord in de tweede helft 47% 38% 56%
Meeste doelpunten in de eerste helft 41% 38% 44%
Meeste doelpunten in de tweede helft 41% 44% 38%
Evenveel in beide helften 19% 19% 19%

Wanneer scoort Barry Town?

De meeste doelpunten van Barry Town vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 24% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 71 en 80.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
11%
7%
2%
15%
9%
11%
7%
13%
24%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
10%
12%
12%
8%
16%
6%
6%
22%
10%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Barry Town

Geen gegevens beschikbaar

Kaartenstatistieken Barry Town

Barry Town kreeg gemiddeld 0,00 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 0,00 bij de tegenstander. In 0% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 0,00 0,00 0,00
Rode kaarten per wedstrijd 0,00 0,00 0,00
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 0,00 0,00 0,00
Zelf over 1.5 kaarten 0% 0% 0%
Zelf over 2.5 kaarten 0% 0% 0%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 0% 0% 0%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 0% 0% 0%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 0% 0% 0%

Schoten en xG van Barry Town

Geen gegevens beschikbaar

Meest voorkomende uitslagen Barry Town

De vaakst voorkomende uitslag is 2-1, in 5 van de 32 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
2 - 1 5 16%
0 - 2 5 16%
1 - 0 4 13%
5 - 2 3 9%
1 - 1 3 9%
3 - 2 2 6%
2 - 2 2 6%
0 - 3 2 6%
4 - 0 1 3%
4 - 1 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Barry Town.

Barry Town · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook