Statistieken Barry Town

Alle cijfers hieronder gaan over Cymru Premier 2026, 15 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Barry Town

Barry Town speelde 15 wedstrijden dit seizoen: 9 keer gewonnen, 1 keer gelijk en 5 keer verloren. Dat levert 28 punten op, oftewel 1,87 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 2,00 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,71.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 15 9 1 5 32 26 6 28 1,87
Thuis 8 5 1 2 18 13 5 16 2,00
Uit 7 4 0 3 14 13 1 12 1,71
Punten per wedstrijd 1,87
Gescoord per wedstrijd 2,13
Tegen per wedstrijd 1,73
De nul gehouden 20%

Basisstatistieken Barry Town

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 60% 63% 57%
Gelijk 7% 13% 0%
Verloren 33% 25% 43%
Gescoord per wedstrijd 2,13 2,25 2,00
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,73 1,63 1,86
De nul gehouden 20% 25% 14%
Niet gescoord 7% 0% 14%
Als eerste gescoord 73% 75% 71%

Doelpuntenstatistieken Barry Town

Barry Town scoorde 32 doelpunten, gemiddeld 2,13 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 42 minuten een doelpunt. In 60% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 7% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 2,13 2,25 2,00
Minstens 1 keer gescoord 93% 100% 86%
Minstens 2 keer gescoord 60% 63% 57%
Minstens 3 keer gescoord 40% 38% 43%
Minstens 4 keer gescoord 20% 25% 14%
In beide helften gescoord 40% 38% 43%
Niet gescoord 7% 0% 14%

Tegendoelpunten Barry Town

Aan de andere kant incasseerde Barry Town 26 doelpunten, gemiddeld 1,73 per wedstrijd. In 20% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,73 1,63 1,86
Minstens 1 tegendoelpunt 80% 75% 86%
Minstens 2 tegendoelpunten 47% 50% 43%
Minstens 3 tegendoelpunten 27% 25% 29%
Minstens 4 tegendoelpunten 13% 13% 14%
De nul gehouden 20% 25% 14%

Over/under statistieken Barry Town

In een wedstrijd van Barry Town vallen er gemiddeld 3,87 doelpunten. In 80% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 67% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 3,87 3,88 3,86
Over 0.5 100% 100% 100%
Over 1.5 80% 88% 71%
Over 2.5 80% 88% 71%
Over 3.5 67% 63% 71%
Over 4.5 40% 38% 43%
Over 5.5 13% 13% 14%

Beide ploegen scoren bij Barry Town

In 73% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 75%, op verplaatsing tot 71%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 73% 75% 71%
Beide ploegen scoren + winst 40% 38% 43%
Beide ploegen scoren + gelijk 7% 13% 0%
Beide ploegen scoren + verlies 27% 25% 29%
Beide ploegen scoren + over 2.5 73% 75% 71%
Geen btts + over 2.5 7% 13% 0%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 27% 0% 57%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 47% 75% 14%
Beide ploegen scoren in beide helften 0% 0% 0%

Statistieken per helft

Barry Town scoorde 15 doelpunten voor rust en 17 erna, en kreeg er 10 tegen in de eerste helft en 16 in de tweede. Beide helften wegen dus ongeveer even zwaar.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 47% 50% 43%
Eerste helft gelijk 27% 25% 29%
Eerste helft verloren 27% 25% 29%
Gescoord in de eerste helft 1,00 0,88 1,14
Tegen in de eerste helft 0,67 0,50 0,86
De nul gehouden in de eerste helft 60% 75% 43%
Niet gescoord in de eerste helft 33% 50% 14%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 47% 50% 43%
Tweede helft gelijk 20% 25% 14%
Tweede helft verloren 33% 25% 43%
Gescoord in de tweede helft 1,13 1,38 0,86
Tegen in de tweede helft 1,07 1,13 1,00
De nul gehouden in de tweede helft 33% 25% 43%
Niet gescoord in de tweede helft 33% 13% 57%
Meeste doelpunten in de eerste helft 33% 25% 43%
Meeste doelpunten in de tweede helft 60% 75% 43%
Evenveel in beide helften 7% 0% 14%

Wanneer scoort Barry Town?

De meeste doelpunten van Barry Town vallen tussen minuut 61 en 70, goed voor 16% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 11 en 20.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
9%
13%
13%
13%
3%
9%
16%
9%
16%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
0%
15%
8%
12%
8%
15%
15%
12%
15%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Barry Town

Geen gegevens beschikbaar

Kaartenstatistieken Barry Town

Barry Town kreeg gemiddeld 1,93 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,93 bij de tegenstander. In 53% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,93 2,38 1,43
Rode kaarten per wedstrijd 0,13 0,13 0,14
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 1,93 2,00 1,86
Zelf over 1.5 kaarten 53% 63% 43%
Zelf over 2.5 kaarten 47% 50% 43%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 53% 50% 57%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 40% 50% 29%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 27% 38% 14%

Schoten en xG van Barry Town

Geen gegevens beschikbaar

Meest voorkomende uitslagen Barry Town

De vaakst voorkomende uitslag is 4-1, in 2 van de 15 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
4 - 1 2 13%
1 - 0 2 13%
1 - 3 2 13%
4 - 2 1 7%
3 - 0 1 7%
3 - 1 1 7%
3 - 2 1 7%
2 - 1 1 7%
2 - 2 1 7%
2 - 5 1 7%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Barry Town.

Barry Town · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook