Statistieken Arsenal 2025
Alle cijfers hieronder gaan over Premier League 2025, 38 gespeelde wedstrijden.
Seizoensoverzicht Arsenal
Arsenal speelde 38 wedstrijden dit seizoen: 26 keer gewonnen, 7 keer gelijk en 5 keer verloren. Dat levert 85 punten op, oftewel 2,24 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 2,47 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 2,00.
| Gespeeld | W | G | V | Voor | Tegen | Saldo | Punten | Ppw | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 38 | 26 | 7 | 5 | 71 | 27 | 44 | 85 | 2,24 |
| Thuis | 19 | 15 | 2 | 2 | 41 | 11 | 30 | 47 | 2,47 |
| Uit | 19 | 11 | 5 | 3 | 30 | 16 | 14 | 38 | 2,00 |
Basisstatistieken Arsenal
| Basis | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gewonnen | 68% | 79% | 58% |
| Gelijk | 18% | 11% | 26% |
| Verloren | 13% | 11% | 16% |
| Gescoord per wedstrijd | 1,87 | 2,16 | 1,58 |
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 0,71 | 0,58 | 0,84 |
| De nul gehouden | 50% | 58% | 42% |
| Niet gescoord | 8% | 5% | 11% |
| Als eerste gescoord | 71% | 84% | 58% |
Doelpuntenstatistieken Arsenal
Arsenal scoorde 71 doelpunten, gemiddeld 1,87 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 48 minuten een doelpunt. In 55% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 8% bleef ze zonder doelpunt.
| Gescoord | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gescoord per wedstrijd | 1,87 | 2,16 | 1,58 |
| Minstens 1 keer gescoord | 92% | 95% | 89% |
| Minstens 2 keer gescoord | 55% | 68% | 42% |
| Minstens 3 keer gescoord | 24% | 32% | 16% |
| Minstens 4 keer gescoord | 13% | 16% | 11% |
| In beide helften gescoord | 37% | 47% | 26% |
| Niet gescoord | 8% | 5% | 11% |
Tegendoelpunten Arsenal
Aan de andere kant incasseerde Arsenal 27 doelpunten, gemiddeld 0,71 per wedstrijd. In 50% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.
| Tegen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 0,71 | 0,58 | 0,84 |
| Minstens 1 tegendoelpunt | 50% | 42% | 58% |
| Minstens 2 tegendoelpunten | 18% | 11% | 26% |
| Minstens 3 tegendoelpunten | 3% | 5% | 0% |
| Minstens 4 tegendoelpunten | 0% | 0% | 0% |
| De nul gehouden | 50% | 58% | 42% |
Over/under statistieken Arsenal
In een wedstrijd van Arsenal vallen er gemiddeld 2,58 doelpunten. In 53% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 24% meer dan 3,5.
| Totaal doelpunten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten | 2,58 | 2,74 | 2,42 |
| Over 0.5 | 95% | 95% | 95% |
| Over 1.5 | 71% | 79% | 63% |
| Over 2.5 | 53% | 58% | 47% |
| Over 3.5 | 24% | 21% | 26% |
| Over 4.5 | 16% | 21% | 11% |
| Over 5.5 | 0% | 0% | 0% |
Beide ploegen scoren bij Arsenal
In 47% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 42%, op verplaatsing tot 53%.
| Beide ploegen scoren | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Beide ploegen scoren | 47% | 42% | 53% |
| Beide ploegen scoren + winst | 24% | 26% | 21% |
| Beide ploegen scoren + gelijk | 13% | 5% | 21% |
| Beide ploegen scoren + verlies | 11% | 11% | 11% |
| Beide ploegen scoren + over 2.5 | 39% | 37% | 42% |
| Geen btts + over 2.5 | 13% | 21% | 5% |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 16% | 16% | 16% |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 32% | 26% | 37% |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 5% | 5% | 5% |
Statistieken per helft
Arsenal scoorde 30 doelpunten voor rust en 41 erna, en kreeg er 10 tegen in de eerste helft en 17 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.
| Eerste helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Eerste helft gewonnen | 47% | 58% | 37% |
| Eerste helft gelijk | 42% | 37% | 47% |
| Eerste helft verloren | 11% | 5% | 16% |
| Gescoord in de eerste helft | 0,79 | 0,95 | 0,63 |
| Tegen in de eerste helft | 0,26 | 0,21 | 0,32 |
| De nul gehouden in de eerste helft | 74% | 79% | 68% |
| Niet gescoord in de eerste helft | 37% | 26% | 47% |
| Tweede helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tweede helft gewonnen | 47% | 58% | 37% |
| Tweede helft gelijk | 39% | 32% | 47% |
| Tweede helft verloren | 13% | 11% | 16% |
| Gescoord in de tweede helft | 1,08 | 1,21 | 0,95 |
| Tegen in de tweede helft | 0,45 | 0,37 | 0,53 |
| De nul gehouden in de tweede helft | 61% | 68% | 53% |
| Niet gescoord in de tweede helft | 34% | 32% | 37% |
| Meeste doelpunten in de eerste helft | 29% | 32% | 26% |
| Meeste doelpunten in de tweede helft | 55% | 47% | 63% |
| Evenveel in beide helften | 16% | 21% | 11% |
Wanneer scoort Arsenal?
De meeste doelpunten van Arsenal vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 18% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.
Hoekschopstatistieken Arsenal
Arsenal trapte gemiddeld 5,6 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 3,5 toe. In 49% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.
| Hoekschoppen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Hoekschoppen voor per wedstrijd | 5,63 | 5,81 | 5,47 |
| Hoekschoppen tegen per wedstrijd | 3,51 | 3,13 | 3,84 |
| Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 74% | 75% | 74% |
| Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 49% | 56% | 42% |
| Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 40% | 44% | 37% |
| Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 17% | 6% | 26% |
| Zelf over 3.5 hoekschoppen | 69% | 75% | 63% |
| Zelf over 4.5 hoekschoppen | 51% | 56% | 47% |
Gebaseerd op 35 van de 38 wedstrijden.
Kaartenstatistieken Arsenal
Arsenal kreeg gemiddeld 1,34 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,89 bij de tegenstander. In 47% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.
| Kaarten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gele kaarten per wedstrijd | 1,34 | 0,89 | 1,79 |
| Rode kaarten per wedstrijd | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Gele kaarten tegenstander per wedstrijd | 1,89 | 2,05 | 1,74 |
| Zelf over 1.5 kaarten | 34% | 26% | 42% |
| Zelf over 2.5 kaarten | 8% | 0% | 16% |
| Over 3.5 kaarten in de wedstrijd | 47% | 47% | 47% |
| Over 4.5 kaarten in de wedstrijd | 21% | 16% | 26% |
| Over 5.5 kaarten in de wedstrijd | 8% | 5% | 11% |
Schoten en xG van Arsenal
De ploeg loste gemiddeld 14,7 schoten per wedstrijd, waarvan 5,0 op doel. Dat is een precisie van 34%.
| Schoten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 14,71 | 16,75 | 13,00 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 4,97 | 5,19 | 4,79 |
| Schoten naast per wedstrijd | 5,37 | 6,25 | 4,63 |
| Schoten tegen per wedstrijd | 8,34 | 7,13 | 9,37 |
| Verwachte doelpunten (xG) voor | 1,78 | 1,98 | 1,62 |
| Verwachte doelpunten (xG) tegen | 0,77 | 0,70 | 0,84 |
| Balbezit | 56,3 | 56,9 | 55,8 |
Gebaseerd op 35 van de 38 wedstrijden (schoten).
Meest voorkomende uitslagen Arsenal
De vaakst voorkomende uitslag is 1-0, in 8 van de 38 wedstrijden.
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 1 - 0 | 8 | 21% |
| 2 - 1 | 5 | 13% |
| 2 - 0 | 4 | 11% |
| 4 - 1 | 3 | 8% |
| 3 - 0 | 3 | 8% |
| 1 - 1 | 3 | 8% |
| 1 - 2 | 3 | 8% |
| 2 - 2 | 2 | 5% |
| 0 - 0 | 2 | 5% |
| 5 - 0 | 1 | 3% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Arsenal.
Spelersstatistieken Arsenal
| Speler | Doelpunten |
|---|---|
| Viktor Gyökeres | 14 |
| Bukayo Saka | 7 |
| Eberechi Eze | 7 |
| Leandro Trossard | 6 |
| Martín Zubimendi Ibáñez | 5 |
Viktor Gyökeres is dit seizoen de topschutter van Arsenal (14). Daarachter volgen Bukayo Saka (7) en Eberechi Eze (7).
| Speler | Assists |
|---|---|
| Leandro Trossard | 6 |
| Martin Ødegaard | 6 |
| Jurriën Timber | 5 |
| Bukayo Saka | 5 |
| Declan Rice | 5 |
Leandro Trossard gaf de meeste assists bij Arsenal (6). Daarachter volgen Martin Ødegaard (6) en Jurriën Timber (5).
| Speler | Wedstrijden |
|---|---|
| Kepa Arrizabalaga Revuelta | 38 |
| Martín Zubimendi Ibáñez | 38 |
| Declan Rice | 37 |
| David Raya Martin | 37 |
| Myles Anthony Lewis-Skelly | 37 |
Kepa Arrizabalaga Revuelta speelde de meeste wedstrijden voor Arsenal (38). Daarachter volgen Martín Zubimendi Ibáñez (38) en Declan Rice (37).
| Speler | Kaarten |
|---|---|
| Jurriën Timber | 5 |
| Viktor Gyökeres | 5 |
| Riccardo Calafiori | 5 |
| Gabriel dos Santos Magalhães | 4 |
| Martín Zubimendi Ibáñez | 4 |
Jurriën Timber pakte de meeste kaarten bij Arsenal (5). Daarachter volgen Viktor Gyökeres (5) en Riccardo Calafiori (5).
Arsenal · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers