Statistieken Arsenal 2023

Alle cijfers hieronder gaan over Premier League 2023, 38 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Arsenal

Arsenal speelde 38 wedstrijden dit seizoen: 28 keer gewonnen, 5 keer gelijk en 5 keer verloren. Dat levert 89 punten op, oftewel 2,34 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 2,47 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 2,21.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 38 28 5 5 91 29 62 89 2,34
Thuis 19 15 2 2 48 16 32 47 2,47
Uit 19 13 3 3 43 13 30 42 2,21
Punten per wedstrijd 2,34
Gescoord per wedstrijd 2,39
Tegen per wedstrijd 0,76
De nul gehouden 47%

Basisstatistieken Arsenal

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 74% 79% 68%
Gelijk 13% 11% 16%
Verloren 13% 11% 16%
Gescoord per wedstrijd 2,39 2,53 2,26
Tegendoelpunten per wedstrijd 0,76 0,84 0,68
De nul gehouden 47% 37% 58%
Niet gescoord 13% 11% 16%
Als eerste gescoord 76% 74% 79%

Doelpuntenstatistieken Arsenal

Arsenal scoorde 91 doelpunten, gemiddeld 2,39 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 38 minuten een doelpunt. In 68% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 13% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 2,39 2,53 2,26
Minstens 1 keer gescoord 87% 89% 84%
Minstens 2 keer gescoord 68% 84% 53%
Minstens 3 keer gescoord 39% 42% 37%
Minstens 4 keer gescoord 24% 21% 26%
In beide helften gescoord 47% 58% 37%
Niet gescoord 13% 11% 16%

Tegendoelpunten Arsenal

Aan de andere kant incasseerde Arsenal 29 doelpunten, gemiddeld 0,76 per wedstrijd. In 47% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 0,76 0,84 0,68
Minstens 1 tegendoelpunt 53% 63% 42%
Minstens 2 tegendoelpunten 21% 21% 21%
Minstens 3 tegendoelpunten 3% 0% 5%
Minstens 4 tegendoelpunten 0% 0% 0%
De nul gehouden 47% 37% 58%

Over/under statistieken Arsenal

In een wedstrijd van Arsenal vallen er gemiddeld 3,16 doelpunten. In 63% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 42% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 3,16 3,37 2,95
Over 0.5 97% 100% 95%
Over 1.5 79% 95% 63%
Over 2.5 63% 74% 53%
Over 3.5 42% 47% 37%
Over 4.5 24% 21% 26%
Over 5.5 8% 0% 16%

Beide ploegen scoren bij Arsenal

In 42% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 53%, op verplaatsing tot 32%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 42% 53% 32%
Beide ploegen scoren + winst 29% 42% 16%
Beide ploegen scoren + gelijk 11% 11% 11%
Beide ploegen scoren + verlies 3% 0% 5%
Beide ploegen scoren + over 2.5 39% 53% 26%
Geen btts + over 2.5 24% 21% 26%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 21% 26% 16%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 18% 21% 16%
Beide ploegen scoren in beide helften 5% 5% 5%

Statistieken per helft

Arsenal scoorde 42 doelpunten voor rust en 49 erna, en kreeg er 12 tegen in de eerste helft en 17 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 47% 47% 47%
Eerste helft gelijk 42% 42% 42%
Eerste helft verloren 11% 11% 11%
Gescoord in de eerste helft 1,11 1,00 1,21
Tegen in de eerste helft 0,32 0,37 0,26
De nul gehouden in de eerste helft 68% 63% 74%
Niet gescoord in de eerste helft 34% 26% 42%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 63% 68% 58%
Tweede helft gelijk 18% 11% 26%
Tweede helft verloren 18% 21% 16%
Gescoord in de tweede helft 1,29 1,53 1,05
Tegen in de tweede helft 0,45 0,47 0,42
De nul gehouden in de tweede helft 63% 58% 68%
Niet gescoord in de tweede helft 32% 26% 37%
Meeste doelpunten in de eerste helft 32% 26% 37%
Meeste doelpunten in de tweede helft 50% 53% 47%
Evenveel in beide helften 18% 21% 16%

Wanneer scoort Arsenal?

De meeste doelpunten van Arsenal vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 20% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
7%
12%
9%
7%
14%
12%
14%
5%
20%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
7%
7%
14%
3%
17%
17%
7%
0%
28%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Arsenal

Arsenal trapte gemiddeld 6,9 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 3,0 toe. In 73% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 6,95 7,32 6,56
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 3,03 2,68 3,39
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 84% 79% 89%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 73% 68% 78%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 49% 47% 50%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 22% 32% 11%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 89% 89% 89%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 76% 74% 78%

Gebaseerd op 37 van de 38 wedstrijden.

Kaartenstatistieken Arsenal

Arsenal kreeg gemiddeld 1,68 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,16 bij de tegenstander. In 53% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,68 1,79 1,58
Rode kaarten per wedstrijd 0,05 0,05 0,05
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 2,16 2,37 1,95
Zelf over 1.5 kaarten 50% 58% 42%
Zelf over 2.5 kaarten 18% 21% 16%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 53% 63% 42%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 39% 42% 37%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 26% 26% 26%

Schoten en xG van Arsenal

De ploeg loste gemiddeld 17,4 schoten per wedstrijd, waarvan 6,1 op doel. Dat is een precisie van 35%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 17,38 18,95 15,72
Schoten op doel per wedstrijd 6,05 6,68 5,39
Schoten naast per wedstrijd 5,54 6,11 4,94
Schoten tegen per wedstrijd 8,35 7,26 9,50
Verwachte doelpunten (xG) voor 2,04 2,35 1,73
Verwachte doelpunten (xG) tegen 0,74 0,72 0,76
Balbezit 58,6 58,9 58,2

Gebaseerd op 37 van de 38 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen Arsenal

De vaakst voorkomende uitslag is 2-1, in 5 van de 38 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
2 - 1 5 13%
1 - 0 5 13%
5 - 0 4 11%
3 - 1 3 8%
2 - 0 3 8%
2 - 2 3 8%
6 - 0 2 5%
3 - 0 2 5%
0 - 1 2 5%
0 - 2 2 5%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Arsenal.

Spelersstatistieken Arsenal

Topschutters
Speler Doelpunten
Bukayo Saka 16
Kai Havertz 13
Leandro Trossard 12
Martin Ødegaard 8
Declan Rice 7

Bukayo Saka is dit seizoen de topschutter van Arsenal (16). Daarachter volgen Kai Havertz (13) en Leandro Trossard (12).

Topschutters Arsenal

Meeste assists
Speler Assists
Martin Ødegaard 10
Bukayo Saka 8
Declan Rice 8
Kai Havertz 7
Gabriel Fernando de Jesus 5

Martin Ødegaard gaf de meeste assists bij Arsenal (10). Daarachter volgen Bukayo Saka (8) en Declan Rice (8).

Assists Arsenal

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
Gabriel dos Santos Magalhães 38
William Saliba 38
Edward Nketiah 38
Declan Rice 38
Jakub Piotr Kiwior 38

Gabriel dos Santos Magalhães speelde de meeste wedstrijden voor Arsenal (38). Daarachter volgen William Saliba (38) en Edward Nketiah (38).

Wedstrijden Arsenal

Meeste kaarten
Speler Kaarten
Kai Havertz 11
Ben White 8
Gabriel Fernando de Jesus 6
Declan Rice 5
Gabriel dos Santos Magalhães 4

Kai Havertz pakte de meeste kaarten bij Arsenal (11). Daarachter volgen Ben White (8) en Gabriel Fernando de Jesus (6).

Kaarten Arsenal

Arsenal · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook