Statistieken Arsenal 2018
Alle cijfers hieronder gaan over Premier League 2018, 38 gespeelde wedstrijden.
Seizoensoverzicht Arsenal
Arsenal speelde 38 wedstrijden dit seizoen: 21 keer gewonnen, 7 keer gelijk en 10 keer verloren. Dat levert 70 punten op, oftewel 1,84 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 2,37 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,32.
| Gespeeld | W | G | V | Voor | Tegen | Saldo | Punten | Ppw | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 38 | 21 | 7 | 10 | 73 | 51 | 22 | 70 | 1,84 |
| Thuis | 19 | 14 | 3 | 2 | 42 | 16 | 26 | 45 | 2,37 |
| Uit | 19 | 7 | 4 | 8 | 31 | 35 | -4 | 25 | 1,32 |
Basisstatistieken Arsenal
| Basis | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gewonnen | 55% | 74% | 37% |
| Gelijk | 18% | 16% | 21% |
| Verloren | 26% | 11% | 42% |
| Gescoord per wedstrijd | 1,92 | 2,21 | 1,63 |
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,34 | 0,84 | 1,84 |
| De nul gehouden | 21% | 37% | 5% |
| Niet gescoord | 11% | 5% | 16% |
| Als eerste gescoord | 63% | 68% | 58% |
Doelpuntenstatistieken Arsenal
Arsenal scoorde 73 doelpunten, gemiddeld 1,92 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 47 minuten een doelpunt. In 63% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 11% bleef ze zonder doelpunt.
| Gescoord | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gescoord per wedstrijd | 1,92 | 2,21 | 1,63 |
| Minstens 1 keer gescoord | 89% | 95% | 84% |
| Minstens 2 keer gescoord | 63% | 74% | 53% |
| Minstens 3 keer gescoord | 24% | 32% | 16% |
| Minstens 4 keer gescoord | 11% | 16% | 5% |
| In beide helften gescoord | 34% | 42% | 26% |
| Niet gescoord | 11% | 5% | 16% |
Tegendoelpunten Arsenal
Aan de andere kant incasseerde Arsenal 51 doelpunten, gemiddeld 1,34 per wedstrijd. In 21% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.
| Tegen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,34 | 0,84 | 1,84 |
| Minstens 1 tegendoelpunt | 79% | 63% | 95% |
| Minstens 2 tegendoelpunten | 32% | 16% | 47% |
| Minstens 3 tegendoelpunten | 18% | 5% | 32% |
| Minstens 4 tegendoelpunten | 3% | 0% | 5% |
| De nul gehouden | 21% | 37% | 5% |
Over/under statistieken Arsenal
In een wedstrijd van Arsenal vallen er gemiddeld 3,26 doelpunten. In 58% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 45% meer dan 3,5.
| Totaal doelpunten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten | 3,26 | 3,05 | 3,47 |
| Over 0.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 89% | 95% | 84% |
| Over 2.5 | 58% | 42% | 74% |
| Over 3.5 | 45% | 37% | 53% |
| Over 4.5 | 24% | 21% | 26% |
| Over 5.5 | 11% | 11% | 11% |
Beide ploegen scoren bij Arsenal
In 68% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 58%, op verplaatsing tot 79%.
| Beide ploegen scoren | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Beide ploegen scoren | 68% | 58% | 79% |
| Beide ploegen scoren + winst | 34% | 37% | 32% |
| Beide ploegen scoren + gelijk | 18% | 16% | 21% |
| Beide ploegen scoren + verlies | 16% | 5% | 26% |
| Beide ploegen scoren + over 2.5 | 55% | 42% | 68% |
| Geen btts + over 2.5 | 3% | 0% | 5% |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 34% | 21% | 47% |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 29% | 26% | 32% |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 8% | 0% | 16% |
Statistieken per helft
Arsenal scoorde 28 doelpunten voor rust en 45 erna, en kreeg er 28 tegen in de eerste helft en 23 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.
| Eerste helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Eerste helft gewonnen | 29% | 42% | 16% |
| Eerste helft gelijk | 45% | 37% | 53% |
| Eerste helft verloren | 26% | 21% | 32% |
| Gescoord in de eerste helft | 0,74 | 0,74 | 0,74 |
| Tegen in de eerste helft | 0,74 | 0,42 | 1,05 |
| De nul gehouden in de eerste helft | 50% | 63% | 37% |
| Niet gescoord in de eerste helft | 39% | 42% | 37% |
| Tweede helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tweede helft gewonnen | 53% | 68% | 37% |
| Tweede helft gelijk | 24% | 21% | 26% |
| Tweede helft verloren | 24% | 11% | 37% |
| Gescoord in de tweede helft | 1,18 | 1,47 | 0,89 |
| Tegen in de tweede helft | 0,61 | 0,42 | 0,79 |
| De nul gehouden in de tweede helft | 47% | 63% | 32% |
| Niet gescoord in de tweede helft | 37% | 21% | 53% |
| Meeste doelpunten in de eerste helft | 32% | 11% | 53% |
| Meeste doelpunten in de tweede helft | 39% | 42% | 37% |
| Evenveel in beide helften | 29% | 47% | 11% |
Wanneer scoort Arsenal?
De meeste doelpunten van Arsenal vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 18% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 61 en 70.
Hoekschopstatistieken Arsenal
Arsenal trapte gemiddeld 5,4 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 4,9 toe. In 69% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.
| Hoekschoppen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Hoekschoppen voor per wedstrijd | 5,36 | 6,33 | 4,39 |
| Hoekschoppen tegen per wedstrijd | 4,92 | 4,50 | 5,33 |
| Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 86% | 94% | 78% |
| Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 69% | 78% | 61% |
| Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 47% | 61% | 33% |
| Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 28% | 28% | 28% |
| Zelf over 3.5 hoekschoppen | 78% | 89% | 67% |
| Zelf over 4.5 hoekschoppen | 61% | 83% | 39% |
Gebaseerd op 36 van de 38 wedstrijden.
Kaartenstatistieken Arsenal
Arsenal kreeg gemiddeld 1,95 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,03 bij de tegenstander. In 58% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.
| Kaarten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gele kaarten per wedstrijd | 1,95 | 2,11 | 1,79 |
| Rode kaarten per wedstrijd | 0,05 | 0,00 | 0,11 |
| Gele kaarten tegenstander per wedstrijd | 2,03 | 2,11 | 1,95 |
| Zelf over 1.5 kaarten | 66% | 74% | 58% |
| Zelf over 2.5 kaarten | 29% | 26% | 32% |
| Over 3.5 kaarten in de wedstrijd | 58% | 68% | 47% |
| Over 4.5 kaarten in de wedstrijd | 37% | 32% | 42% |
| Over 5.5 kaarten in de wedstrijd | 26% | 26% | 26% |
Schoten en xG van Arsenal
De ploeg loste gemiddeld 12,4 schoten per wedstrijd, waarvan 4,6 op doel. Dat is een precisie van 37%.
| Schoten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 12,39 | 13,72 | 11,06 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 4,61 | 5,22 | 4,00 |
| Schoten naast per wedstrijd | 4,50 | 5,06 | 3,94 |
| Schoten tegen per wedstrijd | 13,19 | 11,50 | 14,89 |
| Balbezit | 57,8 | 60,3 | 55,2 |
Gebaseerd op 36 van de 38 wedstrijden (schoten).
Meest voorkomende uitslagen Arsenal
De vaakst voorkomende uitslag is 2-0, in 6 van de 38 wedstrijden.
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 2 - 0 | 6 | 16% |
| 1 - 1 | 5 | 13% |
| 3 - 1 | 4 | 11% |
| 2 - 1 | 4 | 11% |
| 2 - 3 | 3 | 8% |
| 5 - 1 | 2 | 5% |
| 2 - 2 | 2 | 5% |
| 1 - 0 | 2 | 5% |
| 1 - 3 | 2 | 5% |
| 0 - 1 | 2 | 5% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Arsenal.
Spelersstatistieken Arsenal
| Speler | Doelpunten |
|---|---|
| Pierre-Emerick Aubameyang | 22 |
| Alexandre Lacazette | 13 |
| Henrikh Mkhitaryan | 6 |
| Mesut Özil | 5 |
| Aaron Ramsey | 4 |
Pierre-Emerick Aubameyang is dit seizoen de topschutter van Arsenal (22). Daarachter volgen Alexandre Lacazette (13) en Henrikh Mkhitaryan (6).
| Speler | Assists |
|---|---|
| Alexandre Lacazette | 8 |
| Aaron Ramsey | 6 |
| Alex Iwobi | 6 |
| Héctor Bellerín Moruno | 5 |
| Sead Kolašinac | 5 |
Alexandre Lacazette gaf de meeste assists bij Arsenal (8). Daarachter volgen Aaron Ramsey (6) en Alex Iwobi (6).
| Speler | Wedstrijden |
|---|---|
| Pierre-Emerick Aubameyang | 36 |
| Alex Iwobi | 35 |
| Alexandre Lacazette | 35 |
| Lucas Torreira Di Pascua | 34 |
| Mattéo Guendouzi Olié | 33 |
Pierre-Emerick Aubameyang speelde de meeste wedstrijden voor Arsenal (36). Daarachter volgen Alex Iwobi (35) en Alexandre Lacazette (35).
| Speler | Kaarten |
|---|---|
| Sokratis Papastathopoulos | 12 |
| Granit Xhaka | 10 |
| Shkodran Mustafi | 9 |
| Mattéo Guendouzi Olié | 9 |
| Lucas Torreira Di Pascua | 8 |
Sokratis Papastathopoulos pakte de meeste kaarten bij Arsenal (12). Daarachter volgen Granit Xhaka (10) en Shkodran Mustafi (9).
Arsenal · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers