Statistieken Arsenal 2021

Alle cijfers hieronder gaan over Premier League 2021, 38 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Arsenal

Arsenal speelde 38 wedstrijden dit seizoen: 22 keer gewonnen, 3 keer gelijk en 13 keer verloren. Dat levert 69 punten op, oftewel 1,82 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 2,16 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,47.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 38 22 3 13 61 48 13 69 1,82
Thuis 19 13 2 4 35 17 18 41 2,16
Uit 19 9 1 9 26 31 -5 28 1,47
Punten per wedstrijd 1,82
Gescoord per wedstrijd 1,61
Tegen per wedstrijd 1,26
De nul gehouden 34%

Basisstatistieken Arsenal

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 58% 68% 47%
Gelijk 8% 11% 5%
Verloren 34% 21% 47%
Gescoord per wedstrijd 1,61 1,84 1,37
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,26 0,89 1,63
De nul gehouden 34% 37% 32%
Niet gescoord 29% 16% 42%
Als eerste gescoord 66% 74% 58%

Doelpuntenstatistieken Arsenal

Arsenal scoorde 61 doelpunten, gemiddeld 1,61 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 56 minuten een doelpunt. In 50% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 29% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,61 1,84 1,37
Minstens 1 keer gescoord 71% 84% 58%
Minstens 2 keer gescoord 50% 63% 37%
Minstens 3 keer gescoord 24% 26% 21%
Minstens 4 keer gescoord 11% 5% 16%
In beide helften gescoord 32% 32% 32%
Niet gescoord 29% 16% 42%

Tegendoelpunten Arsenal

Aan de andere kant incasseerde Arsenal 48 doelpunten, gemiddeld 1,26 per wedstrijd. In 34% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,26 0,89 1,63
Minstens 1 tegendoelpunt 66% 63% 68%
Minstens 2 tegendoelpunten 39% 26% 53%
Minstens 3 tegendoelpunten 13% 0% 26%
Minstens 4 tegendoelpunten 5% 0% 11%
De nul gehouden 34% 37% 32%

Over/under statistieken Arsenal

In een wedstrijd van Arsenal vallen er gemiddeld 2,87 doelpunten. In 58% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 32% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,87 2,74 3,00
Over 0.5 95% 95% 95%
Over 1.5 79% 84% 74%
Over 2.5 58% 58% 58%
Over 3.5 32% 26% 37%
Over 4.5 18% 5% 32%
Over 5.5 5% 5% 5%

Beide ploegen scoren bij Arsenal

In 42% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 53%, op verplaatsing tot 32%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 42% 53% 32%
Beide ploegen scoren + winst 29% 37% 21%
Beide ploegen scoren + gelijk 3% 5% 0%
Beide ploegen scoren + verlies 11% 11% 11%
Beide ploegen scoren + over 2.5 42% 53% 32%
Geen btts + over 2.5 16% 5% 26%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 13% 5% 21%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 24% 26% 21%
Beide ploegen scoren in beide helften 5% 0% 11%

Statistieken per helft

Arsenal scoorde 31 doelpunten voor rust en 30 erna, en kreeg er 20 tegen in de eerste helft en 28 in de tweede. Beide helften wegen dus ongeveer even zwaar.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 42% 47% 37%
Eerste helft gelijk 34% 37% 32%
Eerste helft verloren 24% 16% 32%
Gescoord in de eerste helft 0,82 0,79 0,84
Tegen in de eerste helft 0,53 0,26 0,79
De nul gehouden in de eerste helft 63% 79% 47%
Niet gescoord in de eerste helft 50% 53% 47%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 37% 58% 16%
Tweede helft gelijk 29% 16% 42%
Tweede helft verloren 34% 26% 42%
Gescoord in de tweede helft 0,79 1,05 0,53
Tegen in de tweede helft 0,74 0,63 0,84
De nul gehouden in de tweede helft 50% 53% 47%
Niet gescoord in de tweede helft 47% 32% 63%
Meeste doelpunten in de eerste helft 45% 26% 63%
Meeste doelpunten in de tweede helft 45% 63% 26%
Evenveel in beide helften 11% 11% 11%

Wanneer scoort Arsenal?

De meeste doelpunten van Arsenal vallen tussen minuut 21 en 30, goed voor 18% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 71 en 80.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
11%
10%
18%
8%
8%
18%
8%
2%
16%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
4%
10%
8%
10%
15%
13%
8%
17%
15%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Arsenal

Arsenal trapte gemiddeld 5,4 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 4,4 toe. In 55% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 5,42 6,58 4,26
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 4,45 3,95 4,95
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 84% 95% 74%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 55% 58% 53%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 39% 42% 37%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 29% 32% 26%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 74% 84% 63%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 58% 68% 47%

Kaartenstatistieken Arsenal

Arsenal kreeg gemiddeld 1,76 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,84 bij de tegenstander. In 45% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,76 1,74 1,79
Rode kaarten per wedstrijd 0,11 0,05 0,16
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 1,84 2,05 1,63
Zelf over 1.5 kaarten 53% 53% 53%
Zelf over 2.5 kaarten 26% 26% 26%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 45% 42% 47%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 26% 37% 16%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 21% 26% 16%

Schoten en xG van Arsenal

De ploeg loste gemiddeld 15,0 schoten per wedstrijd, waarvan 5,1 op doel. Dat is een precisie van 34%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 15,03 17,68 12,37
Schoten op doel per wedstrijd 5,05 5,89 4,21
Schoten naast per wedstrijd 5,61 6,58 4,63
Schoten tegen per wedstrijd 10,74 9,05 12,42
Balbezit 53,3 56,4 50,2

Meest voorkomende uitslagen Arsenal

De vaakst voorkomende uitslag is 1-0, in 5 van de 38 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 0 5 13%
2 - 0 4 11%
2 - 1 4 11%
0 - 2 4 11%
3 - 1 3 8%
1 - 2 3 8%
0 - 0 2 5%
0 - 3 2 5%
5 - 0 1 3%
5 - 1 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Arsenal.

Arsenal · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook