Statistieken Arsenal 2024
Alle cijfers hieronder gaan over Premier League 2024, 38 gespeelde wedstrijden.
Seizoensoverzicht Arsenal
Arsenal speelde 38 wedstrijden dit seizoen: 20 keer gewonnen, 14 keer gelijk en 4 keer verloren. Dat levert 74 punten op, oftewel 1,95 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 2,05 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,84.
| Gespeeld | W | G | V | Voor | Tegen | Saldo | Punten | Ppw | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 38 | 20 | 14 | 4 | 69 | 34 | 35 | 74 | 1,95 |
| Thuis | 19 | 11 | 6 | 2 | 35 | 17 | 18 | 39 | 2,05 |
| Uit | 19 | 9 | 8 | 2 | 34 | 17 | 17 | 35 | 1,84 |
Basisstatistieken Arsenal
| Basis | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gewonnen | 53% | 58% | 47% |
| Gelijk | 37% | 32% | 42% |
| Verloren | 11% | 11% | 11% |
| Gescoord per wedstrijd | 1,82 | 1,84 | 1,79 |
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 0,89 | 0,89 | 0,89 |
| De nul gehouden | 34% | 37% | 32% |
| Niet gescoord | 13% | 11% | 16% |
| Als eerste gescoord | 68% | 79% | 58% |
Doelpuntenstatistieken Arsenal
Arsenal scoorde 69 doelpunten, gemiddeld 1,82 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 50 minuten een doelpunt. In 53% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 13% bleef ze zonder doelpunt.
| Gescoord | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gescoord per wedstrijd | 1,82 | 1,84 | 1,79 |
| Minstens 1 keer gescoord | 87% | 89% | 84% |
| Minstens 2 keer gescoord | 53% | 58% | 47% |
| Minstens 3 keer gescoord | 21% | 21% | 21% |
| Minstens 4 keer gescoord | 13% | 11% | 16% |
| In beide helften gescoord | 26% | 32% | 21% |
| Niet gescoord | 13% | 11% | 16% |
Tegendoelpunten Arsenal
Aan de andere kant incasseerde Arsenal 34 doelpunten, gemiddeld 0,89 per wedstrijd. In 34% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.
| Tegen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 0,89 | 0,89 | 0,89 |
| Minstens 1 tegendoelpunt | 66% | 63% | 68% |
| Minstens 2 tegendoelpunten | 24% | 26% | 21% |
| Minstens 3 tegendoelpunten | 0% | 0% | 0% |
| Minstens 4 tegendoelpunten | 0% | 0% | 0% |
| De nul gehouden | 34% | 37% | 32% |
Over/under statistieken Arsenal
In een wedstrijd van Arsenal vallen er gemiddeld 2,71 doelpunten. In 45% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 32% meer dan 3,5.
| Totaal doelpunten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten | 2,71 | 2,74 | 2,68 |
| Over 0.5 | 95% | 95% | 95% |
| Over 1.5 | 76% | 74% | 79% |
| Over 2.5 | 45% | 53% | 37% |
| Over 3.5 | 32% | 32% | 32% |
| Over 4.5 | 11% | 11% | 11% |
| Over 5.5 | 11% | 11% | 11% |
Beide ploegen scoren bij Arsenal
In 58% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 58%, op verplaatsing tot 58%.
| Beide ploegen scoren | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Beide ploegen scoren | 58% | 58% | 58% |
| Beide ploegen scoren + winst | 24% | 26% | 21% |
| Beide ploegen scoren + gelijk | 32% | 26% | 37% |
| Beide ploegen scoren + verlies | 3% | 5% | 0% |
| Beide ploegen scoren + over 2.5 | 39% | 47% | 32% |
| Geen btts + over 2.5 | 5% | 5% | 5% |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 18% | 16% | 21% |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 21% | 32% | 11% |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 0% | 0% | 0% |
Statistieken per helft
Arsenal scoorde 33 doelpunten voor rust en 36 erna, en kreeg er 14 tegen in de eerste helft en 20 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.
| Eerste helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Eerste helft gewonnen | 53% | 68% | 37% |
| Eerste helft gelijk | 34% | 26% | 42% |
| Eerste helft verloren | 13% | 5% | 21% |
| Gescoord in de eerste helft | 0,87 | 0,89 | 0,84 |
| Tegen in de eerste helft | 0,37 | 0,21 | 0,53 |
| De nul gehouden in de eerste helft | 68% | 79% | 58% |
| Niet gescoord in de eerste helft | 45% | 32% | 58% |
| Tweede helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tweede helft gewonnen | 42% | 32% | 53% |
| Tweede helft gelijk | 34% | 42% | 26% |
| Tweede helft verloren | 24% | 26% | 21% |
| Gescoord in de tweede helft | 0,95 | 0,95 | 0,95 |
| Tegen in de tweede helft | 0,53 | 0,68 | 0,37 |
| De nul gehouden in de tweede helft | 58% | 47% | 68% |
| Niet gescoord in de tweede helft | 42% | 47% | 37% |
| Meeste doelpunten in de eerste helft | 26% | 32% | 21% |
| Meeste doelpunten in de tweede helft | 45% | 53% | 37% |
| Evenveel in beide helften | 29% | 16% | 42% |
Wanneer scoort Arsenal?
De meeste doelpunten van Arsenal vallen tussen minuut 51 en 60, goed voor 14% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 11 en 20.
Hoekschopstatistieken Arsenal
Arsenal trapte gemiddeld 6,9 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 3,0 toe. In 67% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.
| Hoekschoppen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Hoekschoppen voor per wedstrijd | 6,86 | 7,67 | 6,06 |
| Hoekschoppen tegen per wedstrijd | 2,97 | 2,56 | 3,39 |
| Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 78% | 78% | 78% |
| Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 67% | 72% | 61% |
| Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 42% | 39% | 44% |
| Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 25% | 33% | 17% |
| Zelf over 3.5 hoekschoppen | 75% | 78% | 72% |
| Zelf over 4.5 hoekschoppen | 72% | 78% | 67% |
Gebaseerd op 36 van de 38 wedstrijden.
Kaartenstatistieken Arsenal
Arsenal kreeg gemiddeld 1,84 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,18 bij de tegenstander. In 63% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.
| Kaarten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gele kaarten per wedstrijd | 1,84 | 1,74 | 1,95 |
| Rode kaarten per wedstrijd | 0,16 | 0,11 | 0,21 |
| Gele kaarten tegenstander per wedstrijd | 2,18 | 2,26 | 2,11 |
| Zelf over 1.5 kaarten | 61% | 58% | 63% |
| Zelf over 2.5 kaarten | 29% | 26% | 32% |
| Over 3.5 kaarten in de wedstrijd | 63% | 63% | 63% |
| Over 4.5 kaarten in de wedstrijd | 42% | 37% | 47% |
| Over 5.5 kaarten in de wedstrijd | 24% | 21% | 26% |
Schoten en xG van Arsenal
De ploeg loste gemiddeld 14,6 schoten per wedstrijd, waarvan 4,9 op doel. Dat is een precisie van 34%.
| Schoten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 14,64 | 16,39 | 12,89 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 4,92 | 5,44 | 4,39 |
| Schoten naast per wedstrijd | 4,83 | 5,50 | 4,17 |
| Schoten tegen per wedstrijd | 9,14 | 7,56 | 10,72 |
| Verwachte doelpunten (xG) voor | 1,63 | 1,58 | 1,68 |
| Verwachte doelpunten (xG) tegen | 0,89 | 0,72 | 1,06 |
| Balbezit | 57,4 | 58,4 | 56,5 |
Gebaseerd op 36 van de 38 wedstrijden (schoten).
Meest voorkomende uitslagen Arsenal
De vaakst voorkomende uitslag is 1-1, in 7 van de 38 wedstrijden.
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 7 | 18% |
| 2 - 2 | 5 | 13% |
| 1 - 0 | 5 | 13% |
| 2 - 0 | 4 | 11% |
| 2 - 1 | 3 | 8% |
| 5 - 1 | 2 | 5% |
| 3 - 1 | 2 | 5% |
| 0 - 0 | 2 | 5% |
| 0 - 1 | 2 | 5% |
| 5 - 2 | 1 | 3% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Arsenal.
Spelersstatistieken Arsenal
| Speler | Doelpunten |
|---|---|
| Kai Havertz | 9 |
| Leandro Trossard | 8 |
| Gabriel Teodoro Martinelli Silva | 8 |
| Mikel Merino Zazón | 7 |
| Bukayo Saka | 6 |
Kai Havertz is dit seizoen de topschutter van Arsenal (9). Daarachter volgen Leandro Trossard (8) en Gabriel Teodoro Martinelli Silva (8).
| Speler | Assists |
|---|---|
| Bukayo Saka | 10 |
| Martin Ødegaard | 8 |
| Leandro Trossard | 7 |
| Declan Rice | 7 |
| Gabriel Teodoro Martinelli Silva | 4 |
Bukayo Saka gaf de meeste assists bij Arsenal (10). Daarachter volgen Martin Ødegaard (8) en Leandro Trossard (7).
| Speler | Wedstrijden |
|---|---|
| Leandro Trossard | 38 |
| David Raya Martin | 38 |
| Thomas Teye Partey | 37 |
| Jakub Piotr Kiwior | 37 |
| Declan Rice | 36 |
Leandro Trossard speelde de meeste wedstrijden voor Arsenal (38). Daarachter volgen David Raya Martin (38) en Thomas Teye Partey (37).
| Speler | Kaarten |
|---|---|
| Declan Rice | 8 |
| Jurriën Timber | 7 |
| Leandro Trossard | 5 |
| Kai Havertz | 5 |
| Jorge Luiz Frello Filho | 5 |
Declan Rice pakte de meeste kaarten bij Arsenal (8). Daarachter volgen Jurriën Timber (7) en Leandro Trossard (5).
Arsenal · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers