Statistieken Al-Nassr 2025
Alle cijfers hieronder gaan over Saudi Professional League 2025, 34 gespeelde wedstrijden.
Seizoensoverzicht Al-Nassr
Al-Nassr speelde 34 wedstrijden dit seizoen: 28 keer gewonnen, 2 keer gelijk en 4 keer verloren. Dat levert 86 punten op, oftewel 2,53 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 2,71 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 2,35.
| Gespeeld | W | G | V | Voor | Tegen | Saldo | Punten | Ppw | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 34 | 28 | 2 | 4 | 91 | 28 | 63 | 86 | 2,53 |
| Thuis | 17 | 15 | 1 | 1 | 46 | 12 | 34 | 46 | 2,71 |
| Uit | 17 | 13 | 1 | 3 | 45 | 16 | 29 | 40 | 2,35 |
Basisstatistieken Al-Nassr
| Basis | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gewonnen | 82% | 88% | 76% |
| Gelijk | 6% | 6% | 6% |
| Verloren | 12% | 6% | 18% |
| Gescoord per wedstrijd | 2,68 | 2,71 | 2,65 |
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 0,82 | 0,71 | 0,94 |
| De nul gehouden | 50% | 47% | 53% |
| Niet gescoord | 0% | 0% | 0% |
| Als eerste gescoord | 79% | 82% | 76% |
Doelpuntenstatistieken Al-Nassr
Al-Nassr scoorde 91 doelpunten, gemiddeld 2,68 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 34 minuten een doelpunt. In 76% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 0% bleef ze zonder doelpunt.
| Gescoord | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gescoord per wedstrijd | 2,68 | 2,71 | 2,65 |
| Minstens 1 keer gescoord | 100% | 100% | 100% |
| Minstens 2 keer gescoord | 76% | 71% | 82% |
| Minstens 3 keer gescoord | 44% | 47% | 41% |
| Minstens 4 keer gescoord | 29% | 35% | 24% |
| In beide helften gescoord | 50% | 53% | 47% |
| Niet gescoord | 0% | 0% | 0% |
Tegendoelpunten Al-Nassr
Aan de andere kant incasseerde Al-Nassr 28 doelpunten, gemiddeld 0,82 per wedstrijd. In 50% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.
| Tegen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 0,82 | 0,71 | 0,94 |
| Minstens 1 tegendoelpunt | 50% | 53% | 47% |
| Minstens 2 tegendoelpunten | 24% | 18% | 29% |
| Minstens 3 tegendoelpunten | 9% | 0% | 18% |
| Minstens 4 tegendoelpunten | 0% | 0% | 0% |
| De nul gehouden | 50% | 47% | 53% |
Over/under statistieken Al-Nassr
In een wedstrijd van Al-Nassr vallen er gemiddeld 3,50 doelpunten. In 65% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 50% meer dan 3,5.
| Totaal doelpunten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten | 3,50 | 3,41 | 3,59 |
| Over 0.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 88% | 82% | 94% |
| Over 2.5 | 65% | 59% | 71% |
| Over 3.5 | 50% | 41% | 59% |
| Over 4.5 | 32% | 35% | 29% |
| Over 5.5 | 12% | 18% | 6% |
Beide ploegen scoren bij Al-Nassr
In 50% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 53%, op verplaatsing tot 47%.
| Beide ploegen scoren | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Beide ploegen scoren | 50% | 53% | 47% |
| Beide ploegen scoren + winst | 32% | 41% | 24% |
| Beide ploegen scoren + gelijk | 6% | 6% | 6% |
| Beide ploegen scoren + verlies | 12% | 6% | 18% |
| Beide ploegen scoren + over 2.5 | 47% | 47% | 47% |
| Geen btts + over 2.5 | 18% | 12% | 24% |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 18% | 18% | 18% |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 32% | 41% | 24% |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 9% | 12% | 6% |
Statistieken per helft
Al-Nassr scoorde 37 doelpunten voor rust en 54 erna, en kreeg er 9 tegen in de eerste helft en 19 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.
| Eerste helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Eerste helft gewonnen | 65% | 65% | 65% |
| Eerste helft gelijk | 29% | 35% | 24% |
| Eerste helft verloren | 6% | 0% | 12% |
| Gescoord in de eerste helft | 1,09 | 1,12 | 1,06 |
| Tegen in de eerste helft | 0,26 | 0,18 | 0,35 |
| De nul gehouden in de eerste helft | 76% | 82% | 71% |
| Niet gescoord in de eerste helft | 26% | 29% | 24% |
| Tweede helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tweede helft gewonnen | 68% | 71% | 65% |
| Tweede helft gelijk | 18% | 18% | 18% |
| Tweede helft verloren | 15% | 12% | 18% |
| Gescoord in de tweede helft | 1,59 | 1,59 | 1,59 |
| Tegen in de tweede helft | 0,56 | 0,53 | 0,59 |
| De nul gehouden in de tweede helft | 56% | 53% | 59% |
| Niet gescoord in de tweede helft | 24% | 18% | 29% |
| Meeste doelpunten in de eerste helft | 26% | 29% | 24% |
| Meeste doelpunten in de tweede helft | 50% | 53% | 47% |
| Evenveel in beide helften | 24% | 18% | 29% |
Wanneer scoort Al-Nassr?
De meeste doelpunten van Al-Nassr vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 20% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 51 en 60.
Hoekschopstatistieken Al-Nassr
Al-Nassr trapte gemiddeld 6,9 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 3,1 toe. In 57% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.
| Hoekschoppen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Hoekschoppen voor per wedstrijd | 6,93 | 7,27 | 6,60 |
| Hoekschoppen tegen per wedstrijd | 3,07 | 2,73 | 3,40 |
| Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 93% | 87% | 100% |
| Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 57% | 47% | 67% |
| Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 40% | 40% | 40% |
| Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 17% | 20% | 13% |
| Zelf over 3.5 hoekschoppen | 93% | 93% | 93% |
| Zelf over 4.5 hoekschoppen | 73% | 73% | 73% |
Gebaseerd op 30 van de 34 wedstrijden.
Kaartenstatistieken Al-Nassr
Al-Nassr kreeg gemiddeld 1,97 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,29 bij de tegenstander. In 71% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.
| Kaarten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gele kaarten per wedstrijd | 1,97 | 2,24 | 1,71 |
| Rode kaarten per wedstrijd | 0,06 | 0,00 | 0,12 |
| Gele kaarten tegenstander per wedstrijd | 2,29 | 2,65 | 1,94 |
| Zelf over 1.5 kaarten | 76% | 88% | 65% |
| Zelf over 2.5 kaarten | 24% | 29% | 18% |
| Over 3.5 kaarten in de wedstrijd | 71% | 82% | 59% |
| Over 4.5 kaarten in de wedstrijd | 41% | 53% | 29% |
| Over 5.5 kaarten in de wedstrijd | 24% | 41% | 6% |
Schoten en xG van Al-Nassr
De ploeg loste gemiddeld 17,7 schoten per wedstrijd, waarvan 6,8 op doel. Dat is een precisie van 38%.
| Schoten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 17,73 | 17,47 | 18,00 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 6,80 | 7,73 | 5,87 |
| Schoten naast per wedstrijd | 6,70 | 6,33 | 7,07 |
| Schoten tegen per wedstrijd | 6,80 | 6,40 | 7,20 |
| Verwachte doelpunten (xG) voor | 2,20 | 2,20 | 2,21 |
| Verwachte doelpunten (xG) tegen | 0,90 | 0,78 | 1,03 |
| Balbezit | 58,6 | 58,4 | 58,8 |
Gebaseerd op 30 van de 34 wedstrijden (schoten).
Meest voorkomende uitslagen Al-Nassr
De vaakst voorkomende uitslag is 2-0, in 7 van de 34 wedstrijden.
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 2 - 0 | 7 | 21% |
| 1 - 0 | 4 | 12% |
| 5 - 0 | 3 | 9% |
| 5 - 1 | 2 | 6% |
| 4 - 1 | 2 | 6% |
| 3 - 0 | 2 | 6% |
| 3 - 1 | 2 | 6% |
| 2 - 1 | 2 | 6% |
| 1 - 3 | 2 | 6% |
| 5 - 2 | 1 | 3% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Al-Nassr.
Spelersstatistieken Al-Nassr
| Speler | Doelpunten |
|---|---|
| Cristiano Ronaldo | 28 |
| João Félix Sequeira | 20 |
| Kingsley Coman | 10 |
| Sadio Mané | 10 |
| Ângelo Gabriel Borges Damaceno | 4 |
Cristiano Ronaldo is dit seizoen de topschutter van Al-Nassr (28). Daarachter volgen João Félix Sequeira (20) en Kingsley Coman (10).
| Speler | Assists |
|---|---|
| João Félix Sequeira | 13 |
| Kingsley Coman | 11 |
| Sadio Mané | 6 |
| Nawaf Boushal | 6 |
| Ângelo Gabriel Borges Damaceno | 6 |
João Félix Sequeira gaf de meeste assists bij Al-Nassr (13). Daarachter volgen Kingsley Coman (11) en Sadio Mané (6).
| Speler | Wedstrijden |
|---|---|
| João Félix Sequeira | 33 |
| Abdulrahman Ghareeb | 33 |
| Sultan Abdullah Al Ghanam | 33 |
| Nawaf Boushal | 33 |
| Ali Al Hassan | 33 |
João Félix Sequeira speelde de meeste wedstrijden voor Al-Nassr (33). Daarachter volgen Abdulrahman Ghareeb (33) en Sultan Abdullah Al Ghanam (33).
| Speler | Kaarten |
|---|---|
| Marcelo Brozović | 7 |
| Ayman Yahya | 7 |
| João Félix Sequeira | 6 |
| Sadio Mané | 6 |
| Íñigo Martínez Berridi | 6 |
Marcelo Brozović pakte de meeste kaarten bij Al-Nassr (7). Daarachter volgen Ayman Yahya (7) en João Félix Sequeira (6).
Al-Nassr · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers