Statistieken Al-Nassr 2021

Alle cijfers hieronder gaan over Saudi Professional League 2021, 30 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Al-Nassr

Al-Nassr speelde 30 wedstrijden dit seizoen: 19 keer gewonnen, 4 keer gelijk en 7 keer verloren. Dat levert 61 punten op, oftewel 2,03 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 2,13 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,93.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 30 19 4 7 58 36 22 61 2,03
Thuis 15 10 2 3 31 19 12 32 2,13
Uit 15 9 2 4 27 17 10 29 1,93
Punten per wedstrijd 2,03
Gescoord per wedstrijd 1,93
Tegen per wedstrijd 1,20
De nul gehouden 27%

Basisstatistieken Al-Nassr

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 63% 67% 60%
Gelijk 13% 13% 13%
Verloren 23% 20% 27%
Gescoord per wedstrijd 1,93 2,07 1,80
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,20 1,27 1,13
De nul gehouden 27% 20% 33%
Niet gescoord 13% 13% 13%
Als eerste gescoord 70% 60% 80%

Doelpuntenstatistieken Al-Nassr

Al-Nassr scoorde 58 doelpunten, gemiddeld 1,93 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 47 minuten een doelpunt. In 57% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 13% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,93 2,07 1,80
Minstens 1 keer gescoord 87% 87% 87%
Minstens 2 keer gescoord 57% 60% 53%
Minstens 3 keer gescoord 30% 33% 27%
Minstens 4 keer gescoord 20% 27% 13%
In beide helften gescoord 43% 47% 40%
Niet gescoord 13% 13% 13%

Tegendoelpunten Al-Nassr

Aan de andere kant incasseerde Al-Nassr 36 doelpunten, gemiddeld 1,20 per wedstrijd. In 27% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,20 1,27 1,13
Minstens 1 tegendoelpunt 73% 80% 67%
Minstens 2 tegendoelpunten 30% 27% 33%
Minstens 3 tegendoelpunten 13% 13% 13%
Minstens 4 tegendoelpunten 3% 7% 0%
De nul gehouden 27% 20% 33%

Over/under statistieken Al-Nassr

In een wedstrijd van Al-Nassr vallen er gemiddeld 3,13 doelpunten. In 67% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 40% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 3,13 3,33 2,93
Over 0.5 100% 100% 100%
Over 1.5 80% 80% 80%
Over 2.5 67% 73% 60%
Over 3.5 40% 53% 27%
Over 4.5 17% 20% 13%
Over 5.5 7% 7% 7%

Beide ploegen scoren bij Al-Nassr

In 60% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 67%, op verplaatsing tot 53%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 60% 67% 53%
Beide ploegen scoren + winst 37% 47% 27%
Beide ploegen scoren + gelijk 13% 13% 13%
Beide ploegen scoren + verlies 10% 7% 13%
Beide ploegen scoren + over 2.5 53% 60% 47%
Geen btts + over 2.5 13% 13% 13%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 13% 20% 7%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 40% 47% 33%
Beide ploegen scoren in beide helften 3% 0% 7%

Statistieken per helft

Al-Nassr scoorde 27 doelpunten voor rust en 31 erna, en kreeg er 12 tegen in de eerste helft en 24 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 50% 47% 53%
Eerste helft gelijk 37% 47% 27%
Eerste helft verloren 13% 7% 20%
Gescoord in de eerste helft 0,90 1,13 0,67
Tegen in de eerste helft 0,40 0,40 0,40
De nul gehouden in de eerste helft 73% 73% 73%
Niet gescoord in de eerste helft 40% 33% 47%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 40% 27% 53%
Tweede helft gelijk 33% 47% 20%
Tweede helft verloren 27% 27% 27%
Gescoord in de tweede helft 1,03 0,93 1,13
Tegen in de tweede helft 0,80 0,87 0,73
De nul gehouden in de tweede helft 40% 33% 47%
Niet gescoord in de tweede helft 30% 33% 27%
Meeste doelpunten in de eerste helft 23% 33% 13%
Meeste doelpunten in de tweede helft 50% 47% 53%
Evenveel in beide helften 27% 20% 33%

Wanneer scoort Al-Nassr?

De meeste doelpunten van Al-Nassr vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 24% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 31 en 40.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
10%
14%
5%
14%
7%
9%
3%
14%
24%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
6%
6%
6%
17%
8%
14%
14%
14%
17%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Al-Nassr

Al-Nassr trapte gemiddeld 4,9 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 3,6 toe. In 38% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 4,92 5,36 4,42
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 3,58 3,43 3,75
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 73% 79% 67%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 38% 43% 33%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 27% 29% 25%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 15% 14% 17%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 69% 71% 67%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 46% 57% 33%

Gebaseerd op 26 van de 30 wedstrijden.

Kaartenstatistieken Al-Nassr

Al-Nassr kreeg gemiddeld 2,07 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,97 bij de tegenstander. In 80% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 2,07 1,93 2,20
Rode kaarten per wedstrijd 0,13 0,20 0,07
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 2,97 3,27 2,67
Zelf over 1.5 kaarten 70% 67% 73%
Zelf over 2.5 kaarten 40% 40% 40%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 80% 80% 80%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 73% 80% 67%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 43% 53% 33%

Schoten en xG van Al-Nassr

De ploeg loste gemiddeld 14,5 schoten per wedstrijd, waarvan 5,3 op doel. Dat is een precisie van 36%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 14,50 15,71 13,08
Schoten op doel per wedstrijd 5,27 5,64 4,83
Schoten naast per wedstrijd 5,88 6,43 5,25
Schoten tegen per wedstrijd 10,12 9,29 11,08
Balbezit 54,9 55,8 53,9

Gebaseerd op 26 van de 30 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen Al-Nassr

De vaakst voorkomende uitslag is 2-1, in 4 van de 30 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
2 - 1 4 13%
1 - 0 4 13%
4 - 1 3 10%
3 - 1 2 7%
2 - 0 2 7%
2 - 2 2 7%
1 - 1 2 7%
1 - 2 2 7%
0 - 1 2 7%
4 - 0 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Al-Nassr.

Al-Nassr · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook