Statistieken Al-Nassr 2022
Alle cijfers hieronder gaan over Saudi Professional League 2022, 30 gespeelde wedstrijden.
Seizoensoverzicht Al-Nassr
Al-Nassr speelde 30 wedstrijden dit seizoen: 20 keer gewonnen, 7 keer gelijk en 3 keer verloren. Dat levert 67 punten op, oftewel 2,23 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 2,60 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,87.
| Gespeeld | W | G | V | Voor | Tegen | Saldo | Punten | Ppw | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 30 | 20 | 7 | 3 | 63 | 18 | 45 | 67 | 2,23 |
| Thuis | 15 | 12 | 3 | 0 | 34 | 10 | 24 | 39 | 2,60 |
| Uit | 15 | 8 | 4 | 3 | 29 | 8 | 21 | 28 | 1,87 |
Basisstatistieken Al-Nassr
| Basis | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gewonnen | 67% | 80% | 53% |
| Gelijk | 23% | 20% | 27% |
| Verloren | 10% | 0% | 20% |
| Gescoord per wedstrijd | 2,10 | 2,27 | 1,93 |
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 0,60 | 0,67 | 0,53 |
| De nul gehouden | 53% | 47% | 60% |
| Niet gescoord | 20% | 7% | 33% |
| Als eerste gescoord | 53% | 60% | 47% |
Doelpuntenstatistieken Al-Nassr
Al-Nassr scoorde 63 doelpunten, gemiddeld 2,10 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 43 minuten een doelpunt. In 63% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 20% bleef ze zonder doelpunt.
| Gescoord | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gescoord per wedstrijd | 2,10 | 2,27 | 1,93 |
| Minstens 1 keer gescoord | 80% | 93% | 67% |
| Minstens 2 keer gescoord | 63% | 73% | 53% |
| Minstens 3 keer gescoord | 40% | 40% | 40% |
| Minstens 4 keer gescoord | 23% | 20% | 27% |
| In beide helften gescoord | 40% | 47% | 33% |
| Niet gescoord | 20% | 7% | 33% |
Tegendoelpunten Al-Nassr
Aan de andere kant incasseerde Al-Nassr 18 doelpunten, gemiddeld 0,60 per wedstrijd. In 53% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.
| Tegen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 0,60 | 0,67 | 0,53 |
| Minstens 1 tegendoelpunt | 47% | 53% | 40% |
| Minstens 2 tegendoelpunten | 13% | 13% | 13% |
| Minstens 3 tegendoelpunten | 0% | 0% | 0% |
| Minstens 4 tegendoelpunten | 0% | 0% | 0% |
| De nul gehouden | 53% | 47% | 60% |
Over/under statistieken Al-Nassr
In een wedstrijd van Al-Nassr vallen er gemiddeld 2,70 doelpunten. In 57% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 37% meer dan 3,5.
| Totaal doelpunten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten | 2,70 | 2,93 | 2,47 |
| Over 0.5 | 90% | 93% | 87% |
| Over 1.5 | 73% | 80% | 67% |
| Over 2.5 | 57% | 67% | 47% |
| Over 3.5 | 37% | 40% | 33% |
| Over 4.5 | 13% | 13% | 13% |
| Over 5.5 | 0% | 0% | 0% |
Beide ploegen scoren bij Al-Nassr
In 37% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 53%, op verplaatsing tot 20%.
| Beide ploegen scoren | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Beide ploegen scoren | 37% | 53% | 20% |
| Beide ploegen scoren + winst | 23% | 40% | 7% |
| Beide ploegen scoren + gelijk | 13% | 13% | 13% |
| Beide ploegen scoren + verlies | 0% | 0% | 0% |
| Beide ploegen scoren + over 2.5 | 30% | 47% | 13% |
| Geen btts + over 2.5 | 27% | 20% | 33% |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 10% | 13% | 7% |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 17% | 27% | 7% |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 3% | 0% | 7% |
Statistieken per helft
Al-Nassr scoorde 24 doelpunten voor rust en 39 erna, en kreeg er 10 tegen in de eerste helft en 8 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.
| Eerste helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Eerste helft gewonnen | 47% | 53% | 40% |
| Eerste helft gelijk | 30% | 20% | 40% |
| Eerste helft verloren | 23% | 27% | 20% |
| Gescoord in de eerste helft | 0,80 | 0,80 | 0,80 |
| Tegen in de eerste helft | 0,33 | 0,40 | 0,27 |
| De nul gehouden in de eerste helft | 70% | 67% | 73% |
| Niet gescoord in de eerste helft | 43% | 33% | 53% |
| Tweede helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tweede helft gewonnen | 50% | 53% | 47% |
| Tweede helft gelijk | 40% | 47% | 33% |
| Tweede helft verloren | 10% | 0% | 20% |
| Gescoord in de tweede helft | 1,30 | 1,47 | 1,13 |
| Tegen in de tweede helft | 0,27 | 0,27 | 0,27 |
| De nul gehouden in de tweede helft | 73% | 73% | 73% |
| Niet gescoord in de tweede helft | 37% | 27% | 47% |
| Meeste doelpunten in de eerste helft | 27% | 33% | 20% |
| Meeste doelpunten in de tweede helft | 47% | 53% | 40% |
| Evenveel in beide helften | 27% | 13% | 40% |
Wanneer scoort Al-Nassr?
De meeste doelpunten van Al-Nassr vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 22% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 21 en 30.
Hoekschopstatistieken Al-Nassr
Al-Nassr trapte gemiddeld 5,4 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 2,6 toe. In 50% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.
| Hoekschoppen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Hoekschoppen voor per wedstrijd | 5,40 | 5,33 | 5,47 |
| Hoekschoppen tegen per wedstrijd | 2,57 | 2,33 | 2,80 |
| Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 73% | 73% | 73% |
| Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 50% | 47% | 53% |
| Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 13% | 13% | 13% |
| Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 7% | 7% | 7% |
| Zelf over 3.5 hoekschoppen | 73% | 73% | 73% |
| Zelf over 4.5 hoekschoppen | 63% | 60% | 67% |
Kaartenstatistieken Al-Nassr
Al-Nassr kreeg gemiddeld 1,83 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,23 bij de tegenstander. In 47% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.
| Kaarten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gele kaarten per wedstrijd | 1,83 | 1,67 | 2,00 |
| Rode kaarten per wedstrijd | 0,07 | 0,07 | 0,07 |
| Gele kaarten tegenstander per wedstrijd | 2,23 | 2,40 | 2,07 |
| Zelf over 1.5 kaarten | 60% | 60% | 60% |
| Zelf over 2.5 kaarten | 30% | 20% | 40% |
| Over 3.5 kaarten in de wedstrijd | 47% | 40% | 53% |
| Over 4.5 kaarten in de wedstrijd | 37% | 33% | 40% |
| Over 5.5 kaarten in de wedstrijd | 27% | 27% | 27% |
Schoten en xG van Al-Nassr
De ploeg loste gemiddeld 15,7 schoten per wedstrijd, waarvan 5,7 op doel. Dat is een precisie van 36%.
| Schoten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 15,67 | 16,80 | 14,53 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 5,67 | 6,07 | 5,27 |
| Schoten naast per wedstrijd | 6,40 | 6,93 | 5,87 |
| Schoten tegen per wedstrijd | 7,50 | 6,80 | 8,20 |
| Balbezit | 58,9 | 58,8 | 59,1 |
Meest voorkomende uitslagen Al-Nassr
De vaakst voorkomende uitslag is 4-0, in 4 van de 30 wedstrijden.
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 4 - 0 | 4 | 13% |
| 3 - 0 | 3 | 10% |
| 2 - 1 | 3 | 10% |
| 1 - 0 | 3 | 10% |
| 0 - 0 | 3 | 10% |
| 4 - 1 | 2 | 7% |
| 2 - 0 | 2 | 7% |
| 2 - 2 | 2 | 7% |
| 1 - 1 | 2 | 7% |
| 0 - 1 | 2 | 7% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Al-Nassr.
Spelersstatistieken Al-Nassr
| Speler | Doelpunten |
|---|---|
| Cristiano Ronaldo | 13 |
| Anderson Souza Conceição | 7 |
| Abdulrahman Ghareeb | 4 |
| Mohammed Maran | 3 |
| Luiz Gustavo Dias | 1 |
Cristiano Ronaldo is dit seizoen de topschutter van Al-Nassr (13). Daarachter volgen Anderson Souza Conceição (7) en Abdulrahman Ghareeb (4).
| Speler | Assists |
|---|---|
| Abdulrahman Ghareeb | 5 |
| Ayman Yahya | 3 |
| Cristiano Ronaldo | 2 |
| Luiz Gustavo Dias | 2 |
| Sultan Abdullah Al Ghanam | 2 |
Abdulrahman Ghareeb gaf de meeste assists bij Al-Nassr (5). Daarachter volgen Ayman Yahya (3) en Cristiano Ronaldo (2).
| Speler | Wedstrijden |
|---|---|
| Ghislain Konan | 15 |
| Luiz Gustavo Dias | 15 |
| Abdulrahman Ghareeb | 15 |
| Sultan Abdullah Al Ghanam | 15 |
| Abdullah Mohammed Madu | 15 |
Ghislain Konan speelde de meeste wedstrijden voor Al-Nassr (15). Daarachter volgen Luiz Gustavo Dias (15) en Abdulrahman Ghareeb (15).
| Speler | Kaarten |
|---|---|
| Abdullah Alkhaibari | 4 |
| Sultan Abdullah Al Ghanam | 3 |
| Cristiano Ronaldo | 2 |
| Ghislain Konan | 2 |
| Álvaro González Soberón | 2 |
Abdullah Alkhaibari pakte de meeste kaarten bij Al-Nassr (4). Daarachter volgen Sultan Abdullah Al Ghanam (3) en Cristiano Ronaldo (2).
Al-Nassr · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers