Statistieken Al-Nassr 2016
Alle cijfers hieronder gaan over Saudi Professional League 2016, 26 gespeelde wedstrijden.
Seizoensoverzicht Al-Nassr
Al-Nassr speelde 26 wedstrijden dit seizoen: 16 keer gewonnen, 4 keer gelijk en 6 keer verloren. Dat levert 52 punten op, oftewel 2,00 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 2,31 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,69.
| Gespeeld | W | G | V | Voor | Tegen | Saldo | Punten | Ppw | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 26 | 16 | 4 | 6 | 44 | 25 | 19 | 52 | 2,00 |
| Thuis | 13 | 9 | 3 | 1 | 22 | 7 | 15 | 30 | 2,31 |
| Uit | 13 | 7 | 1 | 5 | 22 | 18 | 4 | 22 | 1,69 |
Basisstatistieken Al-Nassr
| Basis | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gewonnen | 62% | 69% | 54% |
| Gelijk | 15% | 23% | 8% |
| Verloren | 23% | 8% | 38% |
| Gescoord per wedstrijd | 1,69 | 1,69 | 1,69 |
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 0,96 | 0,54 | 1,38 |
| De nul gehouden | 42% | 46% | 38% |
| Niet gescoord | 12% | 15% | 8% |
| Als eerste gescoord | 50% | 46% | 54% |
Doelpuntenstatistieken Al-Nassr
Al-Nassr scoorde 44 doelpunten, gemiddeld 1,69 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 53 minuten een doelpunt. In 50% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 12% bleef ze zonder doelpunt.
| Gescoord | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gescoord per wedstrijd | 1,69 | 1,69 | 1,69 |
| Minstens 1 keer gescoord | 88% | 85% | 92% |
| Minstens 2 keer gescoord | 50% | 46% | 54% |
| Minstens 3 keer gescoord | 23% | 23% | 23% |
| Minstens 4 keer gescoord | 8% | 15% | 0% |
| In beide helften gescoord | 27% | 15% | 38% |
| Niet gescoord | 12% | 15% | 8% |
Tegendoelpunten Al-Nassr
Aan de andere kant incasseerde Al-Nassr 25 doelpunten, gemiddeld 0,96 per wedstrijd. In 42% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.
| Tegen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 0,96 | 0,54 | 1,38 |
| Minstens 1 tegendoelpunt | 58% | 54% | 62% |
| Minstens 2 tegendoelpunten | 15% | 0% | 31% |
| Minstens 3 tegendoelpunten | 12% | 0% | 23% |
| Minstens 4 tegendoelpunten | 8% | 0% | 15% |
| De nul gehouden | 42% | 46% | 38% |
Over/under statistieken Al-Nassr
In een wedstrijd van Al-Nassr vallen er gemiddeld 2,65 doelpunten. In 50% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 23% meer dan 3,5.
| Totaal doelpunten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten | 2,65 | 2,23 | 3,08 |
| Over 0.5 | 96% | 92% | 100% |
| Over 1.5 | 69% | 62% | 77% |
| Over 2.5 | 50% | 38% | 62% |
| Over 3.5 | 23% | 23% | 23% |
| Over 4.5 | 15% | 8% | 23% |
| Over 5.5 | 8% | 0% | 15% |
Beide ploegen scoren bij Al-Nassr
In 50% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 46%, op verplaatsing tot 54%.
| Beide ploegen scoren | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Beide ploegen scoren | 50% | 46% | 54% |
| Beide ploegen scoren + winst | 23% | 31% | 15% |
| Beide ploegen scoren + gelijk | 12% | 15% | 8% |
| Beide ploegen scoren + verlies | 15% | 0% | 31% |
| Beide ploegen scoren + over 2.5 | 38% | 31% | 46% |
| Geen btts + over 2.5 | 12% | 8% | 15% |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 23% | 8% | 38% |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 15% | 15% | 15% |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 8% | 0% | 15% |
Statistieken per helft
Al-Nassr scoorde 20 doelpunten voor rust en 24 erna, en kreeg er 16 tegen in de eerste helft en 9 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.
| Eerste helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Eerste helft gewonnen | 35% | 15% | 54% |
| Eerste helft gelijk | 35% | 62% | 8% |
| Eerste helft verloren | 31% | 23% | 38% |
| Gescoord in de eerste helft | 0,77 | 0,46 | 1,08 |
| Tegen in de eerste helft | 0,62 | 0,31 | 0,92 |
| De nul gehouden in de eerste helft | 54% | 69% | 38% |
| Niet gescoord in de eerste helft | 50% | 77% | 23% |
| Tweede helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tweede helft gewonnen | 58% | 77% | 38% |
| Tweede helft gelijk | 31% | 15% | 46% |
| Tweede helft verloren | 12% | 8% | 15% |
| Gescoord in de tweede helft | 0,92 | 1,23 | 0,62 |
| Tegen in de tweede helft | 0,35 | 0,23 | 0,46 |
| De nul gehouden in de tweede helft | 77% | 77% | 77% |
| Niet gescoord in de tweede helft | 35% | 23% | 46% |
| Meeste doelpunten in de eerste helft | 46% | 15% | 77% |
| Meeste doelpunten in de tweede helft | 42% | 69% | 15% |
| Evenveel in beide helften | 12% | 15% | 8% |
Wanneer scoort Al-Nassr?
De meeste doelpunten van Al-Nassr vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 23% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 11 en 20.
Hoekschopstatistieken Al-Nassr
Al-Nassr trapte gemiddeld 5,8 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 4,7 toe. In 73% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.
| Hoekschoppen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Hoekschoppen voor per wedstrijd | 5,81 | 6,38 | 5,23 |
| Hoekschoppen tegen per wedstrijd | 4,73 | 4,31 | 5,15 |
| Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 92% | 92% | 92% |
| Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 73% | 69% | 77% |
| Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 50% | 54% | 46% |
| Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 23% | 31% | 15% |
| Zelf over 3.5 hoekschoppen | 85% | 85% | 85% |
| Zelf over 4.5 hoekschoppen | 73% | 77% | 69% |
Kaartenstatistieken Al-Nassr
Al-Nassr kreeg gemiddeld 1,77 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,27 bij de tegenstander. In 62% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.
| Kaarten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gele kaarten per wedstrijd | 1,77 | 1,77 | 1,77 |
| Rode kaarten per wedstrijd | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Gele kaarten tegenstander per wedstrijd | 2,27 | 2,31 | 2,23 |
| Zelf over 1.5 kaarten | 50% | 54% | 46% |
| Zelf over 2.5 kaarten | 31% | 31% | 31% |
| Over 3.5 kaarten in de wedstrijd | 62% | 62% | 62% |
| Over 4.5 kaarten in de wedstrijd | 38% | 38% | 38% |
| Over 5.5 kaarten in de wedstrijd | 27% | 31% | 23% |
Schoten en xG van Al-Nassr
De ploeg loste gemiddeld 13,8 schoten per wedstrijd, waarvan 5,3 op doel. Dat is een precisie van 39%.
| Schoten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 13,81 | 12,92 | 14,69 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 5,35 | 5,31 | 5,38 |
| Schoten naast per wedstrijd | 5,54 | 4,85 | 6,23 |
| Schoten tegen per wedstrijd | 11,62 | 10,77 | 12,46 |
| Balbezit | 57,5 | 57,5 | 57,4 |
Meest voorkomende uitslagen Al-Nassr
De vaakst voorkomende uitslag is 1-0, in 5 van de 26 wedstrijden.
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 1 - 0 | 5 | 19% |
| 2 - 1 | 4 | 15% |
| 1 - 1 | 3 | 12% |
| 3 - 0 | 2 | 8% |
| 2 - 0 | 2 | 8% |
| 0 - 1 | 2 | 8% |
| 4 - 0 | 1 | 4% |
| 4 - 1 | 1 | 4% |
| 3 - 1 | 1 | 4% |
| 3 - 4 | 1 | 4% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Al-Nassr.
Spelersstatistieken Al-Nassr
| Speler | Doelpunten |
|---|---|
| Hassan Al Raheb | 9 |
| Mohammad Ibrahim Al Sahlawi | 8 |
| Víctor Hugo Ayala Núñez | 6 |
| Marin Tomasov | 4 |
| Naif Ahmed Taib Hazazi | 3 |
Hassan Al Raheb is dit seizoen de topschutter van Al-Nassr (9). Daarachter volgen Mohammad Ibrahim Al Sahlawi (8) en Víctor Hugo Ayala Núñez (6).
| Speler | Assists |
|---|---|
| Yehya Sulaiman Al Shehri | 6 |
| Ivan Tomečak | 4 |
| Khaled Ahmed Al Ghamdi | 3 |
| Ahmed Mohammed Al Fraidi | 3 |
| Marin Tomasov | 2 |
Yehya Sulaiman Al Shehri gaf de meeste assists bij Al-Nassr (6). Daarachter volgen Ivan Tomečak (4) en Khaled Ahmed Al Ghamdi (3).
| Speler | Wedstrijden |
|---|---|
| Ivan Tomečak | 26 |
| Khaled Ahmed Al Ghamdi | 24 |
| Marin Tomasov | 23 |
| Omar Ibrahim Omar Othman Hawsawi | 23 |
| Yehya Sulaiman Al Shehri | 23 |
Ivan Tomečak speelde de meeste wedstrijden voor Al-Nassr (26). Daarachter volgen Khaled Ahmed Al Ghamdi (24) en Marin Tomasov (23).
| Speler | Kaarten |
|---|---|
| Víctor Hugo Ayala Núñez | 6 |
| Hassan Al Raheb | 5 |
| Shaya Ali Sharahli | 4 |
| Ahmed Mohammed Al Fraidi | 4 |
| Marin Tomasov | 3 |
Víctor Hugo Ayala Núñez pakte de meeste kaarten bij Al-Nassr (6). Daarachter volgen Hassan Al Raheb (5) en Shaya Ali Sharahli (4).
Al-Nassr · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers